Her sezonunda seyirciyi ekrana kilitlemeyi başaran Popstar bu sezonda çok iddialı geliyor. Bu akşam yayınlanacak ilk bölümüyle reytingleri alaşağı etmeyi hedefleyen Popstar 2018'in yarışmacıları ipi göğüslemek için mücadele edecek. Birbirinden renki jüri üyelerini barındıracak Popstar 2018 ile ilgili detaylar haberimizde.

Güncelleme: 14.03.2018 15:04

Her sezonunda seyirciyi ekrana kilitlemeyi başaran Popstar bu sezonda çok iddialı geliyor. Bu akşam yayınlanacak ilk bölümüyle reytingleri alaşağı etmeyi hedefleyen Popstar 2018'in yarışmacıları ipi göğüslemek için mücadele edecek. Birbirinden renki jüri üyelerini barındıracak Popstar 2018 ile ilgili detaylar haberimizde.

Popstar 2018 için nefesler tutuldu. Seyirciler tarafından merakla beklenen 2018 Popstar şarkı yarışması bu akşam start vermeye hazırlanıyor. Yarışma hayranları Popstar'ın yarışmacılarını ve jüri üyelerininin kim olduğunu merak ediyor. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz Popstar 2018 yarışmacılar kimdir? 2018 Popstar jüri üyeleri kimlerdir? haberimiz.

POPSTAR 2018 BU AKŞAM BAŞLIYOR

Popstar 2018, canlı yayınla 14 Mart Çarşamba 20.00'de kanal D ekranında başlayacak. İzleyicisini ekrana kilitlemeyi hedefleyen Popstar geri sayıma başladı.

POPSTAR 2018 YARIŞMASI NASIL OLACAK?

Büyük orkestrası, itinayla seçilmiş çok kabiliyetli yarışmacıları ve  yıldız jürisiyle adından yine çokça söz ettirecek olan "Popstar 2018"de yarışma heyecanının yanı sıra içeriğe eklenen oyunlar da programa ayrı bir renk katacak. Popstar 2018'de yarışmacılar her türden sevilen şarkıları seslendirirken her hafta bir yarışmacı birinci olarak sürpriz ödüller kazanacak. Ayrıca yine her hafta bir yarışmacı da elenerek programa veda edecek.

POPSTAR 2018'İN JÜRİLERİ KİMLER?

Kanal D'de başlıyor! Popstar 2018'in jüri koltuğunda ise Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan, Can Bonomo ve Deniz Seki oturuyor.

Özellikle televizyonda yarışması yapılmaya en müsait şeylerden biri ses yarışmaları. Son 15 senede ekranlarda yer alan ses yarışmalarına, jürileri ve ortaya çıkarttıkları yetenekler üzerinden bir göz attık.

1. Popstar Türkiye - Türkstar

2003'de başlayan Popstar Türkiye bir sene boyunca tüm ülkeyi ekran kilitlemişti. Armağan Çağlayan, Ercan Saatçi, Deniz Seki ve Ahmet San'ın jüri koltuğunda oturduğu Popstar'da büyük mücadele yaşanmış, Abidin birinci, Firdevs ikinci, Bayhan ise üçüncü olmuştu. İkinci sezonunda kanal değiştirince ismi Türkstar olan yarışma ise eskisi kadar tutmamıştı.

2. Popstar Alaturka

2006'dan 2009'a kadar sezon boyunca yapılan Popstar Alaturka'nın ilk jürileri Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan ve Ebru Gündeş'ti. Bülent Ersoy'un kadrodan hiç ayrılmadığı Popstar Alaturka'da bir dönem Gülben Ergen ve Metin Akpınar jürilik yaptı. Son olarak 2013'de yayınlanan yarışmanın Gencebay ve Ersoy'un yanındaki jürileri Serdar Ortaç ve Demet Akalın'dı.

3. Rising Star Türkiye

2015'in yazında ilk sezonu başlayan Rising Star Türkiye'de jüri üyeleri Mustafa Sandal, Demet Akalın, Gülben Ergen ve Fuat Güner'di. Şampiyon olan isim ise Ferit Özkan Başeğmez'di. İkinci sezonunda Sandal'ın dışındaki jüri üyeleri değişti. Sandal'ın eşi Emina, İrem Derici ve Yılmaz Morgül'ün jüri koltuğunda olduğu son sezonun galibi ise Ozancan Demir oldu.

4. O Ses Türkiye

2011'den beri yayınlanan ve diğer formatalara nazaran jüri üyelerinin daha ön planda olduğu O Ses Türkiye'de bugüne kadar on farklı isim jüri koltuğunda oturdu. Yarışmanın kazananlarından çok erken elenenlerin daha sonra geldikleri yerler etkileyiciydi.

