Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, medya kuruluşlarını temsilcileri ile kahvaltıda buluştu.

Güncelleme: 14.11.2017 13:20

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, medya kuruluşlarını temsilcileri ile kahvaltıda buluştu.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in evsahipliğinde Kirazlıtepe'deki Boğaziçi Yaşam Merkezi'nde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya USMED Başkanı Said Ercan, TYB İstanbul Başkanı Mahmut Bıyıklı, eğitimci yazar Sait Çamlıca, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürü  A.Cüneyt  Fidancı gibi isimlerin yanısıra çeşitli medya kuruşlarından temsilciler de katıldı.

Milat İnternet Haber Müdürü Şerif Varol'un da iştirak ettiği toplantıda Başkan Hilmi Türkmen son dönemde Üsküdar Belediyesi'ne yöneltilen eleştirilere ilgili samimi açıklamalarda bulundu\u2026

ARNAVUT KALDIRIMLARI DÜZENLEMESİ VATANDAŞIN İSTEĞİ

Özellikle sosyal medyada geçtiğimiz günlerde çok tartışılan Arnavut kaldırımı olan sokaklardaki çalışmalarla ilgili eleştirilere açıklık getiren Başkan Türkmen; düzenlemelerin mahalle sakinlerinin talebiyle, kaldırım taşlarının eski olmasından dolayı yağmurda su tutamayıp dükkan ve iş yerlerinde su baskınlarına sebep olmasından dolayı çalışmaya gidildiğini söyledi. 

Hanımların eskiyen taşların yapısından dolayı yürümekte zorlandıklarını da aktaran Türkmen, kendilerinden konuyla ilgili bilgi alınmadan sosyal medyada başlatılan yargısız infaza da sitem etti.

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ BİLİNÇLİ HEDEF ALINIYOR

Başkan Hilmi Türkmen, özellikle referandumdaki sonuçlardan sonra Üsküdar'a yönelik belli çevrelerin haklarında tezvirata başladığını belirtip kendilerinin bunlara aldırış etmediğini, İstanbul'un haremi Üsküdar'a ilk günkü aşk ve heyecanla hizmet etmeye devam ettiklerini belirtti.

Kamuoyunda referandumla ilgili oluşturulan algının aksine Üsküdar'daki oylarını bir önceki seçimlere göre arttırdıklarını belirten Türkmen, 2018'de 3 önemli projeyi bitireceklerinin müjdesini verdi.

Türkiye'de ilk kez bir belediyenin kendi gemisini yapıp halka bedava boğaz turu hizmeti verdiğini belirten Türkmen, 3 ayda 80 bin kişinin bu hizmetten faydalandığını açıkladı.

Toplantıya katılan sosyal medya uzmanları ve gazetecilerden Üsküdar ile ilgili haber ve paylaşımlarda hassasiyet göstermelerini rica eden Türkmen, belediyeye 7/24 her konuda ulaşılıp bilgi alınabileceğini hatırlattı.  


En etkin Müslüman liderler listesine Erdoğan damgası!
Diriliş Ertuğrul 5. sezonda flaş gelişme!
İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
PKK'nın sözde sorumlusu yakalandı!
Kaşıkçı'nın nişanlısından Erdoğan paylaşımı
BM: Türkiye'den talep gelirse...
ABD'den tehdit gibi 'Kaşıkçı' çıkışı!
Bulunan sır araçtan iki bavul çıktı!
AP'den Kaşıkçı açıklaması
Özil'den takdire şayan paylaşım
'Kaşıkçı' olayındaki sır araç inceliyor!
Bakan Albayrak'tan 'bütçe' açıklaması!
Bomba iddia! Kaşıkçı'nın cesedi bulundu
Başkan Erdoğan'dan öğretmenlere müjde!
Eğitimde yeni dönem başlıyor!
FETÖ'cüler Yunan gibi yüzerek kaçıyor!
Erdoğan'ın açıklamasına May'den destek!
Bahçeli'nin ittifak çıkışına Erdoğan'dan cevap

Japon suşisine Türk orkinosu

Akdeniz açıklarında avlandıktan sonra Ege ve Akdeniz kıyılarındaki çiftliklerde büyütülen orkinos ihracatından yılın 9 ayında 56,6 milyon dolar gelir elde edildi.

'Türkiye muz cumhuriyeti değildir'

Kuveyt Parlamento Başkanı Merzuk el Ghanim : “Buradan Türkiye'yi hedef almak isteyenlere sesleniyoruz. Başaramayacaksınız. Türkiye muz cumhuriyeti değildir.”

Türkiye neden hedef?

Alev Alat'lı : “Türkiye kendisine biçilen rolü oynamıyor. Sadece oynamamakla kalmıyor, bir de seslendiriyor “oynamayacağım” diye. Mesele bu.”

Sanki bugünü anlatıyor...

"Milleti Osmaniye diyerek, Bizi Hintli, Özbek, Türkistanlı, Afrikalı Müslümanlarla bağımızı kesmek istiyorlar. Yani diyorlar ki. Siz hudutlarınızla sınırlısınız. Bunları diyenler maaşlarını Fransa'dan, İngiltere'den alıyorlar."

Polisten HDP'li vekile soğuk duş!

Beraberindeki grupla PKK'lı teröristin cenazesine katılmak isteyen HDP Diyarbakır Milletvekili Saliha Aydeniz'e güvenlik şube müdürünün tepkisini içeren görüntüler ortaya çıktı.

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Prens Selman Siyonizm'in emrinde

Milat'a konuşan Emniyet İstihbarat Dairesi Eski Başkanı Bülent Orakoğlu, Siyonizm'e adapte olan Suudi Prens Selman'a, yeni Filistin haritasına tüm Arap ülkelerini ikna etme görevi verildiğini belirterek “Kaşıkçı da bu projenin önünde engel görüldüğü için öldürüldü” dedi.

ABD Selman'ın biletini kesti!

Kaşıkçı'nın konsolosluktaki katledildiğine dair Riyad yönetimi tarafından yapılan gece yarısı açıklamasını 'rencide edici' bulan Kentucky Senatörü Cumhuriyetçi Rand Paul, veliaht Prens Selman'ın görevden alınması gerektiğini söyledi.

Bahçeli: Yerelde ittifak bitmiştir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada gündemi sarsan ifadeler kullandı. Bahçeli "Yerel seçimlerde ittifak beklentimiz kalmamıştır" dedi.

Günün Ayeti, Hadisi, Duası

Günün Ayetini, Hadis-i Şerifini ve Duasını sayfamızdan okuyabilirsiniz...

Bu kategorideki diğer haberler