Miray Daner'in hayatı ve kim olduğu internette sıkça aratılan konulardan biri haline geldi. Vatandaşlar Vatanım Sensin dizisinin sevilen oyuncusu Miray Daner'in biyografisi ile ilgili büyük merak içinde. İşte Miray Daner kimdir? kaç yaşındadır? sorularının cevabı.

Güncelleme: 14.03.2018 13:28

Miray Daner'in hayatı ve kim olduğu internette sıkça aratılan konulardan biri haline geldi. Vatandaşlar Vatanım Sensin dizisinin sevilen oyuncusu Miray Daner'in biyografisi ile ilgili büyük merak içinde. İşte Miray Daner kimdir? kaç yaşındadır? sorularının cevabı.

Başarıları ve oyunculuğu ile sıkça konuşulan Miray Daner ile ilgili bilinmeyenler Vatandaşların gündemini sıklıkla meşgul ediyor. Vatanım Sensin dizisinde güzel bir oyunculuk performansı sergileyen Miray Daner'in birçok filmi de mevcut. İşte seyircilerin merakla araştırdığı Miray Daner kimdir? sorusunun cevabı ve Miray Daner hakkında bilinmeyen detaylar.

MİRAY DANER KİMDİR? MİRAY DANER'İN HAYATI

Miray Naz Daner (d. 15 Ocak 1999, İstanbul) Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Oyunculuğa 7 yaşında başlayan Daner, Papatyam dizisinde 121 bölüm Metin Akpınar'ın torunu "Gonca"yı oynadı. Dersimiz Atatürk filminde Sabiha Gökçen'in küçüklüğünü canlandırdı.İlk başrol deneyimini Disney Channel Türkiye'de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde yaşamıştır. Medcezir dizisinde Beren Beylice karakterini canlandıran oyuncu asıl çıkışını Vatanım Sensin dizisindeki Hilal karakteriyle yapmıştır.

Filmografi

2010    Dersimiz: Atatürk    Sabiha Gökçen (küçüklüğü)    Hamdi Alkan
2011    Çınar Ağacı    Pelin    Handan İpekçi
2013    Arkadaşım Max    Melda    Murat Şeker

Diziler

2008    Bez Bebek    Oyuncak    Serpil Kutça  
2009-2011    Papatyam    Gonca    Bora Tekay    
2010    1 Kadın 1 Erkek    Zeynep (çocukluğu)    Leyla Yaman  
2012    Zil Çalınca    Duygu    Yağız Alp Akaydın    
2012    Zil Çalınca Avı    Miray    Kerem Çakıroğlu  
2012-2013    Merhaba Hayat    Dünya    Kerem Çakıroğlu    
2013-2015    Medcezir    Beren Beylice    Ali Bilgin    
2016-    Vatanım Sensin    Hilal    Taylan Biraderler   

Tiyatro

Sürç-i Lisan Etti-isek Affola (2010/Tiyatro Ahali)
Reklamlar
Torku Konya Şeker
Tetra Pak
İstikbal
Renault Kango
Pınar
Lc Waikiki
Pantene

Çok Okunanlar

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Adnan Oktar davasında flaş karar!

Adnan Oktar grubuna yönelik 1999 yılında yapılan operasyonda gözaltına alınanlara işkence yaptıkları iddia edilen dönemin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada mahkeme davanın düşmesine karar verdi.

Rus modelden Putin'e şok suçlama

Rus model Anna Shapiro, Putin'e yönelik suçlamasıyla dünya medyasında yer aldı. 

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

Bu kategorideki diğer haberler