"Karanlık Oda zihniyetini yıkmak için 'OY'unu kullan!"

Güncelleme: 09.03.2018 15:22

"Karanlık Oda zihniyetini yıkmak için 'OY'unu kullan!"

Jeoloji Mühendisleri Odası'nin yarın gerçekleştirilecek yönetim kurulu seçimi öncesinde bir açıklama yayınlayan Jeoloji Mühendisleri Değişim Platformu, Türkiye'nin 'karanlık oda' zihniyetinden kurtulmasını isteyen her meslek mensubunu, Turkuaz Grubu'na destek vermeye çağırdı.

Neşat GÜNDOĞDU/ANKARA

"Değişim ve Dönüşüm" Sloganı etrafında birleşen Jeoloji Mühendisleri Değişim Platformu, bugün gerçekleştirilecek seçimler öncesinde "Yerli ve Milli" ruhlu bütün meslek mensuplarını "oy kullanmaya" çağırdı.

Türkiye'yi "Karanlık Odalar"dan temizlemek için gayret sarf eden oluşumlar arasındaki Jeoloji Mühendisleri Değişim Platformu'nun "seçime yönelik"  çalışmalarında sona gelindi. Pazar günü yapılacak oda yönetimi seçimi öncesi bir açıklama yayınlayan Platform, Yerli ve Milli değerlere sahip Turkuaz gruba oy verilmesi çağrısı yaptı. 11 Mart 2018 Pazar günü yapılacak seçime dair Platform açıklaması şöyle;

"TEKELE DUR DE!.."

"11 Mart 2018 Pazar günü yapılacak olan seçim, odamızı ve itibarımızı kurtarma; kaybolan yetki ve haklarımızı yeniden kazanma; kutuplaştıran, ötekileştiren anlayışına son verme; üyelerini gerici güçler olarak tanımlayan tekele dur deme; istihdam ve işsizlik sorununa devleti suçlayarak kendini aklamaya çalışan ancak mesleki yatırımlara karşı duruş politikalarından kaynaklandığını görmezden gelen mevcut yönetime son verme seçimi. 11 Mart 2018 Pazar günü mutlaka ol kullanmaya, JDP Turkuaz listeye 'Evet' demeye çağırıyoruz."

Bu besinleri sakın buzdolabına koymayın!
Yerel seçim anketinden bomba sonuç!
Dünyanın en gizemli üssü!
Türkiye'nin en çok satan lüks otomobilleri
Uyuyan güzelin sırrı çözüldü
Almanya ile yeni dönem
 İdlib'de sınırlar belirlendi
Yarın İstanbul'da ulaşım yüzde 50 indirimli
Her yerde aday çıkartacağız!
ABD'de 3'lü gövde gösterisi
Her an savaş çıkabilir!
Yandex'le Hepsiburada'dan dev anlaşma!
Türkiye'den dengeleri değiştirecek hamle!
Oktar 'tek tip kedicik' seviyormuş!
Dükkanlar 800 yıllık dua ile açıldı! Bereket olsun...
FETÖ'yü koruyan Almanya DİTİB'i hedefe koydu!
Türkiye'nin EURO 2024 adaylık dosyası açıklandı!
Türk Yıldızları ve THY nefes kesti!
Lavrov'dan İdlib açıklaması! Türkiye ve Rusya...
O ülkenin Cumhurbaşkanı adayı sahte peygamber çıktı!
Teröristbaşından İran'a tehdit: Tüm gücümüzle...
Ortadoğu'yu talan edenlerden İran'a suçlama!
Trump emir verdi! Rusya'ya yeni yaptırımlar...

ABD'nin YPG/PKK bölgesine askeri sevkiyatları sürüyor

ABD'nin YPG/PKK bölgesine askeri sevkiyatları sürüyor

ABD, Suriye'de terör örgütü YPG/PKK işgalindeki bölgelere silah, mühimmat ve askeri malzeme sevkiyatına devam ediyor.

YBŞ'li teröristler görüntülendi

Irak'ta terör örgütü PKK'ya bağlı YBŞ (Şengal Savunma Birlikleri) militanları Musul vilayetinin Sincar ilçesinde görüntülendi.

Gökyüzünde muazzam gösteri

TEKNOFEST İstanbul'un ilk gün etkinlikler kapsamında iki Atak taaruz helikopteri alçak uçuş yaparak yöresel harman dalı oyunu figürleriyle festival alanında gösteri yaptı.

Park halindeki arabaya ayı girdi

Kuzey Karolina'da bir ayı park halindeki arabaya girdi. Sürücü koşarak kaçmak zorunda kaldı.

Çok Okunanlar

Erdoğan, Suudi Arabistan'a meydan okudu

Jonathan Ferziger ve Fadwa Hodali Bloomberg'de “Erdoğan, Doğu Kudüs'ün her yerinde” başlıklı enteresan bir yazı yayınladı.

Maliye okulları ses getirecek

Ankara önemli bir tarih olaya ev sahipliği yapacak. Türkiye'nin önemli eğitim kurumlarından olan Maliye Okulu ülkeye mal olmuş birçok kişi kazandırmıştı. Maliye Okulları tarihi anlamak ve anlatmak adına “Maliye Okulu adı yuvasına dönüyor. Asırlık anılar yeniden canlanıyor” sloganı ile okulun bahçesine “Anı Plaketi” çakılacak.

ODA TV ilahiyatçısı küffarın bile kurmadığı cümlelerle İslam'a saldırdı

Oda TV'nin ilahiyatçı yazarı Cemil Kılıç, yine mübarek Ehlibeyt'in arkasına saklanarak İslam'a saldırdı. Karanlık Oda'nın yazarına göre "İslam ölmüş, katledilmiş, İslam bir facianın dini" imiş. İslam'a ve yılın 365 günü Ehlibeyt muhabbetini ve hürmetini içinde taşıyan ve yaşayanlara, bu bir günü fırsat bilip saldıran ve karanlık düşüncelerini Ehlibeyt'i siper edinerek yaymaya çalışan ilahiyatçı takımına, Müslümanlar ise Allah'ın 2 ayeti ile cevap veriyor.

Türkiye AB'ye küçük dilini yutturdu: Bu inanılmaz bir şey!

AB)Türkiye Delegasyonu Başkan Yardımcısı Vinals, 600 binden fazla Suriyeli çocuğun Türkiye'de okula gittiğini belirterek, "Bu inanılmaz bir başarı. dedi.

ABD ordusu zor durumda!

Dünyayı, icra ettiği kanlı operasyonlar ve kirli politikalarla kan gölüne çeviren ABD'nin ordusu zor durumda. ABD Hava Kuvvetleri'nin görev yoğunluğu, teknik sorunlar ve yetişmiş personel eksikliği nedeniyle gelecekteki olası çatışmaların koşullarını karşılamadığı belirtildi.

Bu kategorideki diğer haberler