Kılıçdaroğlu belge diye piyasaya sürdüğü kağıtları FETÖ'den değil, bürokratlardan aldığını ileri sürmüştü. Gerçeğin öyle olmadığı anlaşıldı

Güncelleme: 02.12.2017 09:02

Kılıçdaroğlu belge diye piyasaya sürdüğü kağıtları FETÖ'den değil, bürokratlardan aldığını ileri sürmüştü. Gerçeğin öyle olmadığı anlaşıldı

ERDAL ŞİMŞEK

Emperyalistler; bağımsız, özgürlükçü ve zulme rıza göstermeyen Türkiye'nin lideri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve onun siyasi anlayışını devirmek için her türlü melaneti sergilemekten geri kalmıyorlar.

Gezi terör eyleminden, 17-25 Aralık 2013 polis-adliye darbesi, Güneydoğu'da PKK'nın şehirlerimizi işgal olayları ve 15 Temmuz kanlı darbe teşebbüsüne kadar Erdoğan'ı; bu milletin iradesini içeriden yıkmayı denediler ama başaramadılar.  Kanlı darbe ve terörist faaliyetlerle Erdoğan'ı içeride deviremeyeceğini anlayan Emperyalistler, ülkemizdeki piyonlarını aradan çıkararak direkt, yıkım ve işgal teşebbüsünde bulunmaya başladılar. Tabi bu teşebbüslerini, diğer bütün işgal harekatlarında olduğu gibi hukuki ve uluslararası sözleşmeler kılıfına uydurmaları gerekiyor. Rıza Zarrab davası, Türkiye'yi işgal teşebbüsünün kılıfının adıdır. Çünkü geçtiğimiz yıldan beri "Rıza Zarrab Davası" olarak sergilenen tiyatro, Türkiye'yi yargılamaya dönüşmüştür. Davanın tek sanığı Zarrab, sanıklıktan çıkarılıp tanıklığa terfi ettirildi. Emperyalist ABD'nin Türkiye'yi işgal etmek için gösterdiği "Zarrab Davası Belgeleri"nin tamamı uluslararası hukuk ve ticaret hukukuna konsolide olan Türk Ticaret Kanunu kapsamında yapılan legal ticari faaliyetler şimdi suçmuş gibi gösteriliyor.

FETÖ'nün Sefa'sı yayınladı

FETÖ'nün CHP'ye Genel Müdür olarak tayin ettiği Kemal Kılıçtaroğlu'nun, TBMM'deki grup toplantısında elinde salladığı belgelerin tamamı uluslararası ticaret hukukuna uygun belgeler olup hiçbir şaibeye mahal vermeyecek derecede nizamidir.  Bu belgelerin tamamını yaklaşık 8 ay önce FETÖ'cü terörist Said Sefa internette kendi twitter hesabında yayımladı.  Terörist Said Sefa, FETÖ'nün ünlü sosyal medya algı yönetim hesabı olan FuatAvni'nin kullanıcısıdır. Yani örgütün en önemli yalan üretim ve algı yönetim biriminin bir elemanı. Terörist Sefa'nın bu belgeleri, hukuki olarak bir değer taşımadığı için herhangi bir işlem yapılmadı. Ne var ki, Tamamen AB'nin, yani Almanya'nın sağladığı fonlarla yayın yapan bir internet sitesi bu sefer devreye girdi.

BND'nin internet sitesi devrede

 www. theblacksea.eu isimli Alman İstihbarat Servisi BND'nin yönettiği internet sitesi, FETÖ'cü terörist Sefa'nın yayımladığı hukuki olarak hiçbir sorunu olmayan belgeleri, Erdoğan ve ailesi üzerine bina eden bir makale ile Türkçe yayımladı.

(Büyük ihtimalle bu yazı çıktıktan sonra, sitenin Türkçe bölümü yayına kapatılabilir) veya belki de bu satırları yazdığım sırada da kapanmış olabilir.  Bu sitenin yaklaşık 21 Mayıs'ta yayımladığı bu belgelerin tamamı CHP'nin eline tutuşturuldu. Ahlaksız kaset mamulü Kılıçdaroğlu'nun CHP kürsüsünde salladığı belgeler yeni bir şey olmayıp, yaklaşık on aydır tedavüldeler. Dileyen herkes bu belgelere ulaşabilir. Çünkü legal ticaret belgeleri bunlar ve üçlü muhasebe kayıt sisteminde tutuluyor.

Şunları sormak gerek

* Yaklaşık 7-8 ay önce FETÖ'cü terörist Said Sefa'nın kendi sosyal medya hesabından ve Alman İstihbarat Servisi BND'nin yönettiği thebacksea sitesinde tam 6 ay önce yayımlanan belgeleri CHP neden Zarrab Davası'nın başladığı günlerde eş zamanlı olarak dile getiriyor?   17-25 Aralık günlerine gidelim: O günlerde de CHP'nin neredeyse bütün grup toplantıları, FETÖ terör örgütünün oluşturduğu, montaj tape kayıtlarla yapılıyordu.   17-25 Aralık'ın bir darbe teşebbüsü olduğu kamuoyu tarafından anlaşılıp FETÖ'cü yargıçlarla savcılar yarasalar gibi kaçışınca CHP neden sustu? Madem o tapeler gerçekti CHP neden bunları sürekli kamuoyunun gündeminde tutmadı?

