Reza Zarrab'ı kullanarak Türkiye'ye karşı ABD'de kurulan kumpas karşısında iştahı kabaran Doğan Medya, ABD'deki yürütülen davadan nasıl faydalanacağını tartışıyor.

Güncelleme: 01.12.2017 14:35

Reza Zarrab'ı kullanarak Türkiye'ye karşı ABD'de kurulan kumpas karşısında iştahı kabaran Doğan Medya, ABD'deki yürütülen davadan nasıl faydalanacağını tartışıyor.

Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedefe oturtarak ABD'ye işlenen hukuk cinayeti karşısında medya da ikiye bölünmüş durumda. Yerli ve milli medya, yargı kılıfyla ABD'de yapılan operasyonu adım adım aktarırken; muhalif medya ise ABD'den gelen her türlü yalan yanlış bilgiye "yeter ki Erdoğan'a zarar versin" mantığıyla balıklama atlıyor. Oda TV'nin haberine göre, son dönemde açıktan hükümete yaptığı saldırıları azaltan ve satır aralarına gizlemeye çalışan Doğan Medya Grubu da iştahını kabartan bu operasyonda nasıl rol alacağını belirlemeye çalışıyor.

DOĞAN MEDYA BİLDİĞİNİZ GİBİ

Başta Murat Yetkin olmak üzere bazı yazarları vasıtasıyla Erdoğan'ı ve Türkiye'yi çoktan karalamaya başlayan Doğan Medya'nın patronu Aydın Doğan,  bünyesindeki genel yayın yönetmenlerini acil toplantıya çağırdı. Bağıcılar'daki Kanal D binasında yapılan toplantıda Doğan Medya'ya ait gazete ve televizyon yayın yönetmenleri ile Türkiye'yi karalama kampanyasında nasıl tavır alınacağı konuşuldu. Medya kulislerinde Doğan Grubu'nun eski zamanlardaki gibi Türkiye'ye karşı yapılan operasyonda ABD tarafını açıktan tutamayacağı, bu nedenle arkadan dolanarak ABD'ye destek vereceği değerlendiriliyor. 

A 101 indirimli ürünler listesi
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Daha zoru yok! Çok az kişi çözebildi
Gri listedeki sözde sorumlu öldürüldü
Trump'tan Cemal Kaşıkçı çıkışı
Katil Esed mazlumun enkazına göz dikti!
Kilise savaşları büyüyor! Artık gidemeyecekler
Melanie Trump'a yaptırım
Pompeo'dan yaptırım açıklaması!
Rusya'dan 'YPG koridoru' açıklaması!
Konsoloslukta arama başlatıldı!
Suudi Arabistan konsolosu görevden alındı
Siyonistlerin yeni hizmetkarı!
Dünyada sadece o ilimizde var!
İran ve Rusya'yı çok kızdıracak hamle
Bakan Varank müjdeyi verdi! 81 ile...
AB bildiğiniz gibi değil! Halkın yüzde 22'si...
Başkan Erdoğan sahaya iniyor! İşte kadro...

Trafiğin yoğunluğuna muhteşem çözüm

San Franciscoda Golden Gate köprüsünde, trafiğin yoğun olduğu vakitte şeritleri değiştiriyorlar...

Bilimin hayatımızdaki önemi

Parkinson hastası amcanın beyin pili kapalı ve açıkken kayıt edilen görüntüleri..Bilimin ne kadar müthiş bir şey olduğunu ve hayatımızda ne kadar büyük yeri olduğunun ispatı.

Baba güven demek!

Sakatlanan oğlunun kolundan tutup bitiş çizgisine ulaşmasını sağlayan baba. 1992 Olimpiyatları Derek Redmond

Bugatti hız testi

Bir Bugatti'nin motorunu test etmek istiyorsanız, yolu tamamen boşaltmanız gerekir.

Atla drift yapılır mı?

Atla drift yapan kovboy.

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Ben sana özgürlüğü veriyorum, sen de bana özgünlüğü ver çocuk!

Geleceğimizin mimarları olan öğretmenler ve onların kalpten verdikleri emek… Takdire şayan, idealist bir öğretmen olan Emel Arığ Işık ile Türkiye'de yaygınlığı her geçen sene artan okul öncesi eğitimi konuştuk. Meslekte çocukların basmakalıp etkinliklerle değil; hayal dünyasını harekete geçirecek faaliyetlere yönlendirilmesinin öneminden sıkça bahseden Emel Hanım, başarının sanattan ve bilimden geçtiğini ve en büyük datanın, verinin içimizde olduğunu söyledi.

Ses kaydı gündeme bomba gibi düştü

Cemal Kaşıkçı'nın işkenceyle öldürüldüğüne dair ses kayıtları ortaya cıktı. Ses kaydında Başkonsolos Muhammed Uteybi, “Bu olayı dışarıda yapın. Benim başımı belaya sokacaksınız” ve “Yaşamak istiyorsan sus!” gibi sözler söylüyor.

Erken emeklilik tartışmalarına noktayı koydu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşmada erken emeklilik konusuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Olayı aydınlatacak ses kaydı ortaya çıktı!

Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kaybolması olayı ile ilgili Türk polisinin elinde 11 dakikalık ses kaydının olduğu iddia edildi. Ses kayıtlarını değerlendiren güvenlik kaynakları, Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluğa girdikten kısa bir süre sonra saldırıya maruz kaldığını belirtiyor.

Bu kategorideki diğer haberler