Her pazartesi Star TV ekranlarından izleyiciyle buluşan Söz dizisi bu akşam yayınlanıyor. Mehmetciğin zor şartlar altında mücadelelerini konu edinen Söz dizisi, 12 Mart Pazartesi yani bugün akşam 37. bölüm ile ekranlara gelecek. Avcı Eylem ve Agah üçgeninde ilerleyecek Söz dizisi 37.bölüm yine seyirciye tansiyonu yüksek saatler geçirecek. İşte dizi detayları ve Söz 37.bölüm fragmanı.

Güncelleme: 12.03.2018 13:42

Her pazartesi Star TV ekranlarından izleyiciyle buluşan Söz dizisi bu akşam yayınlanıyor. Mehmetciğin zor şartlar altında mücadelelerini konu edinen Söz dizisi, 12 Mart Pazartesi yani bugün akşam 37. bölüm ile ekranlara gelecek. Avcı Eylem ve Agah üçgeninde ilerleyecek Söz dizisi 37.bölüm yine seyirciye tansiyonu yüksek saatler geçirecek. İşte dizi detayları ve Söz 37.bölüm fragmanı.

Yayınlandığı gün ve saatlerde seyirciyi televizyonlara kilitleyen ve hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip Söz dizi bu akşam 37.bölümüyle ekrana geliyor. Yayın saatlerinde temponun sürekli korunduğu Söz dizisi, 37.bölümle de Agah Avcı ve Eylem'in mücadelelerine sahne olacak. İşte sizler için derlediğimiz Söz dizisi 37.bölüm fragmanı ve diziye dair diğer ayrıntılar.

SÖZ 37. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yapımını 'TIMS&B'nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yaptığı 'SÖZ' Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 37. bölümüyle yine herkes tarafından çok konuşulacak. Pazartesi akşam ekrana gelen 37. yeni bölümde,  Avcı ve Eylem düştükleri pusuyla baş etmeye çalışsalar da Selim'in kurduğu tuzak ikisini de dönülmez bir yola sokacaktır.

Eylem'in yaptıklarını gururuna yediremeyen Selim, onlara hayatlarındaki en büyük acıyı yaşatmak için yemin etmiş bir şekilde karşılarındadır. Nazlı yaşadığı krizle hiç yapılmayacak bir şey yapar ve bunun bedelini çok ağır ödemek zorunda kalır. Nazlı'nın hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Yavuz'dan, hain babasıyla ilgili gerçeği öğrenen Bahar'ın artık Yavuz'la arasındaki bağlar kopmak üzeredir. Gerçekler hakkında daha fazla bilgi edinmek için uğraştıkça ilişkileri iyice karmaşık bir hal alır.

Büyükelçinin ölümünden sonra Derman ve Selim yeni görevlendirmeleriyle harekete geçerler. Hem ülke sınırları içinde hem de sınır dışındaki birliklerimize yönelik yeni eylemler planlamaktadırlar. Tim bu saldırılıları önlemek için hayati bir görev alır. Zamanla yarışan Tim, Derman ve Selim'in başarılı olmalarını engellemek için var güçleriyle savaşırlar.

SÖZ 36. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Derman'ın kurduğu tuzaktan kurtulan Tim'i yeni bir görev bekliyordur. Yolun sonuna geldiğini anlayan Çolak gösterişli bir veda için çalışmaya başlar. Büyükelçi, Agah ve Yavuz'u öldürmek için kanlı bir plan yapar. Ancak Tim bu planı bozmaya yemin eder.

Çolak için artık yolun sonu yaklaşmaktadır. Tim, Çolak'ı ele geçirmenin gururunu yaşarken, Derman yeni ve daha büyük bir tehlike olarak sahne alır. Babasının gerçek kimliğini ve ölümüyle ilgili büyük sırrı öğrenen Bahar için Yavuz'la olan ilişkisi bambaşka bir hal alacaktır. Verilen uyuşturucunun etkisiyle psikolojisi bozulan Nazlı ise hem kendisinin hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmak üzeredir.

NAZLI'NIN BAŞI DERTTE

Uyuşturucu bağımlısı haline gelen Nazlı, ilaç almaya gittiği eczanede hiç olmayacak bir şey yapıp başını belaya sokuyor. Güler, kızını kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışyor. Bakalım, Nazlı bu olaydan nasıl sıyrılacak?

BAHAR ÇILGINA DÖNDÜ

aylardır acılar çeken Bahar, babasının öldürüldüğünü öğrenmişti. Son sahnede ise babasını öldüren kişinin kocası Yavuz olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşıyor. Bu gelişme Yavuz-Bahar ilişkisini nasıl etkileyecek?

