Fox TV'de yayınlanan Tolga Çevik'in oynadığı Tolgshow'un bu haftaki konuğu Doğa Rutkay oldu. Aziz Rutkay'ın kızı olan Doğa Rutkay kimdir? Kaç yaşındadır? Nrelidir? Detaylar haberimizde...

Güncelleme: 08.04.2018 10:01

Fox TV'de yayınlanan Tolga Çevik'in oynadığı Tolgshow'un bu haftaki konuğu Doğa Rutkay oldu. Aziz Rutkay'ın kızı olan Doğa Rutkay kimdir? Kaç yaşındadır? Nrelidir? Detaylar haberimizde...

Tolgshow'a konuk olan Doğa Rutkay izleyiciler keyifli anlar yaşattı. Peki Doğa Rutkay kimdir? Kaç yaşındadır? Nerelidir? Detayları haberimizden öğrenebilirsiniz...

Tolga Çevik'in sevilen programı TOLGSHOW'a bu hafta ünlü oyuncu ve sunucu Doğa Rutkaykonuk oldu. Beş aylık hamile olan Doğa Rutkay ile Tolga Çevik arasındaki hamilelik sohbeti izleyiciye eğlenceli anlar yaşattı. İkiz bebeklerini kucağına almayan hazırlanan Doğa Rutkay'a "Anne olmaya hazır mısın" sorusunu yönelten Tolga Çevik, "8 ayda toparlarım" yanıtını alınca Rutkay'a önümüzdeki beş yılda yaşayacaklarını esprili bir dille anlatarak salonu kahkaha boğdu.

Sahneden inip alnından öptü!

TOLGSHOW'un ilerleyen dakikalarında Doğa Rutkay ruh hali fazlasıyla gelgitli ve dırdırcı hamile kadını, Tolga Çevik ise onun, doktor muayenesinde yanında olan çaresiz eşini canlandırdı. Seyirciler arasında bulunan gerçek bir doktorun sahneye alındığı bu anlarda, Doğa Rutkay'ın oyunu izleyen eşi Kerimcan Kamal'ın yanına giden Tolga Çevik, "Sen bunları mı yaşıyorsun" dediği Kamal'ın alnından öpünce, alkış yağmuruna tutuldu.

"Benim terapim TOLGHOW!"

TOLGSHOW'u hiç kaçırmadığını ve kendisine terapi gibi geldiğini söyleyen Doğa Rutkay, ikinci perdede seyirciler arasına oturarak oyunu, eşi Kerimcan Kamal'la birlikte izledi.

Doğa Rutkay kimdir? Doğa Rutkay, (d. 30 Ekim 1978, Ankara[1]), Türk aktris. Tiyatro oyuncusu Rutkay Aziz'in kızıdır.2000 senesi Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu. 3 adet tiyatro oyunu, 3 filmi, 8 adet TV dizisi, 2 adet TV filmi, 6 adet TV programı var. Halen "Card Finans" reklamında rol alıp, TRT'de bir talk show yapmıştır. 2014'de KanalD de yayınlanan Buyur Burdan Bak programını sunmuştur. Şu an Show Tv de yayınlanan Güldür Güldür Show da rol almaktadır.

2000 senesi Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu. 3 adet tiyatro oyunu, 3 filmi, 8 adet TV dizisi, 2 adet TV filmi, 6 adet TV programı var. Halen "Card Finans" reklamında rol alıp, TRT'de bir talk show yapmıştır. 2014'de KanalD de yayınlanan Buyur Burdan Bak programını sunmuştur. Şu an Show Tv de yayınlanan Güldür Güldür Show da rol almaktadır.

Çok Okunanlar

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

Şehzade Orhan Osmanoğlu'ndan bomba bir yazı

2. Abdülhamit Han'ın torunu Şehzade Orhan Osmanoğlu istihbarat servisinin önemi ile ilgili çok dikkat çeken bir yazı yazdı. Osmanoğlu 'Aslanlarımız çakal avında..' başlıklı yazısında Sultan Abdülhamid Han'ın kurduğu istihbarat teşkilatını da anlattı.

Paralel manyaklık!

FETÖ örgütünden bir üsteğmen hakkındaki iddianamede mahrem liderlerinden biri şunları söyledi: “Cep telefonlarını son iki rakamlarını 99'a tamamlayacak şekilde kodlayıp kâğıda kaydederdik. Kendi cep telefonumdan asla aramazdım, evime uzak büfelerden kontörlü telefonlardan arıyordum. Birkaç kişiyi arayacağım zaman farklı büfeleri gezerdim.”

Bu kategorideki diğer haberler