Sosyal hayatta kullandığımız her şey (araç,ev,ofis vb.) kırılabilir,bozulabilir,çalınabilir, bu tarz aksi giden durumlar günlük hayatımızı olumsuz etkiler ve acil şekilde çözüm yolu ararız.Kasko sigortası sizin olumsuz giden hayatınızı en kısa sürede tatlıya bağlamayı amaçlayarak hizmete girmiş kurumdur. Kasko sigortasını nasıl sorgularız? İnternet üzerinden sorgulattığımız kasko sigortası firmaları güvenilir mi? Kasko sigortası nedir? gibi sorul

Güncelleme: 08.08.2018 12:37

Sosyal hayatta kullandığımız her şey (araç,ev,ofis vb.) kırılabilir,bozulabilir,çalınabilir, bu tarz aksi giden durumlar günlük hayatımızı olumsuz etkiler ve acil şekilde çözüm yolu ararız.Kasko sigortası sizin olumsuz giden hayatınızı en kısa sürede tatlıya bağlamayı amaçlayarak hizmete girmiş kurumdur. Kasko sigortasını nasıl sorgularız? İnternet üzerinden sorgulattığımız kasko sigortası firmaları güvenilir mi? Kasko sigortası nedir? gibi sorul

Sosyal hayatta kullandığımız her şey (araç,ev,ofis vb.) kırılabilir,bozulabilir,çalınabilir, bu tarz aksi giden durumlar günlük hayatımızı olumsuz etkiler ve acil şekilde çözüm yolu ararız. İşte kasko sigortası sizin olumsuz giden hayatınızı en kısa sürede tatlıya bağlamayı amaçlayarak hizmete girmiş kurumdur. Peki biz nasıl kasko sigortasını nasıl sorgularız? İnternet üzerinden sorgulattığımız kasko sigortası firmaları güvenilir mi? Kasko sigortası nedir' gibi soruların cevabı haberimizde.

Çağımız gereği yeni korunma yolları ve maddi hasarla oluşacak zararı, çıkmaza sokmadan sizi o durumdan kurtaracak kasko sigorta şirketleri var. Kasko sigortasını en uyguna ve an sağlam bir şekilde nasıl yaptırırım diye kasko sigortası sorgulayanların sayısı gittikçe artıyor. Kasko sigortasında uygulanan indirimler, ucuza kasko nasıl yaptırılır, kaskoda teminat dışında kalan haller neledir gibi sorunların cevabını arıyorlar. İşte kasko sigortası ile ilgili kafanıza takılan sorular ve uzmanlardan verilen cevapları:

UCUZ KASKO NASIL YAPTIRILIR?

Araç sahiplerinin trafikte olası risklere karşı kendilerini ve araçlarını ekonomik garanti altına alma amacı ile yaptırdıkları kasko sigortası, sigorta türleri arasında en popüler olanlarından biridir.

Kasko şirketleri her müşteriye en uygun kasko seçeneklerini sunmak için her dönemde uygun koşullar sunsa da araç sahipleri de olabilecek en ucuz kasko seçeneğini ararlar.

Elbette en ucuz kasko seçeneğine ulaşmak için kötü ve güvensiz bir sigorta yaptırmak çok mantıklı değil; ancak birkaç mantıklı yöntem ile ucuz kasko yapmak mümkün.

KASKODA TEMİNAT DIŞINDA KALAN HALLER NELERDİR?

Uzman Merve Mumcu bu konuyu şöyle açıklıyor:

Kasko sigortası aracınızı hasarlara karşı maddi güvence altına alsa da bazı durumlar kasko sigortası teminatı dışında kalmakta. Kasko teminatı dışında kalan halleri aşağıda sıraladık:

Tüm savaş olayları. Ayaklanma, ihtilal, istila ve iç savaş gibi savaş kapsamına giren tüm haller neticesinde meydana gelen zararlar.
Belediyenin araç çekmesi dışında araçta yapılan değişikliklerden dolayı meydana gelen hasarlar.
Poliçeye konu olan aracın sürücü belgesine sahip olmayan bir kişi tarafından kullanılması neticesinde oluşan hasarlar.
Kasko poliçesine konu olan aracın uyuşturucu madde ya da alkol kullanmış bir kimse tarafından kullanılması sonucu oluşacak hasarlar.
Aracın, sigortayı yaptıran kişi ya da yakınları tarafından çalınması ya da bu kişilerin araca kasten zarar vermesi neticesinde oluşan zararlar.
Araç ile, aracın ruhsatından belirtilen ağırlık ve kişi sayısından fazla yük ya da yolcu taşınması neticesinde oluşan hasarlar.
3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununda ifade edilen terör eylemleri ve bu eylemlerden doğan sabotaj neticesinde meydana gelen ve bu eylemleri önlemek, etkisini azaltmak amacıyla yetkili organlar tarafından yapılan eylemlerin sonucunda oluşan biyolojik ve/veya kimyasal kirlenme, bulaşma ya da zehirlenme sebebi ile meydana gelecek tüm hasarlar.
Aracınızı maddi güvence altına alacak en avantajlı kasko sigortası seçeneğine ulaşmak için Hangikredi.com'dan kasko sigortası sorgulaması yapabilirsiniz.