Maaşlar Ortaya Çıktı! O Ses Türkiye Jürisinin Dünden Bugüne Değişen Üyeleri ve Ücretleri

2011'den bu yana televizyonda fırtınalar estiren yarışma O Ses Türkiye'de, bugüne kadar 10 farklı isim jüri koltuğuna oturdu. Bu isimlerin aldıkları ücretler de yıllardır spekülasyon konusu olmaya dev...

5. X Factor Star Işığı

İlyas Yalçıntaş ve Şebnem Keskin gibi isimlerin ortaya çıkmasına vesile olan X Factor, yayına başladığında Ömer Karacan, Ziynet Sali, Emre Aydın ve Armağan Çağlayan'dan oluşan bir jüri vardı. Düşük reytinglerden dolayı yayına ara veren ve yenilenen jürisiyle (Atiye, Sinan Akçıl, Nihat Odabaşı, Nigar Cemal) geri dönen X Factor Star Işığı yine tutmadı ve yayından kaldırıldı.

6. Kapışma

Diğer yarışmalara göre farklı bir formata sahip olan ve iki jürinin birbirleriyle kapışması üzerine kurulu olan Kapışma'da Bengü ve Mustafa Ceceli karar veren konumundaydı. Bu yarışma da kısa soluklu oldu ve yayından kaldırıldı.

7. Ve Kazanan

Yarışmacıların oylama sonucunu bilmeden kendilerine önerilen parayı alıp çekilme hakkına sahip olduğu değişik formatıyla ve Şebnem Ferah - Kenan Doğulu jüri ikilisiyle büyük beklenti yaratan Ve Kazanan da bir sezon sonunda yayından kalkmak zorunda kaldı.

8. Sesi Çok Güzel

Sibel Can, Gökhan Türkmen ve Sertap Erener'in jüri koltuğunda oturduğu Sesi Çok Güzel yarışması da çekilen birçok bölümü yayınlanmadan beş bölüm sonunda kaldırıldı.

9. Veliaht

Deniz Seki,  Nükhet Duru, Cengiz Kurtoğlu, Emre Altuğ,  Musa Eroğlu, Niran Ünsal, Kutsi, Rafet El Roman, Kubat ve Hande Yener'in kendilerine veliaht olarak seçtikleri isimlerin yarıştığı Veliaht programı da beklenenden kısa sürdü. Yarışmanın şampiyonu ise Musa Eroğlu'nun veliahtı Yüksel Didikoğlu oldu.

10. Akademi Türkiye

2004'deki ilk sezonunu merhum Barış Akarsu'nun kazandığı Akademi Türkiye, Özgür Çevik ve Pınar Aydın gibi iki ismi de oyunculuk dünyasına armağan etmişti. Jüri koltuğundaki isimler ise Meral Okay, Pelin Akat, Pieter Snapper, Yüksel Aytuğ, Reha Muhtar ve Cem Ceminay'dı.

11. Star Akademi

Akademi Türkiye'nin yedi sene sonra devamı niteliğindeki yarışma Star Akademi 11 hafta sürdü ve Giray Songül'ün şampiyonluğuyla sonuçlandı. Jüride Ajda Pekkan, Ertuğrul Özkök, Sertap Erener ve Samsun Demir bulunuyordu.

12. Rapstar

Ceza, Fuat Ergin, DJ Funky C ve Sibel Tüzün'ün jüri koltuğunda oturduğu Rapstar beş hafta sonunda yayından kalktı. Rap camiasından oldukça tepki alan ve Ceza'nın yapımla yaşadığı sorunlar nedeniyle son verilen Rapstar'ın ardından bir daha sadece rap üzerine bir yarışma yapılmadı.

13. Şarkı Söylemek Lazım

Erol Büyükburç'un "Ben saksı mıyım?" çıkışıyla akıllarda yer edinen Şarkı Söylemek Lazım ünlü isimlerin yarıştığı formatıyla iki sezon yayında kalmayı başardı. İlk sezon diğer jüri üyeleri; Olcayto Ahmet Tuğsuz, Fuat Güner, İnci Çayırlı, Oray Eğin ve Eyşan Özhim'di.

Çok Okunanlar

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

Şehzade Orhan Osmanoğlu'ndan bomba bir yazı

2. Abdülhamit Han'ın torunu Şehzade Orhan Osmanoğlu istihbarat servisinin önemi ile ilgili çok dikkat çeken bir yazı yazdı. Osmanoğlu 'Aslanlarımız çakal avında..' başlıklı yazısında Sultan Abdülhamid Han'ın kurduğu istihbarat teşkilatını da anlattı.

Paralel manyaklık!

FETÖ örgütünden bir üsteğmen hakkındaki iddianamede mahrem liderlerinden biri şunları söyledi: “Cep telefonlarını son iki rakamlarını 99'a tamamlayacak şekilde kodlayıp kâğıda kaydederdik. Kendi cep telefonumdan asla aramazdım, evime uzak büfelerden kontörlü telefonlardan arıyordum. Birkaç kişiyi arayacağım zaman farklı büfeleri gezerdim.”

Bu kategorideki diğer haberler