Yapımcılığını Filmix Yapım ve Neher Prodüksiyon'un üstlendiği, bu yıl içerisinde yayına girecek olan Neşeli Aile çizgi filmi, 6 Nisan'da ilk teaserını yayınladı.

Güncelleme: 13.04.2018 16:17

Yapımcılığını Filmix Yapım ve Neher Prodüksiyon'un üstlendiği, bu yıl içerisinde yayına girecek olan Neşeli Aile çizgi filmi, 6 Nisan'da ilk teaserını yayınladı.

Youtube kanalında yayınlanan ilk teaserın ardından 9-12 Nisan'da Fransa'da düzenlenen Miptv \u2013 The Global TV andDigital Content Market fuarına katılan Neşeli Aile, uluslararası bir çok televizyon kanalı ve yapımcının önünde görücüye çıktı ve ilgi uyandırdı.

Çizgi dizi ve çizgi filmlerde tüm aile üyelerinin birlikte izleyebileceği içeriklerin üretimi konusu dünyada bir trend haline gelmiş;özellikle ebeveynlerin de çocukları ile birlikte keyif alarak izleyebilecekleri projelerin üretimine yönelim artmıştır. Bu trende uyum sağlayan ve'Televizyon karşısında bırakılan çocuklar için değil, çocukları ile birlikte vakit geçirmek isteyen ailelerin keyifle izleyebileceği bir çizgi dizi' sloganı ile çıkış yapan Neşeli Aile, global yayın ve lisans pazarını da hedeflemekte.

Projenin üretimi ile birlikte yerelde lisanslama çalışmalarına da başlayan Neşeli Aile, yayın öncesinde birden fazla lisans anlaşması imzalayarak; yayına girmeden lisans anlaşması yapabilen bir proje olmasıyla bir ilki gerçekleştirdi.

'Neşeli Aile, anne, baba, ve kız çocuğundan oluşan çekirdek bir ailenin yaşadığı, her ailenin başından geçebilecek olayları komedi unsurları ile birleştirerek anlatan bir aile komedisidir. Onu özel kılan, tüm ailenin birlikte izleyebileceği ve izleyen herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir çizgi dizi olmasıdır.'

Tanıtımında televizyonun üzerine yerleştirdiği Dantel figürü ile büyük beğeni toplayan Neşeli Aile, bize ait öğeleri sempatik bir sunuş şekli ile izleyiciye sunmakta ve bir anlamda Kültür Mühendisliği yapmaktadır.

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

Beklenen logo geldi!

Müşterilerin alış veriş yaparken daha bilincli davranabilecekleri şekilde "Türk Malı" logosu geldi. Uygulama 15 gün sonra başlıyor. Bakanlık yerli üretim logosunu ilk kez gösterdi.

Adnan Oktar davasında flaş karar!

Adnan Oktar grubuna yönelik 1999 yılında yapılan operasyonda gözaltına alınanlara işkence yaptıkları iddia edilen dönemin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada mahkeme davanın düşmesine karar verdi.

Bu kategorideki diğer haberler