İSKİ'den yapılan son dakika su kesintisi açıklamasına göre İstanbul'un bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanacak. Bugün saat 10:00'da başlayan su kesintisi 17 Nisan Salı günü 06:00'da sona ermesi bekleniyor. İstanbullular 'sular ne zaman gelecek?' sorusuna yanıt arıyor.

Güncelleme: 16.04.2018 15:36

İSKİ'den yapılan son dakika su kesintisi açıklamasına göre İstanbul'un bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanacak. Bugün saat 10:00'da başlayan su kesintisi 17 Nisan Salı günü 06:00'da sona ermesi bekleniyor. İstanbullular 'sular ne zaman gelecek?' sorusuna yanıt arıyor.

İstanbul'da 20 saat sürecek su kesintisi başladı. Peki sular ne zaman gelecek? Su kensintisi ne zaman sona erecek? Detaylar haberimizde...

İSTANBUL'DA SU KESİNTİSİ YAŞANAN YERLER

Güngören İlçesi: Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal Çakmak ve Merkez Mahallelerinin tamamı ile Akıncılar, Gençosman ve Sanayi Mahallelerinin bir kısmı.

Esenler İlçesi: Fatih ve Tuna Mahalleleri.

Bakırköy İlçesi: Yeşilköy, Yeşilyurt, Ataköy 7-8-9-10. Kısım, Osmaniye ve Zuhuratbaba Mahalleleri.

Bahçelievler İlçesi: Cumhuriyet, Hürriyet, Bahçelievler, Fevzi Çakmak, Kocasinan, Merkez Mahallesi, Çobançeşme, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Yenibosna Merkez ve Zafer Mahalleleri.

Bağcılar İlçesi: Çınar, Barbaros, Güneşli, Fevzi Çakmak, İnönü, Kemalpaşa, Sancaktepe, Yenigün ve Yıldıztepe Mahalleleri.

İSKİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü telefon numarası: 0212 550 77 01

İSKİ Bakırköy Şube Müdürlüğü telefon numarası: 0212 583 29 06

İSKİ Bahçelievler Şube Müdürlüğü telefon numarası: 0212 644 13 00

İSKİ Esenler Şube Müdürlüğü telefon numarası: 0212 430 42 10

İSKİ Güngören Şube Müdürlüğü telefon numarası: 0212 482 74 57

Çok Okunanlar

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

İstanbul 18 Eylül trafiğe kapatılacak yollar hangileri?

Bu akşam oynanacak olan Galatasaray- Lokomotiv Moskova maçı nedeni ile İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbullular 18 Eylül akşamı trafiğe kapatılacak olan yolların hangileri olduğunu araştırıyor.

AK Parti'de flaş istifa!

Numan Kurtulmuş ile polemik yaşayan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz görevinden istifa etti.

Bu kategorideki diğer haberler