EYLEM VE FETHİ'NİN HAYATI TEHLİKEDE...


Eylem ve Fethi, Derman'ın adamalrı tarafından kaçırılıyor. İkisi de artık tutsak konumunda... TİM acilen ikiliyi kurtarmak zorunda ama Agah, sandalyede bağlı bulunan Eylem'e silahı doğrultup silahını çekiyor. Bu anlarda Eylem'e sırılsıklam aşık olan Fethi neye uğradığını şaşırıyor. Şimdi herkesin merak ettiği soru Agah'ın Eylem'i vurup vurmadığı...

A 101 indirimli ürünler listesi
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Acun zam yaptı! İşte O Ses Türkiye'de jürinin alacağı maaş
Daha zoru yok! Çok az kişi çözebildi
Konsolos'un konutundaki arama iptal edildi
Veliaht Prens cinayeti inkar etti
Ömer Çelik açıkladı! Erdoğan affetti
CNN'den tüyler ürperten iddia
Kaşıkçı suikastinde flaş gelişme
12 ilde FETÖ operasyonu
FETÖ'nün futbol yapılanması davasında flaş gelişme
4 üniversitede operasyon: 20 gözaltı
Külliye'de kritik görüşme
Trump'a tokat gibi 'DNA' cevabı!
Avustralya büyük 'Kudüs' hatasının eşiğinde!
Başkan Erdoğan'dan çok net 'af' mesajı
Trump'ın sözlerine Erdoğan'dan cevap!
Erken emeklilik tartışmalarına noktayı koydu
Suriye'de YPG ile sıcak çatışma!

Evde lunapark!

Süper babaların süper eğlenceli vakit geçiren çocukları olur

Droneların uçaklara çarptığındaki etkisi!

Ohio Üniversitesi'ndeki bilim insanları, droneların uçaklara çarptığındaki etkisini öğrenmek istediler ve çok fazla hasar bırakabileceklerini keşfettiler.

Türk mühendislerden otomotiv sektörüne 'Platooning' aşısı

Türk otomotiv mühendisleri ilk defa büyük dev firmaların yapmaya çalıştığı Platooning adı verilen özellikle tır ve kamyon gibi büyük araçların sürücüsüz şekilde konvoy gibi gidebilmesini sağlayan yüksek teknolojiyi içeren bir sistem üretti.

Ada görünümlü Pertek Kalesi göz kamaştırıyor

Tunceli'nin Pertek ilçesinde birçok medeniyete ev sahipliği yapan Pertek Kalesi, eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini tarihi yolculuğa çıkarıyor.

Vatandaş satın aldığı ürünü 'cep'ten denetleyebilecek! İşte o uygulama

Ticaret Bakanı Pekcan, HKS uygulamasıyla vatandaşlarımız, satın aldığı meyve ve sebzenin üreticisi, üretim tarihi ve yeri, üreticiden tüketiciye ulaşana kadar alış, satış birim fiyatları gibi her türlü bilgiyi cep telefonundan görebilecek." dedi.

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Ben sana özgürlüğü veriyorum, sen de bana özgünlüğü ver çocuk!

Geleceğimizin mimarları olan öğretmenler ve onların kalpten verdikleri emek… Takdire şayan, idealist bir öğretmen olan Emel Arığ Işık ile Türkiye'de yaygınlığı her geçen sene artan okul öncesi eğitimi konuştuk. Meslekte çocukların basmakalıp etkinliklerle değil; hayal dünyasını harekete geçirecek faaliyetlere yönlendirilmesinin öneminden sıkça bahseden Emel Hanım, başarının sanattan ve bilimden geçtiğini ve en büyük datanın, verinin içimizde olduğunu söyledi.

Erken emeklilik tartışmalarına noktayı koydu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşmada erken emeklilik konusuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Olayı aydınlatacak ses kaydı ortaya çıktı!

Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kaybolması olayı ile ilgili Türk polisinin elinde 11 dakikalık ses kaydının olduğu iddia edildi. Ses kayıtlarını değerlendiren güvenlik kaynakları, Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluğa girdikten kısa bir süre sonra saldırıya maruz kaldığını belirtiyor.

Vatan haini söylediği sözlerin bedelini ödeyecek!

Can Dündar 2014'te Cumhuriyet'ye karaladığı köşesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın haklarına saldırdığı gerekçesiyle tazminat ödeyecek.

Bu kategorideki diğer haberler