İsrail Polisi Batı Şeria'da ve Doğu Kudüs'te onlarca kişiyi gözaltına aldı. İsrail Polisinin en az 18 kişiyi gözaltına aldığı bildirildi.

Güncelleme: 25.12.2017 16:09

İsrail Polisi Batı Şeria'da ve Doğu Kudüs'te onlarca kişiyi gözaltına aldı. İsrail Polisinin en az 18 kişiyi gözaltına aldığı bildirildi.

İsrail Polisi Nablus bölgesinde 10 ve Nablus'un güneyinde Kusra köyünde 8 Filistinliyi gözaltına aldı.
Bu arada, Batı Şeria'nın kuzeyindeki Cenin mülteci kampında 4 Filistinli, Beytüllahim'in doğusundaki Tako köyünde de bir kişi İsrail Polisi tarafından gözaltına alındı.

Diğer yandan, İsrail Polisi, el-İseviye civarında birkaç eve baskın düzenleyerek bazı Filistinlileri gözaltına aldı. Burada gözaltına alınanlardan yalnızca üç kişinin kimliği tespit edilebildiği bildirildi. 

Çok Okunanlar

İngilizler Hatay'a göz dikti!

Türkiye'nin Suriye sınırında güvenliği sağlamaya yönelik adımları İngiliz The Economist dergisini rahatsız etti. İdlib'teki gelişmelerin değerlendirildiği makalede "Türkiye, 1930'larda Hatay'ı Suriye'den ayırdı, şimdi sıra İdlib'de." İfadeleri kullanıldı.

Bankalar Birliği duyurdu: Borcu olanlar dikkat!

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan son dakika açıklamaya göre bankaların üzerinde görüştükleri yapılandırma çerçeve anlaşması imzalandı.

Adnan Oktar davasında flaş karar!

Adnan Oktar grubuna yönelik 1999 yılında yapılan operasyonda gözaltına alınanlara işkence yaptıkları iddia edilen dönemin Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada mahkeme davanın düşmesine karar verdi.

Türkiye dünyada 4. ülke oldu

İlk yerli hibrit lokomotif Almanya'daki dünyanın en büyük demiryolu fuarında görücüye çıktı. Yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak lokomotif sayesinde Türkiye dünyada bu teknolojiye sahip 4. ülke oldu.

Rus modelden Putin'e şok suçlama

Rus model Anna Shapiro, Putin'e yönelik suçlamasıyla dünya medyasında yer aldı. 

Bu kategorideki diğer haberler