Game of Thrones 8. yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Dünya'da milyonlarca insan tarafından beğeniyle izlenen GOT dizisi için tarih açıklandı HBO şirketi tarafından meşhur dizinin yeni bölümlerine dair açıklama yapıldı. HBO resmi internet sitesi üzerinden, Game of Thrones'un son sezonu olacak 8. sezonunun ne zaman başlayacağına dair bir açıklamada bulundu. HBO'nun en sevilen dizisi olan Game of Thrones, 2018 yılında yeni bir sezona

Güncelleme: 10.01.2018 13:22

Game of Thrones 8. yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Dünya'da milyonlarca insan tarafından beğeniyle izlenen GOT dizisi için tarih açıklandı HBO şirketi tarafından meşhur dizinin yeni bölümlerine dair açıklama yapıldı. HBO resmi internet sitesi üzerinden, Game of Thrones'un son sezonu olacak 8. sezonunun ne zaman başlayacağına dair bir açıklamada bulundu. HBO'nun en sevilen dizisi olan Game of Thrones, 2018 yılında yeni bir sezona

Game of Thrones 8. yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Dünya üzerinde milyonlarca izleyicisi bulunan popüler dizi Game Of Thrones yeni sezon tarihi netleşti. HBO tarafından ünlü dizinin yeni bölümlerine dair açıklama geldi. HBO resmi internet sitesi üzerinden, Game of Thrones'un final sezonu olan 8. sezonunun ne zaman başlayacağına ilişkin resmi bir açıklama gerçekleştirildi. HBO'nun popüler dizisi Game of Thrones'un, 2018 yılında yeni bir sezon yayınlamayacağı iddialarının ardından resmi açıklama yapıldı. İşte, Game of Thrones 8. yeni sezon ne zaman sorusunun yanıtı.

Game of Thrones yeni sezon heyecanla bekleniyor. Game of Thrones yeni bölümlerin ne zaman yayınlanacağı da açıklandı. Game of Thrones 8. yeni sezon ne zaman yayınlanacak sorusu netliğe kavuştu. Game of Thrones yeni sezon için meraklı bekleyiş sürüyor. HBO resmi internet sitesi üzerinden, Game of Thrones'un final sezonu olan 8. sezonunun ne zaman başlayacağına ilişkin resmi bir açıklama gerçekleştirildi. HBO'nun popüler dizisi Game of Thrones'un, 2018 yılında yeni bir sezon yayınlamayacağı iddialarının ardından resmi açıklama yapıldı. George R.R. Martin'in yazdığı kitap serisinden HBO kanalı tarafından diziye uyarlanan Game of Thrones dizisi bildiğiniz gibi dünya genelinde çok büyük ses getirmişti. Birkaç gün içerisinde 7. sezonu başlayacak olan dizinin 8. sezonu yani final sezonu ne zaman yayınlanacak soruları bir hayli fazlaydı. Bu sorular soruluyor iken yapımcılar GoT evreninde geçecek tam beş tane yan dizi (spin-off) açıklamış ve serinin hayranlarını sevindirmişlerdi.

Şimdi de Game Of Thrones dizisinin baş yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss, yaptıkları açıklamada dizinin 8.sezonun ne zaman yayınlanacağı belirttiler. 

GAME OF THRONES(GOT) DİZİSİ YENİ SEZON (8.SEZON) NE ZAMAN?

George R.R. Martin'in yazdığı kitap serisinden HBO kanalı tarafından diziye uyarlanan Game of Thrones dizisi bildiğiniz gibi dünya genelinde çok büyük ses getirmişti. Birkaç gün içerisinde 7. sezonu başlayacak olan dizinin 8. sezonu yani final sezonu ne zaman yayınlanacak soruları bir hayli fazlaydı. Bu sorular soruluyor iken yapımcılar GoT evreninde geçecek tam beş tane yan dizi (spin-off) açıklamış ve serinin hayranlarını sevindirmişlerdi. Şimdi de Game Of Thrones dizisinin baş yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss, yaptıkları açıklamada dizinin 8.sezonun ne zaman yayınlanacağı belirttiler. 

Game Of Thrones dizisiyle ilgili gerçekleştirilen açıklamalar doğrultusunda, Game of Thrones'un 8. sezonu, yani final sezonu, 6 bölüm olacak ve 2019 yılında yayınlanacak.

HBO nihayet dizinin 2019 yılında 6 bölümlük final sezonuyla geri döneceğini duyurdu. David Benioff ve D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik Game Of Thrones yeni sezonun yönetmenleri olacakken yeni sezonun yazarlarıysa David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill olarak açıklandı.

Game Of Thrones izisinnin yönetici yapımcıları David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger ve Bernadette Caulfield, eş yönetici yapımcılar Bryan Cogman, Guymon Casady, Vince Gerardis ve George R.R Martin olarak duyuruldu.

GAME OF THRONES 7.SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI

Game Of Thrones'da  Cersei'nin hamile olması hem Jamie'yi hem de Tyrion' ı şaşırttı. Jamie'ye bebeğin kendisinden olduğunu yedi dünyaya duyurmaktan çekinmeyeceğini belirtti. Cersei Jamie'ye ilişkilerini dünyaya duyurma sözü verdi. Tyrion'ın ve Jamie'nin Cersei'nin ateşkesi kabul etmesinde şüphe duymamasını sağlayan tek şey, Cersei'nin bebek bekliyor olmasıydı. Daenerys ve Jon'un uzun zamandır beklenen yakınlaşma sahnesi finale damga vurdu. Lyanna Stark, gerçek isminin Aegon Targeryan olduğunu ilk kez itiraf etti. Artık Yedi Krallığı Akgezenler'den koruyacak bir duvar olmaması nedeniyle hem ölüler hem de onlarla savaşmak için bir araya mütfeffikleri Winterfell'e doğru yol aldı.

Çok Okunanlar

O imama 6 yıl hapis cezası

Emekli imam Abdulkadir Anar'a, PKK'nın cenaze törenlerine katılarak islam dinine zıt vecibeleri yerine getirdiği ve sivil Cuma namazlarını kıldırdığı için 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

60 yaşındaymış, 20'lik kız istiyormuş!

Türk halkı dünyanın her yerindeki mağdurlar için seferber olurken, insanların mağduriyetini fırsata çevirmek isteyen küçük bir gafiller topluluğu ise pes dedirtiyor.

İş kuleleri önünde silahlı saldırı

İstanbul Levent'te bulunan İş Kuleleri önüne gelen bir kişi elindeki silahla 2 el ateş etti. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen kişi, polise teslim edildi. Olay yerinde bir tüfek ve çanta polis tarafından inceleniyor.

AK Parti'de flaş istifa!

Numan Kurtulmuş ile polemik yaşayan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz görevinden istifa etti.

İtirafçı oldu! Anlattıkları kan dondurdu

Adnan Oktar örgütündeki "bacılar" grubunun en kıdemlisi Ayça Pars, örgüte ait itiraflarda bulundu, şok itiraflarda bulunan Ayça Pars'ın anlattıkları kan dondurdu.

Bu kategorideki diğer haberler