KADİNSEN.COM İLE SAĞLIK VE GÜZELLİK SIRLARI

Güncelleme: 07.11.2017 14:37

Hangi kadın güzel görünmek istemez ki! Kadın olmayı bir kenara bırakırsak, kim sağlıklı bir yaşam sürmek istemez ki! Modayı yakından takip edenlerin, bebekleri ile ve çocukları ile ilgili bilgiye ihtiyaç duyanların, sağlıklı yaşam için çaba sarf etmek isteyenlerin, güzellik sırları ile tanışmak isteyenlerin, lezzetli yemek ve kurabiye tarifleri ihtiyacı duyanlarıntercihi olan kadinsen.com bir tık ötenizdedir.

METABOLİZMAYI HIZLANDIRAN YİYECEKLER

Vücudun temel işlevlerinin yerine getirilmesi için ihtiyaç duyduğu kalori sayısı olan bazal metabolik hızınızı belirlemenize yardımcı olur.Bazı yiyecekler ve içecekler deki bazı maddeler metabolizma üzerinde artış gösterirler ancak kalori yakamazlar, kilo veremiyorsanız altta yatan bazı nedenler, araştırmak ve bilmek gerekir, eğer bir neden yoksa metabolizmayı hızlandırıcı besinler ve içecekler tüketerek zayıflayabilirsiniz.

Kilo vermek için, egzersiz yaparak, kalorisi düşük yiyecek tüketerek ve metabolizmayı hızlandıracak içecekler tüketerek zayıflayabilirsiniz.

Meyve ve sebze yemeyi, şekerli gıdalardan uzak durarak, gazlı içecekleri diyetinizden çıkararak, yağlı gıdalardan uzaklaşarak kalori yakabilirsiniz.

Egzersiz kalori yakmada ve metabolizmayı hızlandırmada kanıtlanmış bir yöntemdir, tempolu yürüyüş, koşu, yüzme veya aerobik gibi egzersizler kalori yakmaktadır.

Kahve                        : Belirli bir miktar kahve tüketmeniz vücudunuz üzerinde termojenik bir etkisi vardır ve metabolizmayı hızlandırdığı yapılan araştırmalarda ortaya çıkmıştır.Kahvenin fazlası bazı insanlarda kalp atışının hızlanması, huzursuzluk, uykusuzluk gibi yan etkiler Yapmaktadır.Yemek sonrasında içeceğiniz bir fincan kahve metabolizmanızı hızlandırmaya yetecektir.

Yeşil çay        : Yapılan araştırmalarda yeşil çayın metabolizmayı hızlandırdığı ve egzersiz ile birlikte kilo vermeye yardımcı olmaktadır.

Yeşil çayın içinde bulunan bileşenlerin faydalı bileşiklerden olduğu ve yağ yakmaya yardımcı olduğunu göstermiştir.

Süt                 : Yapılan araştırmalarda sütün içinde bulunan kalsiyum vitamini yağ yakmaya yardımcı olurken yemek sonrasında günde iki bardak süt içtiğinizde metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olacaktır.

Sağlıklı yaşam için ihtiyaç duyacağınız bilgilerden birisi olan bu yazının tamamı için www.kadinsen.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu tür yazıların yanı sıra güzellik sırları, yemek ve kurabiye tarifleri gibi ihtiyaçlarınız için de siteyi ziyaret edebilirsiniz. Başarmak inanmaktan geçer, sağlığınız için güzelliğiniz için başarıya inanı ve siteyi takipte kalın.

Diriliş Ertuğrul 5. sezonda flaş gelişme!
İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Kaşıkçı'nın cesedine ilişkin yeni açıklama
ABD Senatosu Prens Selman'ı hedef aldı!
Teröristbaşına soğuk duş! İptal edildi
Erdoğan'dan Cemal Kaşıkçı çıkışı!
Yerli üretime talep yağıyor!
Kaşıkçı soruşturmasında flaş gelişme!
Suudi yetkiliden kan donduran itiraf!
Komşuda 114 bin kişi pis sudan öldü!
'Yeni bir dönemin arefesindeyiz'
Yakınındakileri bir bir görevden alıyor!
İşte CHP belediyeciliği!
Son vasiyeti yerine getirilecek mi ?
Darbeye yönelik 209 dava tamamlandı!
Meclis'te bütçe maratonu başlıyor!
Kaşıkçı hakkında yeni gelişme!

Balıkların kum kavgası!

İzlenme rekorları kıran sevimli balıkların kum kavgası.

Ekmek nimettir, yeri çöp değildir!

Ülkemizde bir yılda çöpe atılan 2,1 milyar adet ekmeğin parasal değeri 1.5 milyar TL'dir.

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz!

Para yetmemesi- sosyal deney

Kayalığa inşa ettiği evde doğayla iç içe yaşıyor

Sırbistan'ın güneydoğusundaki Bela Palanka şehri yakınlarında, 12 metre yüksekliğindeki bir kayalığa inşa ettiği evde yaşayan Miroslav Pavlovic, 40 yıldır doğayla iç içe yaşamanın keyfini çıkarıyor.

Büyük ustayı bu sözlerle anacağız...

'Biz devletiz be. Osmanlı'dan geliyoruz. Onların nesi var? Zavallı Amerika'nın nesi var?'

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Suud duyurdu: Kaşıkçı böyle öldürüldü

Suudi Arabistan'dan gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin açıklama geldi.

Türkiye Katar'ı koruyacak!

HAVELSAN, Katar'ın önde gelen kurumlarından Al Mesned Holding ile siber güvenlik alanında iş birliği anlaşması imzaladı. Anlaşma doğrultusunda Katar'ın siber güvenlik alanındaki ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bir şirket kurulacak.

Son vasiyeti yerine getirilecek mi ?

Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın katledilmesi hadisesiyle ilgilenen aktivistler, yazarlar ve gazeteciler, herkesin merak ettiği, "Cesedi nerede?" sorusuna yanıt ararken gazetecinin vasiyetinin Medine'ye gömülmek olduğu ortaya çıktı

Ve Suudi Arabistan cinayeti kabul etti!

Suudi Arabistan, gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluk içinde yaşanan arbede neticesinde öldüğünü duyurdu. Suudi Arabistan, olaya ilişkili 18 Suudi vatandaşının gözaltına alındığını açıkladı.

Bu kategorideki diğer haberler