ABD'li teknoloji devi Apple'ın 10. Yıla özel tanıtacağı yeni iPhone modelleri için merakla beklenen kablosuz şarj özelliği ortaya çıktı. Twitter üzerinden paylaşılan ve iPhone 8 ait oldu ifade edilen şarj pedleri şayet doğru ise yakın zamanda Apple kullanıcıları da kablosuz şarj özelliğine kavuşacak gibi görünüyor.

Güncelleme: 21.08.2017 14:15

ABD'li teknoloji devi Apple'ın 10. Yıla özel tanıtacağı yeni iPhone modelleri için merakla beklenen kablosuz şarj özelliği ortaya çıktı. Twitter üzerinden paylaşılan ve iPhone 8 ait oldu ifade edilen şarj pedleri şayet doğru ise yakın zamanda Apple kullanıcıları da kablosuz şarj özelliğine kavuşacak gibi görünüyor.

Apple severlerin ABD'li teknoloji devinden yıllardır beklediği kablosuz şarj özelliğinin iPhone 8 ile geleceği sızıntı bilgiler sürekli gündeme getirildi. Lakin tasarım konusu çeşitli kaynaklar tarafın nerede ise kesinlik kazanırken, kablosuz şarj özelliği hakkında hiçbir kaynak bugüne kadar kesin bir bilgi paylaşamadı. Tanıtıma yakın bir zaman kala bu durumda bir ilerleme göremeyen kullanıcılar ise Apple'ın yeni cihazı iPhone 8'de beklenen kablosuz şarj özelliğinden yavaş yavaş umudunu kesmeye başladı.

Fakat mmddj_china adındaki bir Twitter kullanıcısı, paylaştığı görüntüler ile Apple severlerin umutlarını yeniden yeşertmeyi başardı. Twitter kullanıcısının paylaştığı görsellerde yer alan kablosuz şarj pedlerinin iPhone 8'e ait olduğu ifade ediliyor. Paylaşılan görseller şayet doğru ise Apple 10. Yıla özel çıkartmayı planladığı yeni cihazında kablosuz şarj özelliğini kullanacak.

Buna ek olarak bu şarj pedlerinin iPhone 7- 7S modellerinde yer almayacağı da söylentiler arasında yerini alıyor. Bir başka söylentiye göre ise söz konusu pedlerin henüz hazır olmadığı ve tasarımsal değişikliğe uğrayıp bir sonraki model için kullanılacağı yönünde.

Henüz Apple'ın yeni tanıtacağı cihazlar hakkındaki bilgilerin kesinlik kazanmadığını belirtmekte fayda var.

Diriliş Ertuğrul 5. sezonda flaş gelişme!
İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Kaşıkçı'nın cesedine ilişkin yeni açıklama
ABD Senatosu Prens Selman'ı hedef aldı!
Teröristbaşına soğuk duş! İptal edildi
Erdoğan'dan Cemal Kaşıkçı çıkışı!
Yerli üretime talep yağıyor!
Kaşıkçı soruşturmasında flaş gelişme!
Suudi yetkiliden kan donduran itiraf!
Komşuda 114 bin kişi pis sudan öldü!
'Yeni bir dönemin arefesindeyiz'
Yakınındakileri bir bir görevden alıyor!
İşte CHP belediyeciliği!
Son vasiyeti yerine getirilecek mi ?
Darbeye yönelik 209 dava tamamlandı!
Meclis'te bütçe maratonu başlıyor!
Kaşıkçı hakkında yeni gelişme!

Balıkların kum kavgası!

İzlenme rekorları kıran sevimli balıkların kum kavgası.

Ekmek nimettir, yeri çöp değildir!

Ülkemizde bir yılda çöpe atılan 2,1 milyar adet ekmeğin parasal değeri 1.5 milyar TL'dir.

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz!

Para yetmemesi- sosyal deney

Kayalığa inşa ettiği evde doğayla iç içe yaşıyor

Sırbistan'ın güneydoğusundaki Bela Palanka şehri yakınlarında, 12 metre yüksekliğindeki bir kayalığa inşa ettiği evde yaşayan Miroslav Pavlovic, 40 yıldır doğayla iç içe yaşamanın keyfini çıkarıyor.

Büyük ustayı bu sözlerle anacağız...

'Biz devletiz be. Osmanlı'dan geliyoruz. Onların nesi var? Zavallı Amerika'nın nesi var?'

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Suud duyurdu: Kaşıkçı böyle öldürüldü

Suudi Arabistan'dan gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin açıklama geldi.

Türkiye Katar'ı koruyacak!

HAVELSAN, Katar'ın önde gelen kurumlarından Al Mesned Holding ile siber güvenlik alanında iş birliği anlaşması imzaladı. Anlaşma doğrultusunda Katar'ın siber güvenlik alanındaki ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bir şirket kurulacak.

Son vasiyeti yerine getirilecek mi ?

Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın katledilmesi hadisesiyle ilgilenen aktivistler, yazarlar ve gazeteciler, herkesin merak ettiği, "Cesedi nerede?" sorusuna yanıt ararken gazetecinin vasiyetinin Medine'ye gömülmek olduğu ortaya çıktı

Ve Suudi Arabistan cinayeti kabul etti!

Suudi Arabistan, gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluk içinde yaşanan arbede neticesinde öldüğünü duyurdu. Suudi Arabistan, olaya ilişkili 18 Suudi vatandaşının gözaltına alındığını açıkladı.

Bu kategorideki diğer haberler