Ortadoğu'da batının emperyalist çıkarları ve İsrail'in güvenliğini sağlayacak birinci kuşak proje tamamlandı. Türkiye'nin sözde müttefiki NATO, PKK/PYD terör örgütüne verdikleri militan ve silah desteğiyle Türkiye'yi bölme operasyonuna başlıyor. Arap baharı ile Suriye, Irak, Libya, Mısır'ı kontrol altına alan emperyalizmin sıradaki hedefi Türkiye, İran, Azerbaycan, Pakistan ve Suudi Arabistan'ı parçalayarak ikinci kuşak projeyi gerçekleşt

Güncelleme: 11.09.2017 08:50

Ortadoğu'da batının emperyalist çıkarları ve İsrail'in güvenliğini sağlayacak birinci kuşak proje tamamlandı. Türkiye'nin sözde müttefiki NATO, PKK/PYD terör örgütüne verdikleri militan ve silah desteğiyle Türkiye'yi bölme operasyonuna başlıyor. Arap baharı ile Suriye, Irak, Libya, Mısır'ı kontrol altına alan emperyalizmin sıradaki hedefi Türkiye, İran, Azerbaycan, Pakistan ve Suudi Arabistan'ı parçalayarak ikinci kuşak projeyi gerçekleşt

İSMAİL ZELVİ- ÖZEL HABER

Hiçbir hukuki ve ahlaki kaygı taşımadan terör örgütü PKK'yı silahlandıran kirli batı ittifakı, ikinci kuşak projesine başladı.

Birinci kuşakta Arap Baharı bahanesiyle Irak, Suriye, Mısır, Lübnan, Ürdün ve Libya'yı paramparça eden NATO önderliğindeki kirli ittifakın yıllar yılı Türkiye'yi bölmeyi amaçlayan PKK terör örgütüne verdiği silah ve militan desteği ortaya çıktı.

ORDU DONATTILAR

ABD ve Müttefikleri PKK terör örgütüne bir ordunun her türlü ihtiyacı olan silahı verdi. ABD, DEAŞ ile mücadele bahanesiyle PKK 13 kalemde, helikopterinden, lav'ına, havanından topuna, zırhlı personel taşıyıcısından tüfeğine kadar silah sevkiyatı yaptı. Rusya ise 14 kalemde gönderdiği silahlar arasında anti tank mayınları, uçaksavarlar, tanklar da bulunuyor. İspanya çok namlulu roket atar verirken Almanya, G3, MG3, Milan anti tank füzesi desteği veriyor. İtalyanlar PKK'ya anti personel mayını, İsveç anti tank lavı, İsrail uzi, Avusturya ise glock tabanca satıyor.

Teknik personel de batıdan

ABD, Almanya ve müttefikleri sadece silah satışı ile kalmıyorlar. PKK teröristlerini aynı zamanda sattıkları ilahın kullanılması ile ilgili eğitiyorlar. PKK'lı kimliğine bürünen batılı ajanlar en son Ayn-El Arap'ta Lejyon taburu kurdular. Avrupa'da çoğu, tecavüz, yaralama, öldürme suçlusu olan batılı teröristlerin birliği 'ınternational' olarak adlandırdılıyorlar. Sayıları ise 5 bini geçti. ABD'nin Suriye'de kurduğu 12 üssde 20 gün eğitim alan ithal terörirstler misyoner örgütlerle de yakın ilişki içinde bulunuyorlar. İthal teröristler 5 bin liraya kadar maaş alıyorlar. Teröristler daha çok Alman, Fransız, İngiliz, Amerika ve Kanadalı olduğu belirtiliyor. Batılı teröristler uzun süre PKK'ya hizmet etmeleri durumunda PKK'lı kadın militanlarla evlendiriliyor.

Terör örgütlerini batı kurdu

Konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz, ASDER Genel Başkan Vekili Mustafa Hacımustafaoğulları, " İslam coğrafyasında faaliyet gösteren,PKK ve diğer terör örgütleri,batılı ülkeler tarafından kurulmuş veya desteklenmiştir.Kendileri için tehdit gördükleri,doğal kaynaklarını sömürmek istedikleri ülkelere karşı savaşlarını bu örgütler ile yürütmektedirler.Hedef İslam Dünyasıysa Rusya'da bu kirli Batı ittifakının içindedir.İslam'a karşı;"Küfür tek millettir" gerçeği sahada kendini göstermektedir.ABD ve batılı ülkeler;siyasi,askeri,lojistik,istihbari,diplomatik...her alanda PKK/PYD'yekuruluşundan beri destek vermektedir." Dedi.