A 101 indirimli ürünler listesi
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Daha zoru yok! Çok az kişi çözebildi
Dikkat çeken mesaj: 15 Temmuz'da...
Hulusi Akar'dan flaş Münbiç açıklaması
Kaşıkçı'nın 2 şifresi de kırılamıyor
Türkiye'de üretildi: Kaçması imkansız
İttifak görüşmesinin saati belli oldu
Türk heyet Konsolosluk'ta arama yapıyor
Başkan Erdoğan sert çıktı: Hurafeci, cahil...
Trump'tan Cemal Kaşıkçı hamlesi!
Yeni parti kuruyor! Tarih belli oldu
Kral Selman'dan 'Kaşıkçı' talimatı
Putin'in en korktuğu isim serbest!
Muhtarlara yönelik dev operasyon!
Erdoğan gördükten sonra infilak edecek
Hükümet düğmeye bastı! Ucuzlayacak
Son 1 haftada teröre ağır darbe!

Evde lunapark!

Süper babaların süper eğlenceli vakit geçiren çocukları olur

Droneların uçaklara çarptığındaki etkisi!

Ohio Üniversitesi'ndeki bilim insanları, droneların uçaklara çarptığındaki etkisini öğrenmek istediler ve çok fazla hasar bırakabileceklerini keşfettiler.

Türk mühendislerden otomotiv sektörüne 'Platooning' aşısı

Türk otomotiv mühendisleri ilk defa büyük dev firmaların yapmaya çalıştığı Platooning adı verilen özellikle tır ve kamyon gibi büyük araçların sürücüsüz şekilde konvoy gibi gidebilmesini sağlayan yüksek teknolojiyi içeren bir sistem üretti.

Ada görünümlü Pertek Kalesi göz kamaştırıyor

Tunceli'nin Pertek ilçesinde birçok medeniyete ev sahipliği yapan Pertek Kalesi, eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini tarihi yolculuğa çıkarıyor.

Vatandaş satın aldığı ürünü 'cep'ten denetleyebilecek! İşte o uygulama

Ticaret Bakanı Pekcan, HKS uygulamasıyla vatandaşlarımız, satın aldığı meyve ve sebzenin üreticisi, üretim tarihi ve yeri, üreticiden tüketiciye ulaşana kadar alış, satış birim fiyatları gibi her türlü bilgiyi cep telefonundan görebilecek." dedi.

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Suudlardan ABD'ye tehdit gibi cevap

Kaşıkçı hadisesi nedeniyle Suudi Arabistan'a tepki göstermesi konusunda üzerinde yoğun baskı oluşan ABD Başkanı Trmup'ın tehdit dolu açıklamalarına Suudi Arabistan yönetiminden de aynı tonda bir cevap geldi. Riyad, ABD'nin Kaşıkçı konusunda atacağı adımlara aynı şekilde cevap verileceği bildirdi.

Yeni parti kuruyor! Tarih belli oldu

54. Hükümette Başbakanlık görevini üstlenmiş ve 28 Şubat Darbesinin hedefindeki isim olan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Dr. Muhammed Fatih Erbakan, yeni kuracağı partinin çalışmalarına hız verdi.

Türkiye karşılıksız kedi bile vermez! 

Ajan Brunson'ın iadesiyle geri adım atıldığını iddia edenlere tepki gösteren Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, “Türkiye karşılıksız bir kedi bile vermez. Büyük devletler arasında al-ver diplomasileri olur. Türkiye'nin ne kazandığı yakın bir zamanda ortaya çıkacaktır” dedi.

Diriliş Ertuğrul'un yayın tarihi açıklandı

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi ''Diriliş Ertuğrul'' yeni sezonunun başlama tarihi gecikince dizinin hayranları tarafından yeni sezonun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. ''Diriliş Ertuğrul'' dizisi ile ilgili her hafta yeni haber gelişirken, İnternette aramalarda liste başı yeni bölüm fragmanı oldu. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Yeni sezon ne zaman başlayacak? sorularının cevabı bu haberde.

Bu kategorideki diğer haberler