Gençlik Kuruluşları Birliği İcra Kurulu Üyesi ve Milat yazarı Mustafa Alpay Türk Silahlı Kuvvetlerinin Zeytin Dalı operasyonunu değerlendirdi.

Güncelleme: 13.02.2018 14:33

Gençlik Kuruluşları Birliği İcra Kurulu Üyesi ve Milat yazarı Mustafa Alpay Türk Silahlı Kuvvetlerinin Zeytin Dalı operasyonunu değerlendirdi.

Misak - Milli ruhunun uyandığını söyleyerek oluşan milli birlik ve beraberliğin ülkemizi daha ileriye taşıyacağını ifade etti.  Harekatın devlet tarafından yapıldığına ve siyaset üstü olduğunu dikkat çeken Alpay " Milli ve Uluslararası meselelerde devletin emrinde tek vücut olmak gerektiğine vurgu yaptı.

Artık Misak -ı  Milli Uyanmıştır!       

"Kahraman ordumuz Afrin de destan yazıyor. Terörist unsurlar bir bir temizlenerek hem ulusal güvenliğimiz hem de bölge halkının güvenliği teminat altına alınıyor. Operasyon sırasında sivillerin korunması için gösterilen hassasiyet bizim için ayrı bir övünç vesilesidir. Hasretle beklenen gün gelmiş;  Misak - Milli uyanmıştır. Bundan sonra Türkiye'nin lider devlet olmasının önünde hiç bir irade tutunamayacaktır. "

Mehmetçiklerin Emaneti Türk Milletinindir          

"Kahraman Mehmetçiklerimiz cephede destan yazarken bizlere düşen onlara azami olarak destek olabilmektir. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize ise acil Şifalar diliyorum. Kahraman şehitlerimizin emanetleri artık bizlere emanettir. Ne yaparsak yapalım şehitlerimizin haklarını ödeyemeyiz. Cenabı Allah onlardan ve onları yetiştiren Analarımızdan ve babalarımızdan razı olsun. "

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

Adnan Oktar davasında flaş karar!

Adnan Oktar grubuna yönelik 1999 yılında yapılan operasyonda gözaltına alınanlara işkence yaptıkları iddia edilen dönemin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada mahkeme davanın düşmesine karar verdi.

Rus modelden Putin'e şok suçlama

Rus model Anna Shapiro, Putin'e yönelik suçlamasıyla dünya medyasında yer aldı. 

Bu kategorideki diğer haberler