Sırada Türkiye var

Arakan katliamının da ABD yapımı olduğunu dile getiren Hacımustafaoğulları sözlerini şöyle sürdürdü, "FETÖ terör örgütünün karargahı da ABD'de olduğu gibi,batı ülkeleri alenen destekleyip militanlarını beslemektedir.Ortadoğu'da son yıllardaki gelişmeler, İsrail'in güveniliğini ve bakasını sağlamaya ve batının bölgedeki çıkarlarını korumaya yönelik uzun vadeli planın uygulamasıdır.İsrail'e komşu birinci kuşak İslam ülkelerinde (Irak,Suriye,Mısır,Lübnan,Ürdün,Libya) parçalama planı ustaca uygulanmıştır.Şimdi sırada ikinci kuşak ülkeler (Türkiye,İran,Azebaycan,Pakistan,Suudi Arabistan)vardır.İsrail'in kuzeyde güvenliğini sağlamak için Terör/Kürt koridorunun oluşturulması bu planın bir parçasıdır.Bu terör koridorunda oluşturulacak İsrail benzeri seküler bir Kürt devleti ile hem kuzeyden İsrail'in güvenliği sağlanacak hemde Türkiye ve İran'a yönelik parçalama operasyonlarının yürütülmesi için zemin hazırlanacaktır.Artık bir terör örgütüyle değil bir terörist devletle savaşacağımız günler uzak değildir.

Batılı ülkeler (Üyesi olduğumuz NATO ittifakı) dost görünümü arkasında düşmanlıklarını her yöntem ve yolu kullanarak utanmadan uygulamaktadır.PKK'ya destek konusunda bu tablo,sadece onların gerçek yüzünü gösteren belgelerden biridir.

Hangi ülke PKK/PYD'ye silah temin ediyor?

Diriliş Ertuğrul 5. sezonda flaş gelişme!
İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
'Yeni bir dönemin arefesindeyiz'
Yakınındakileri bir bir görevden alıyor!
İşte CHP belediyeciliği!
Son vasiyeti yerine getirilecek mi ?
Darbeye yönelik 209 dava tamamlandı!
Meclis'te bütçe maratonu başlıyor!
Kaşıkçı hakkında yeni gelişme!
Köstebeğe teröristbaşından 'ödül' gömlek!
Trump'ın 'nükleer' şantajına Rusya'dan cevap!
5 bin 500 başpolise terfi imkanı!
Türkiye'yi yine Batı'ya şikayet etti!
Andımız ve ibadet dilinin Türkçeleştirilmesi!
Başkan Erdoğan'ın katılımıyla bugün açılıyor!
S.Arabistan'dan yeni 'Kaşıkçı' açıklaması!
Son röportajında 'Türkiye' övgüsü!

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz!

Para yetmemesi- sosyal deney

Kayalığa inşa ettiği evde doğayla iç içe yaşıyor

Sırbistan'ın güneydoğusundaki Bela Palanka şehri yakınlarında, 12 metre yüksekliğindeki bir kayalığa inşa ettiği evde yaşayan Miroslav Pavlovic, 40 yıldır doğayla iç içe yaşamanın keyfini çıkarıyor.

Büyük ustayı bu sözlerle anacağız...

'Biz devletiz be. Osmanlı'dan geliyoruz. Onların nesi var? Zavallı Amerika'nın nesi var?'

Ara Güler, son yolculuğuna uğurlandı

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden duayen fotomuhabiri Ara Güler Galatasaray Meydanı'ndaki Üç Horan Ermeni Kilisesi'nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Hem ağladılar, hem yarıştılar

Bilecik'te düzenlenen emekleme yarışmasında, anne ve babalar bebeklerinden daha fazla heyecan yaşadı.

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Suud duyurdu: Kaşıkçı böyle öldürüldü

Suudi Arabistan'dan gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin açıklama geldi.

Türkiye Katar'ı koruyacak!

HAVELSAN, Katar'ın önde gelen kurumlarından Al Mesned Holding ile siber güvenlik alanında iş birliği anlaşması imzaladı. Anlaşma doğrultusunda Katar'ın siber güvenlik alanındaki ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bir şirket kurulacak.

Ve Suudi Arabistan cinayeti kabul etti!

Suudi Arabistan, gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluk içinde yaşanan arbede neticesinde öldüğünü duyurdu. Suudi Arabistan, olaya ilişkili 18 Suudi vatandaşının gözaltına alındığını açıkladı.

S.Arabistan'dan yeni 'Kaşıkçı' açıklaması

Suudi Arabistan Adalet Bakanı: Kaşıkçı olayı bizim egemenliğimiz altında olan bir bölgede gerçekleşti. Mahkeme için tüm belgeler tamamlanınca olay mahkemeye sevk edilecek.

Bu kategorideki diğer haberler