* CHP'nin Genel Müdürü Kemal Kılıçtaroğlu, tam da Zarrab tiyatrosu ABD'de sergilenirken neden hukuki ve yasal olan ve neredeyse 10 ay önce yayımlanan belgeleri yeniden ısıtıp gündemimize soktu?  Emperyalistler, ülkemizin bağımsız politikalarını ve bu politikaları hayata geçiren Sayın Erdoğan'ı her devirme teşebbüsünde CHP'nin başı Kılıçtaroğlu neden onlarla birlikte hareket ediyor? Aynı Kılıçdaroğlu'nun CHP'de mebus, danışman ve müşavir yaptığı adamların kaç FETÖ'den tutuklu veya firari terörist durumundalar?

* Bunlar kesinlikle tesadüf değildir. Kemal Bey, CHP'yi içimizdeki müstemleke üssü haline getirmiştir. Uluslararası casusluk ve ihanet şebekesi FETÖ çetesi ile CHP'nin Türkiye aleyhine sürekli senkronize hareket etmesinin bir izahı olsa gerek. Anti emperyalist ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurucusu olduğunu iddia eden CHP'nin bugün  emperyalist ABD'nin çıkarlarına hizmet etmesi izaha muhtaçtır. Kemal Kılıçtaroğlu'nun sürekli CHP'yi emperyalizmin çıkarlarına hizmet eden parti konumuna düşürmesi,  ahlaksız kasetlerden doğan koltuğa teşekkür nişanesi mi?

Erdal Şimşek'in yazısı için tıklayın

Bu besinleri sakın buzdolabına koymayın!
Yerel seçim anketinden bomba sonuç!
Dünyanın en gizemli üssü!
Türkiye'nin en çok satan lüks otomobilleri
Uyuyan güzelin sırrı çözüldü
100 milyon lira kaçan banka müdürü yakalandı
İşlemler tamamlandı: İlk isim o oldu
ABD Suriye'de sivili katliamı gerçekleştirdi
Dünya Türkiye'yi izliyor
Türkiye bizim için çok önemli
ABD-İran krizi büyüyor! Aynaya bakın
Sedanur'un otopsisi ile ilgili üst üste açıklama
'Unutulmaz bir intikam alacağız'
İSKİ'den uyarı! 30 saat su yok
Bu acıya yürek dayanmaz! Feryatlar göğe yükseldi
Yedek işçiye de kadro kararı!
Milyonlara müjde! 520 lira zam
MİT'in paketlediği isim bülbül gibi öttü!
Meteoroloji'den 9 ile sağanak uyarısı
Başkan Erdoğan yurt dışındayken yerine bakacak isim belli oldu

Semin Öztürk'ten akrobasi gösterisi

Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali üçüncü gününde ziyaretçilerini ağırlıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST İSTANBUL'da

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen, Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu TEKNOFEST'te düzenlenen törende konuştu.

Öğrencileri taşıyan midibüs devrildi: 1 ölü, 18 yaralı

Kocaeli Körfez'de ortaokul ve lise öğrencileri taşıyan midibüs devrildi. Kaza sonucunda bir kişi hayatını kaybetti, 18 kişi yaralandı. midibüsteki öğrencilerin TEKNOFEST İstanbul'a gitmek üzere Aksaray'dan yola çıktığı öğrenildi.

ABD'nin YPG/PKK bölgesine askeri sevkiyatları sürüyor

ABD'nin YPG/PKK bölgesine askeri sevkiyatları sürüyor

ABD, Suriye'de terör örgütü YPG/PKK işgalindeki bölgelere silah, mühimmat ve askeri malzeme sevkiyatına devam ediyor.

Çok Okunanlar

Erdoğan'dan ABD'ye sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu anda festival alanında kurulan platformda TEKNOFEST'te bulunanlara hitap etti. Erdoğan konuşmasında ABD'nin terör örgütü PKK/YPG'ye 19 bin tır, 3 bin kargo uçak silah gönderdiğini söyledi.

İsmail Cesur kimdir? İsmail Cesur nerelidir?

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanlığına Erdoğan'ın imzasıyla İsmail Cesur atandı. Daha önce Başkan Erdoğan'ın sosyal medya hesaplarının yöneticiliğinden tanıdığımız İsmail Cesur kimdir? İsmail Cesur nerelidir? İsmail Cesur ne mezunudur? Sorularınızın cevabı için yazımıza bakabilirsiniz.

Türkiye ve Rusya'nın hamlesi ABD'yi zora soktu!

Türkiye ve Rusya arasında gerçekleştirilen İdlib mutabakatının yankıları sürüyor. Pentagon'un eski analistlerinden Yarbay Karen Kwiatkowski,İdlib mutabakatına ilişkin "Türkiye ve Rusya, ABD'nin Suriye'de işini zorlaştıracak" dedi.

Nagehan Alçı hastanelik oldu

Gazeteci Nagehan Alçı şiddetli ağrıları sebebi ile ambulansla hastaneye kaldırıldı. Alçı'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Af teklifinin detayları belli oldu

MHP Genel Başkan Yardımcı Fethi Yıldız, 24 Eylül'de Meclis'e sunulacak olan af teklifinin detaylarını paylaştı.

Bu kategorideki diğer haberler