Her geçen gün kullanıcı sayısını katlayarak büyüten popüler sosyal paylaşım devi Instagram, kullanıcılarının eğlenceli vakit geçirebilmesi için yepyeni özellikleri platformuna eklemeye devam ediyor. Bu seferki eklediği özelliğinde ise kullanıcılarına eğlenceli mesajlaşmanın yolunu açıyor.

Güncelleme: 20.08.2017 12:56

Her geçen gün kullanıcı sayısını katlayarak büyüten popüler sosyal paylaşım devi Instagram, kullanıcılarının eğlenceli vakit geçirebilmesi için yepyeni özellikleri platformuna eklemeye devam ediyor. Bu seferki eklediği özelliğinde ise kullanıcılarına eğlenceli mesajlaşmanın yolunu açıyor.

Popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram 10.34 sürümlü güncellemesi ile kullanıcılarını eğlenceli bir özellikle daha buluşturuyor.

Yeni gelecek özellikle birlikte kullanıcılar, gönderilen fotoğraf veya videolara, eğlenceli fotoğraf, video ve stickerlarla cevap verebilecek. Bildiğiniz gibi Instagram yakın zamanda kullanıcılarına sunduğu güncelleme ile yorumlar bölümüne 'yanıtla' ikonunu getirmişti. Şimdi ise bu özelliği geliştirerek söz konusu özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Bu özellik ise kullanıcılarına şöyle bir imkan sunuyor;

Yeni özellik kişiye gelen mesaj, fotoğraf veya video gönderilerine ayı şekilde mesaj, fotoğraf veya video ile cevap verme imkanı tanıyor. Gelen gönderin altında yer alan yanıtla seçeneğine tıklandığınızda ise kamera açılıyor. Bu özelliği kullanarak kaydedilen görüntülerin üzerinde oynayabilecek olan kullanıcılar sctickerlar ekleyerek eğlenceli vakit geçirme imkanına kavuşacak. Ayrıca ikiye bölünen ekran sayesinde Instagram kullanıcıları, gönderilen görselleri sticker olarak da kullanabilme fırsatına bulabilecek.

Bu güncellemeye sahip olabilmek içinse App Store ve Play Store'dan güncelleştirmeleri kontrol etmeniz ve yüklemeniz gerekmektedir.

ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Daha zoru yok! Çok az kişi çözebildi
Çukur'dan kötü haber! Hayranları şokta!
Emniyetten büyük başarı! Yakalandılar
Yunanistan kaşınıyor! Engellendi
ABD tehdit etti! '72 saatiniz var'
Putin'den dünyayı ayağa kaldıran iddia
Sözcü bildiğiniz gibi! Yine yalan
Enflasyona karşı destek çığ oldu!
Kaşıkçı olayında Suudilerin yalanları!
Karar verildi! Metro hattı uzatılıyor
Erdoğan'dan 'özerklik' açıklaması!
İşte yerli otomobil! Adeta su yakıyor
Türkiye imzalı proje Afrika'yı uçuracak!
7'ncisi TSK'nın hizmetine girdi! Adeta kale...
Kurtulmuş'tan flaş ittifak açıklaması!
Teröristlerden yeni talimat! Sosyal medyada..
Brexit kaosu! Oyalama taktiği başladı

Gagauz Özerk Yeri'nde Erdoğan coşkusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gagauz Özerk Yeri'nde halka hitabından önce kent meydanını dolduran çok sayıda Gagauz, sevgi gösterilerinde bulundu.

Nereye gitti şimdi bu?

Rakunlar bir şeyi yemeden önce yıkamak isterlermiş. Bu rakuna da pamuk şeker vermişler

Arıların savaşı!

30 eşek arısının 30.000 bal arısı bulunan bir kovanı işgali

Bir yabancının gözünden Türkiye

Leonardo Dalessandri'nin gözünden, Türkiye.

Bir madeni paradan daha fazlası..

Bir madeni paradan daha fazlası..

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Tutuklanan sosyal medya fenomeninden rezil ifade

Sapkın videoların sahibi Gaga Bulut lakaplı şahıs, "İlgi çekmek için feminen giyiniyorum, kız arkadaşım var" dedi.

Ses kaydı gündeme bomba gibi düştü

Cemal Kaşıkçı'nın işkenceyle öldürüldüğüne dair ses kayıtları ortaya cıktı. Ses kaydında Başkonsolos Muhammed Uteybi, “Bu olayı dışarıda yapın. Benim başımı belaya sokacaksınız” ve “Yaşamak istiyorsan sus!” gibi sözler söylüyor.

Torba Yasa Meclis'te! İşte ayrıntılar

TBMM Genel Kurulu'nda, trafik cezalarını artıran, uyuşturucuyla mücadeleye yönelik önlemleri içeren, yabancıların Türkiye'de iş ve işlemlerini kolaylaştıran düzenlemelerin de yer aldığı Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi kabul edildi.

İşte yerli otomobil! Adeta su yakıyor

Elektrikli yerli otomobil ilk kez İstanbul'da bir fuarda görücüye çıktı. İşte dizaynıyla da oldukça dikkat çeken yerli otomobilin ilk görüntüleri...

Bu kategorideki diğer haberler