Milat Gazetesi Balıkesir İl Temsilcisi Ramazan Çakar Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nu makamında ziyaret ederek,Milat Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ali Adakoğlu'nun kutlama mesajını iletti.

Güncelleme: 11.11.2017 10:49

Milat Gazetesi Balıkesir İl Temsilcisi Ramazan Çakar Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nu makamında ziyaret ederek,Milat Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ali Adakoğlu'nun kutlama mesajını iletti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Kafaoğlu " Milat gazetesine teşekkür ederek yayın hayatında başarılar diledi.

Dünya ve makamların gelip geçici olduğunu belirten Kafaoğlu, " Önemli olan bu gökkubbede hoş bir seda bırakabilmek. Balıkesir Merkez ve ilçelerinde bir milyon200 bin vatandaşımız var. 2019 seçimlerine kadar hepsine ulaşmak hedefimiz olacaktır.  Allah bizleri bu görevlerde mahcup etmesin, İşimizi kolaylaştırsın,istikametimizi bozmasın,Balıkesir halkına güzel hizmetler yapmayı bize nasip etsin" dedi.

Görüşmemiz esnasında Kuyualan Mahallesinde ikamet eden çoban Ayşe nine Başkan Zekayi Kafaoğlu'nu arayarak "Oğlum sabah kalktım namazımı kıldım tesbihimi çektim  senin başarılı olman için dua ettim ve etmeye devam edeceğim Allah seni mahcup etmesin."diyerek niyazda bulunması ziyarete renk kattı.

Çok Okunanlar

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Adnan Oktar davasında flaş karar!

Adnan Oktar grubuna yönelik 1999 yılında yapılan operasyonda gözaltına alınanlara işkence yaptıkları iddia edilen dönemin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada mahkeme davanın düşmesine karar verdi.

Rus modelden Putin'e şok suçlama

Rus model Anna Shapiro, Putin'e yönelik suçlamasıyla dünya medyasında yer aldı. 

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

Bu kategorideki diğer haberler