Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in kardeşi Soner Halisdemir'in ziyaretinde konuştu: "Emellerine ulaşmaya tek engel olarak Ankara'yı gören emperyal odakların hayallerini kabusa çeviren Türkiye ve Türkiye Cumhuriyeti'nin seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan var. Onun telefondan dile getirdiği bir çağrı ile şahadete koşan milyonlarca Ömer Halisdemir'lerin, bebek Mustafa'ların mensubu olduğu '

Güncelleme: 07.08.2018 10:22

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in kardeşi Soner Halisdemir'in ziyaretinde konuştu: "Emellerine ulaşmaya tek engel olarak Ankara'yı gören emperyal odakların hayallerini kabusa çeviren Türkiye ve Türkiye Cumhuriyeti'nin seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan var. Onun telefondan dile getirdiği bir çağrı ile şahadete koşan milyonlarca Ömer Halisdemir'lerin, bebek Mustafa'ların mensubu olduğu '

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe teşebbüsü sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığını ele geçirmek isteyen cuntacı general Semih Terzi'yi vurarak olayın seyrini değiştiren şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in kardeşi Soner Halisdemir Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'yu Beştepe'deki makamında ziyaret etti. Soner Halisdemir'in ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Topçu "milletin evinde, milletin istiklali için canını verenlerin canları ile birlikte olmaktan çok memnunum. Rabbimiz şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifa, milletimize sabır versin" dedi.

"ÖMER HALİSDEMİR'LERİN, BEBEK MUSTAFA'LARIN MENSUBU OLDUĞU 'BÜYÜK TÜRK MİLLETİ' VAR OLSUN"

Ülkemizin uluslar arası arenada kasıtlı ve sistematik bir şekilde hedef gösterildiğinin altını çizen Yalçın Topçu "Türkiye Cumhuriyeti, devleti milleti ile birlikte küresel çetelerin hedefidir. Basınları marifetiyle, çeşitli vakıfları yoluyla, terör ve siyasi organizasyonlarının yanı sıra ekonomik oyunları ile Türkiye'yi devleti ve milleti ile birlikte dizleri üzerine çökertip içine dürerek, medeniyet coğrafyamızda bizsiz yeni haritalar çizmek istiyorlar.  Emellerine ulaşmaya tek engel olarak Ankara'yı gören emperyal odakların hayallerini kabusa çeviren Türkiye ve Türkiye Cumhuriyeti'nin seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan var. Onun telefondan dile getirdiği bir çağrı ile şahadete koşan milyonlarca Ömer Halisdemir'lerin, bebek Mustafa'ların mensubu olduğu 'Büyük Türk Milleti' kıyamete kadar var olsun" diye belirtti.

"MİLLETİMİZİN TEVECCÜHÜNE MİNNETTARIM"

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'ya ilgisi ve samimiyeti için teşekkürlerini  ileten Soner Halisdemir "15 Temmuz hıyanet hareketinin üzerinden iki yıl geçmesine rağmen halkımızın 15 Temmuz'a ve şehitlerimize gösterdiği hassasiyet bu milletin mayasından ileri gelmektedir. Biz Türk milleti olarak her türlü zorluğa karşı koyma refleksine sahibiz. Tehditlere boyun eğmeyen, imkansızı başarmayı hedefleyen bir milletiz. Bunu her yaşadığımız olayda gösteriyoruz. Milletimizin gündemdeki hassas meselelere ve özellikle şehitlerine gösterdiği tevecühe minnettarım" şeklinde konuştu.

A 101 indirimli ürünler listesi
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Daha zoru yok! Çok az kişi çözebildi
CHP'nin anketinden de Muharrem çıktı!
Ünlü futbolculara FETÖ soruşturması
Darbeci Sisi'nin suç ortağı 'Fransa'!
Ara Güler hayatını kaybetti
Torba Yasa Meclis'te! İşte ayrıntılar
FETÖ'nün silah fabrikası hala faaliyette!
Siyonistler belgeseli bile hazmedemedi
CHP'de toplu istifa
Suudi Arabistan'a şok! ABD harekete geçti
Gri listedeki sözde sorumlu öldürüldü
Trump'tan Cemal Kaşıkçı çıkışı
Katil Esed mazlumun enkazına göz dikti!
Kilise savaşları büyüyor! Artık gidemeyecekler
Melanie Trump'a da yaptırım!
Pompeo'dan yaptırım açıklaması!

Trafiğin yoğunluğuna muhteşem çözüm

San Franciscoda Golden Gate köprüsünde, trafiğin yoğun olduğu vakitte şeritleri değiştiriyorlar...

Bilimin hayatımızdaki önemi

Parkinson hastası amcanın beyin pili kapalı ve açıkken kayıt edilen görüntüleri..Bilimin ne kadar müthiş bir şey olduğunu ve hayatımızda ne kadar büyük yeri olduğunun ispatı.

Baba güven demek!

Sakatlanan oğlunun kolundan tutup bitiş çizgisine ulaşmasını sağlayan baba. 1992 Olimpiyatları Derek Redmond

Bugatti hız testi

Bir Bugatti'nin motorunu test etmek istiyorsanız, yolu tamamen boşaltmanız gerekir.

Atla drift yapılır mı?

Atla drift yapan kovboy.

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Ses kaydı gündeme bomba gibi düştü

Cemal Kaşıkçı'nın işkenceyle öldürüldüğüne dair ses kayıtları ortaya cıktı. Ses kaydında Başkonsolos Muhammed Uteybi, “Bu olayı dışarıda yapın. Benim başımı belaya sokacaksınız” ve “Yaşamak istiyorsan sus!” gibi sözler söylüyor.

Siyonistlerin yeni hizmetkarı!

Yahudilere yakınlığıyla bilinen Fas Kralı 6. Muhammed, bir hizmete daha imza attı. Kral, Nazilerin gerçekleştirdiği Yahudi soykırımı iddialarını içeren Holokost'un lise eğitim müfredatına eklenmesi için talimat verdiği öğrenildi.

Suudi Arabistan'dan terör örgütü için 100 milyon dolar daha

Kışıkçı hadisesi üzerinden ABD ve Avrupa Suudi Arabistan'dan para koparmak için birbiriyle yarışırken, Suud'a ilk pençeyi ABD'nin attığı ortaya çıktı. ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'nın, Kaşıkçı olayı üzerinden menfaat sağlamak için Suud Arabistan'a ayak bastığı sırada, Suud yönetimi YPG için ABD'ye 100 milyon dolar vermiş.

Dünyada sadece o ilimizde var!

Karaman'da koyun ve keçi sütünden geleneksel yöntemlerle yapılan peynirler, özel hazırlanan kuzu ve oğlak derilerine basılıyor. Obruğa konulan peynir tulumları, yaklaşık 5 ay sonra içerideki bir bakteri sayesinde kırmızı renk alıyor.

Bu kategorideki diğer haberler