Bilgisayar oyunu denince ilk akla gelen marka olan Razer, mobil oyuncuları ekosistemine dahil etmek için akıllı telefon pazarına gireceğini açıklamıştı. Oyun dünyasının en beğenilen markasının yeni akıllı telefonu hakkında ilk sinyaller ortaya çıkmaya başladı.

Güncelleme: 12.10.2017 10:53

Bilgisayar oyunu denince ilk akla gelen marka olan Razer, mobil oyuncuları ekosistemine dahil etmek için akıllı telefon pazarına gireceğini açıklamıştı. Oyun dünyasının en beğenilen markasının yeni akıllı telefonu hakkında ilk sinyaller ortaya çıkmaya başladı.

Razer, ürettiği donanımlar ve bilgisayarlar ile oyun dünyasında oldukça popüler bir marka haline geldi. Bu pazarda kendisini kanıtlayan marka şimdi de mobil oyunculara ulaşmayı hedefliyor.

Firmanın sayfasında 1 Kasım'ı bekleyin yazısı ve elinde akıllı telefon olan birisinin fotoğrafı var. Buradan anlaşılacağı üzere Razer yeni akıllı telefonunu 1 Kasım tarihinde düzenleyeceği bir etkinlik ile tanıtacak.

Razer akıllı telefon işine girebilmek için Robin modeliyle beğeni toplayan Nextbit firmasını satın almıştı. Bu sayede ünlü oyun aksesuarları ve oyun bilgisayarları üreten firmanın akıllı telefon pazarına gireceği yönünde söylentiler olmuştu.

Firmanın mobil cihaz departmanı başkanı Tom Moss bir tweet ile prototipi göstermişti.

Razer CEO'su Min-Liang Tan, birkaç hafta önce firmasının 2017 bitmeden bir akıllı telefon tanıtacağını söylemişti. Bu modelin mobil oyunlar için tasarlanacağı bir sürpriz değil. Ancak cihazın teknik detayları hakkında kimsenin bir bilgisi yok. Geçtiğimiz hafta firmanın mobil departman başkanı Tom Moss, beklenen akıllı telefonun bir prototipini cebinde gösterdi.

Tanıtım tarihinin kesinleşmesi ile Razer'ın yeni oyuncağı için geri sayım başlamış oldu. Sizce Razer, masaüstü oyuncu ekipmanlarındaki kalitesini akıllı telefonda yakalayabilir mi?

Çok Okunanlar

Maliye okulları ses getirecek

Ankara önemli bir tarih olaya ev sahipliği yapacak. Türkiye'nin önemli eğitim kurumlarından olan Maliye Okulu ülkeye mal olmuş birçok kişi kazandırmıştı. Maliye Okulları tarihi anlamak ve anlatmak adına “Maliye Okulu adı yuvasına dönüyor. Asırlık anılar yeniden canlanıyor” sloganı ile okulun bahçesine “Anı Plaketi” çakılacak.

ODA TV ilahiyatçısı küffarın bile kurmadığı cümlelerle İslam'a saldırdı

Oda TV'nin ilahiyatçı yazarı Cemil Kılıç, yine mübarek Ehlibeyt'in arkasına saklanarak İslam'a saldırdı. Karanlık Oda'nın yazarına göre "İslam ölmüş, katledilmiş, İslam bir facianın dini" imiş. İslam'a ve yılın 365 günü Ehlibeyt muhabbetini ve hürmetini içinde taşıyan ve yaşayanlara, bu bir günü fırsat bilip saldıran ve karanlık düşüncelerini Ehlibeyt'i siper edinerek yaymaya çalışan ilahiyatçı takımına, Müslümanlar ise Allah'ın 2 ayeti ile cevap veriyor.

Hadi 20 Eylül 20.30 ipucu: 1992 ABD Basketbol takımın adı nedir?

Türkiye'de çok sevilen 300 binden fazla anlık kullanıcıya ulaşan Hadi yarışması bu akşam 20.30'da yapılacak yarışma için bir ipucu yayınladı. Hadi'nin sosyal medya hesabından yapılan duyuruda 1992'de Barcelona Olimpiyatlarına katılan Amerikan basketbol takımına verilen isim soruldu. Basketbol severlerin rahatlıkla bilebileceği bu sorunun cevabını öğrenmek için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Hadi yarışmasının ipucuna bakarak soruyu bilmek isteyen kullanıcılar 1992 ABD Basket takımın adı ne? Barcelona Olimpiyatlarına katılan ABD basket takımına verilen isim nedir? Dream Team veya Rüya Takımı kime denir? gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Detaylar için milatgazetesi.com'u takip edebilirsiniz.

ABD ordusu zor durumda!

Dünyayı, icra ettiği kanlı operasyonlar ve kirli politikalarla kan gölüne çeviren ABD'nin ordusu zor durumda. ABD Hava Kuvvetleri'nin görev yoğunluğu, teknik sorunlar ve yetişmiş personel eksikliği nedeniyle gelecekteki olası çatışmaların koşullarını karşılamadığı belirtildi.

FETÖ'cülerden şeytani taktik

Terörist başı Gülen ve onla bağlı örgüt olan FETÖ'cülerde taktik bitmiyor. Bursa'da İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, 17 kişi gözaltına alınırken, şüphelilerden İ.K'ya ait araçta yapılan arama sonucu, motor bölümünde yanmaması için alüminyum folyoya sarılmış halde ve ilk yardım çantasındaki pamukların arasında 15 bin 500 dolar ele geçirildi.

Bu kategorideki diğer haberler