Kılıçdaroğlu'nun Hatay'da sınır karakolunu ziyaret eden ünlülere yönelik küstahça söylemlerinden dolayı bir tepki de Mustafa Keser'den geldi. Keser, "Sazımı alıp şehit evinde türkü söyleyeceğim. Tepki almazsam yüzünüze tüküreceğim" ifadelerini kullandı.

Güncelleme: 10.04.2018 13:51

Kılıçdaroğlu'nun Hatay'da sınır karakolunu ziyaret eden ünlülere yönelik küstahça söylemlerinden dolayı bir tepki de Mustafa Keser'den geldi. Keser, "Sazımı alıp şehit evinde türkü söyleyeceğim. Tepki almazsam yüzünüze tüküreceğim" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki ünlü isimlerin Hatay sınır karakoluna yaptığı ziyaretten sonra Kılıçdaroğlu'nun küstahça söylemleri Mustafa Keser'den tepki gördü. Peki Mustafa Keser kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Mustafa Keser'in kısa, uzun hayat hikayesini haberimizden öğrenebilirisiniz.

"PARTİSİ NE OLURSA OLSUN..."

Keser, TRT Müzik'te sunduğu "Ustadan İstekler" adlı programda isim vermeden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki göstererek "İnsanlar biraz laflarına ve üsluplarına dikkat etmeli. Daha usluplu söylese biraz daha anlayışla karşılayabilirdik. Karşılamasak bile en azında 'Delidir, ne söylerse yeridir' der, gelip geçerdik. Onun için lütfen, eleştirilerimizi daha münasip bir lisan ile yaparsak en azından makul karşılama gibi bir durum içinde olurduk. Partisi ne olursa olsun, o arkadaşları da kınıyorum. Kimden gelirse gelsin ben aynı tepkiyi gösteririm" dedi.

"TEPKİ ALMAZSAM HEPSİNİN YÜZÜNE TÜKÜRECEĞİM"

Kılıçdaroğlu'nun CHP Grup Toplantısı'nda Hatay sınırına giden ünlülere yönelik yaptığı "Bu rezil adamlar ve onları oraya götüren adam, sen eğer yüreğin yetiyorsa bir Afrin şehidinin evinin bulunduğu sokaktan geç, bir de Yaylalar şiirini söyle" sözlerine Mustafa Keser, "Ben o 'şehit kapısına gidip de türkü söylesinler' diyen arkadaşlara meydan da okuyorum. Şehidin evini kendileri tespit etsin. Sazımı alıp gideceğim ve asker türküleri okuyacağım. Eğer tepki alırsam hepsi benim yüzüme tükürsün, almazsam ben hepsinin yüzüne tüküreceğim" ifadelerini kullandı.

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

Beklenen logo geldi!

Müşterilerin alış veriş yaparken daha bilincli davranabilecekleri şekilde "Türk Malı" logosu geldi. Uygulama 15 gün sonra başlıyor. Bakanlık yerli üretim logosunu ilk kez gösterdi.

Adnan Oktar davasında flaş karar!

Adnan Oktar grubuna yönelik 1999 yılında yapılan operasyonda gözaltına alınanlara işkence yaptıkları iddia edilen dönemin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada mahkeme davanın düşmesine karar verdi.

Bu kategorideki diğer haberler