Adana'dan gelen son dakika habere göre önündeki kamyonete çarpan şahıslar daha sonra kazazedelerin telefonlarını çaldı.

Güncelleme: 12.03.2018 13:31

Adana'dan gelen son dakika habere göre önündeki kamyonete çarpan şahıslar daha sonra kazazedelerin telefonlarını çaldı.

Edinilen bilgiye göre olay, Yüreğir ilçesine bağlı Akıncılar Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Rusya'da çalışan şeker hastası Yılmaz B. (45), tedavi olmak için memleketi Adana'ya geldi. 17 Şubat günü de oğlu Muhammet Fatih B. (18) ile birlikte bir akraba ziyaretinden dönerken kamyonetlerine arkalarından gelen bir otomobil çarptı. Baba hemen aşağı inip aracına baktığında bir şey olmadığını gördü. Ancak otomobilin sürücü koltuğundan inen şahıs babaya küfretmeye başladı. Bu sırada Muhammet Fatih B. de araçtan indi. Diğer aracın sürücüsü küfretmeye devam edince baba küfretmemesini söyledi. Bunun üzerine otomobildeki 5-6 kişi Muhammet Fatih B.'ye saldırdı. Oğluna saldırıldığını gören baba da kavgaya karıştı. Bunun üzerine zanlılar el hareketi yapıp ıslık çalınca çevreden 10-15 kişi daha ellerinde tahta ve demir sopalarla geldi. Bu arada babanın telefonu yere düşünce oğlu alıp vermek istedi ancak telefonu zanlılar aldı. Bir süre baba ve oğul sopalarla darp edildi. Çevreden bir kişinin "polisi çağırdım" diye bağırmasıyla zanlılar kaçtı. Ambulanslarla hastaneye götürülen baba ve oğul iki gün iş göremez raporu aldı. Bu arada baba saatinin de gaspedildiğini tespit etti. Yılmaz B. hastaneden sonra oğlu ile birlikte polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Şikayetçi olduktan sonra çevredeki güvenlik kameraları incelendi. Baba ve oğlun dayak yediği anların saniye saniye görüntüleri ortaya çıktı. Bu sırada bir kişi de babanın telefonunu getirip polis merkezine teslim etti. Şahsın telefonu bulduğunu söylediği öğrenildi. Polis şimdi her yerde zanlıları arıyor. 

"Bize çarpan araba düğün arabasıydı" 

Muhammet Fatih B. yaşadıklarını şöyle anlattı: 
"Ben ve babam seyir halindeyken arkadan arabamıza vurdular. Biz arabadan indik karşı taraf da 4 ya da 5 kişiydi. İçlerinden biri indi ve 'sizin arabada bir şey yok bizim arabada hasar var' dedi. Daha sonra arabanın sahibi indi ve kendi arabasına bakıp bize küfretmeye başladı ardından da bana vurdu. Kavga sırasında babamın telefonu düştü ben de telefonu alıp 'baba telefonun düştü' dedim, o sırada bana tekrar vurup telefonu elimden aldılar. Biri ıslık çaldı bir anda 20-30 kişi oldular, sopa ve demir çubuklarla gelip bize vurmaya başladılar. O anda biri 'polisi çağırdım' dedi, hepsi arabasına binip kaçtı. Bize çarpan araba düğün arabasıydı. Babama ve bana 2 gün istirahat raporu verdiler şu anda şikayetçi olduk, hala yakalanmadılar. Babam yurt dışında çalışıyor, hastalığı nedeniyle buraya tedavi olmaya gelmişti. Olayın olduğu gün misafirliğe gitmiştik ve evimize dönüyorduk bu olaylar yaşandı. Bize sopalarla saldırırken hem küfür edip hem de vuruyorlardı. En son hatırladığım elimle başımı kapatmıştım 20-30 kişi akbaba sürüsü gibi tepemizdelerdi, o an hiçbir şey yapamadık." 

Diriliş Ertuğrul 5. sezonda flaş gelişme!
İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Erdoğan'dan kritik görüşme!
Merkel'den S. Arabistan'a rest!
Kaşıkçı'nın cesedine ilişkin yeni açıklama
Bakandan İstanbul'a 'dev proje' müjdesi
ABD Senatosu Prens Selman'ı hedef aldı!
Kartal deplasmanda yıkıldı! 2-0
Teröristbaşına soğuk duş! İptal edildi
Erdoğan'dan Cemal Kaşıkçı çıkışı!
Yerli üretime talep yağıyor!
Kaşıkçı soruşturmasında flaş gelişme!
Suudi yetkiliden kan donduran itiraf!
Komşuda 114 bin kişi pis sudan öldü!
'Yeni bir dönemin arefesindeyiz'
Yakınındakileri bir bir görevden alıyor!
İşte CHP belediyeciliği!

Balıkların kum kavgası!

İzlenme rekorları kıran sevimli balıkların kum kavgası.

Ekmek nimettir, yeri çöp değildir!

Ülkemizde bir yılda çöpe atılan 2,1 milyar adet ekmeğin parasal değeri 1.5 milyar TL'dir.

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz!

Para yetmemesi- sosyal deney

Kayalığa inşa ettiği evde doğayla iç içe yaşıyor

Sırbistan'ın güneydoğusundaki Bela Palanka şehri yakınlarında, 12 metre yüksekliğindeki bir kayalığa inşa ettiği evde yaşayan Miroslav Pavlovic, 40 yıldır doğayla iç içe yaşamanın keyfini çıkarıyor.

Büyük ustayı bu sözlerle anacağız...

'Biz devletiz be. Osmanlı'dan geliyoruz. Onların nesi var? Zavallı Amerika'nın nesi var?'

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Son vasiyeti yerine getirilecek mi ?

Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın katledilmesi hadisesiyle ilgilenen aktivistler, yazarlar ve gazeteciler, herkesin merak ettiği, "Cesedi nerede?" sorusuna yanıt ararken gazetecinin vasiyetinin Medine'ye gömülmek olduğu ortaya çıktı

Kaşıkçı'nın cesedine ilişkin yeni açıklama

Suudi Arabistan Dışişleri Bakanlığı öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cesedine ilişkin açıklama yaptı.

S.Arabistan'dan yeni 'Kaşıkçı' açıklaması!

Suudi Arabistan Adalet Bakanı Velid es-Samani, gazeteci Kaşıkçı davasıyla ilgili soruşturma ve yargılama sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

İşte CHP belediyeciliği!

CHP'li Kartal Belediyesi, Kartal'ın en işlek yerlerinden biri olan Atalar Caddesi'ne geçtiğimiz yıl parke taş döşedi. Aradan bir yıl geçmesine rağmen belediyenin parke taş üzerine asfalt dökmesi vatandaşların tepkisine neden oldu.

Bu kategorideki diğer haberler