Yapılan açıklamayla İstanbul'un bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanacağı belirtildi. Yaşanan su kesinti İstanbul'un birçok ilçesini etkileyecek.İSKİ bakım ve yenileme çalışmaları dolayısıyla bazı ilçelere 30 saat boyunca su verilemeyeceğini duyurdu.İstanbul'da sular ne zaman gelecek vatandaşlar tarafından web üzerinden aranan soruların başında geliyor. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek, hangi ilçelerde sular kesilecek?

Güncelleme: 13.03.2018 13:38

Yapılan açıklamayla İstanbul'un bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanacağı belirtildi. Yaşanan su kesinti İstanbul'un birçok ilçesini etkileyecek.İSKİ bakım ve yenileme çalışmaları dolayısıyla bazı ilçelere 30 saat boyunca su verilemeyeceğini duyurdu.İstanbul'da sular ne zaman gelecek vatandaşlar tarafından web üzerinden aranan soruların başında geliyor. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek, hangi ilçelerde sular kesilecek?

İstanbul'da Ana İsale Hattında yapılan bakım ve onarım sebebiyle İstanbul'un 5 ilçesinfe su kesintisi yaşanacağı belirtildi. Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş ve Eyüpsultan ilçelerinde yaşanacak su kesintileri  30 saat sürecek. Peki, İstanbul ilçelerinde sular ne zaman gelecek? Hangi mahallelerde sular yok? İşte, suların geleceği saatler.

 İSTANBUL'DA SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İSKİ'den İstanbullulara çok önemli uyarı geldi. İSKİ'den yapılan duyuruda İstanbul'un 5 ilçesinde 30 saatlik su kesintilerinin olacağı belirtildi.

Kağıthane-Levent Ana İsale Hattında yapılacak olan yenileme ve bakım-onarım çalışması sebebiyle 13 Mart 2018 Salı günü 10:00 ile 14 Mart 2018 Çarşamba günü 16:00 saatleri arasında 30 saat süreyle Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş, Eyüpsultan ilçelerinde bazı bölgelerde su kesintisi yapılacak.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kağıthane - Levent Ana İsale Hattında yapılacak olan yenileme ve bakım-onarım çalışması sebebiyle; 13 Mart 2018 Salı günü 10:00 ile 14 Mart 2018 Çarşamba günü 16:00 saatleri arasında 30 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir.

Su alamayacak bölgeler şöyle;

BEYOĞLU SULAR KAÇTA GELECEK?

Kaptan Paşa, Piyale Paşa, Fetih Tepe, Piri Paşa, Keçeci Piri, Kulaksız, İstiklal, Yenişehir, Hacı Ahmet, Bostan, Bülbül, Kocatepe, Çukur, KalyoncuKulluğu, Sururi Mehmet Efendi, Yahya Kahya, Çatma Mescit, Kamer Hatun, Hüseyinağa, Kuloğlu, Şehit Muhtar, Cihangir, Kılıç Ali Paşa, Firüz Ağa, Evliya Çelebi, Şahkulu, Asmalı Mescit, Katip Mustafa Çelebi ve Tomtom Mahalleleri ile Ömer Avni, Örnektepe ve Pürtelaş Hasan Efendi Mahallerinin üstkotları

ŞİŞLİ 

Gülbahar, Mecidiyeköy, Kaptan Paşa, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Mahmut Şevket Paşa, Cumhuriyet, Duatepe, Merkez, 19 Mayıs, Meşrutiyet, Halaskargazi, Teşvikiye, Harbiye, İnönü, Ergenekon, Bozkurt, Eskişehir, Feriköy, Yayla, Kuştepe, İzzetpaşa, Esentepe ve Fulya Mahallesi

KAĞITHANE

Gültepe, Harman Tepe, Telsizler, Ortabayır, Çağlayan, Hürriyet, Gürsel, Talatpaşa, Mehmet Akif Ersoy, Nurtepe, Hamidiye ve Merkez Mahalleleri ile Yahya Kemal Mahallesi üst kotları.

BEŞİKTAŞ

Levent, Etiler, Ulus, Nispetiye, Kültür, Akat, Rumelihisarı, Gayrettepe, Dikilitaş, Balmumcu, Yıldız ve Levazım Mahalleri ile Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme bölgelerinin üst kotları.

EYÜPSULTAN

Hasdal Askeri Kışlası, Kemerburgaz (Mithatpaşa ve Mimarsinan) ve Göktürk Mahalleri."

Diğer sebepler nedeniyle gün içerisinde suları kesilen ilçeler şu şekilde;

ÜSKÜDAR SULAR NE ZAMAN GELECEK?

Kısıklı Mah. Çalışmanın tahmini olarak 13.3.2018 tarihinde saat 13:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

ÇEKMEKÖY

Sırapınar Mah,Reşadiye Mah,Çatalmeşe Mah,Ömerli Mah,Cumhuriyet Mah,Alemdağ Mah,Nişantepe Mah,Hüseyinli Mah... Çalışmanın tahmini olarak 13.3.2018 tarihinde saat 13:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

SULTANGAZİ

İsmetpaşa Mah. Çalışmanın tahmini olarak 13.3.2018 tarihinde saat 13:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

SARIYER

Rumeli Hisarı Mah,Fatih Sultan Mehmet Mah,Baltalimanı Mah... Çalışmanın tahmini olarak 14.3.2018 tarihinde saat 16:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

PENDİK

Ahmet Yesevi Mah...Çalışmanın tahmini olarak 13.3.2018 tarihinde saat 14:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

MALTEPE

Gülensu Mah...Çalışmanın tahmini olarak 13.3.2018 tarihinde saat 14:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

BEYKOZ

Rüzgarlıbahçe Mah,Paşamandıra Mah,İshaklı Mah,Riva Mah,Ali Bahadır Mah,Acarlar Mah,Göllü Mah,Bozhane Mah.. Çalışmanın tahmini olarak 13.3.2018 tarihinde saat 13:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

BAKIRKÖY

Yeşilyurt Mah...Çalışmanın tahmini olarak 13.3.2018 tarihinde saat 13:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

ATAŞEHİR

Esatpaşa Mah...Çalışmanın tahmini olarak 13.3.2018 tarihinde saat 16:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

Çok Okunanlar

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

AK Parti'de flaş istifa!

Numan Kurtulmuş ile polemik yaşayan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz görevinden istifa etti.

İtirafçı oldu! Anlattıkları kan dondurdu

Adnan Oktar örgütündeki "bacılar" grubunun en kıdemlisi Ayça Pars, örgüte ait itiraflarda bulundu, şok itiraflarda bulunan Ayça Pars'ın anlattıkları kan dondurdu.

Bu kategorideki diğer haberler