Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu terörle mücadele şehitlerimizin yakınları ile aralarında Güneydoğu'da Bölücü Terör Örgütü'yle mücadelede ve 15 Temmuz'daki FETÖ darbe girişimi sırasında gazi olan kahramanlarımız ile Çubuk eşrafından Eyyüb Hoca'nın çocuklarının da bulunduğu grubu Beştepe'deki makamında kabul etti.

Güncelleme: 12.02.2018 12:13

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu terörle mücadele şehitlerimizin yakınları ile aralarında Güneydoğu'da Bölücü Terör Örgütü'yle mücadelede ve 15 Temmuz'daki FETÖ darbe girişimi sırasında gazi olan kahramanlarımız ile Çubuk eşrafından Eyyüb Hoca'nın çocuklarının da bulunduğu grubu Beştepe'deki makamında kabul etti.

Zeytin Dalı Harekatı'na katılmak için hazır olduklarını haykıran vatandaşlarımızın bu ülkenin ve milletin teminatı olduğunu vurgulayan Topçu, "Devletimiz yerli ve milli politikaları, Ankara merkezli stratejileri ile yepyeni bir dönem başlatmıştır. Kuvay-ı milliye dirilmiş, Sakarya ruhu ayağa kalkmıştır. Allahın izniyle teröristlerin bataklıklarını yerle bir etmemize kimse engel olamayacaktır. Rabbim şehitlerimizin şefaatine bizleri nail etsin, gazilerimize şifa versin, milletimize ve devletimize zeval vermesin" ifadelerini kullandı.

Topçu, "Binlerce kilometre ötelerden gelerek mankurtları ile birlikte, 911 kilometre sınıra sahip olduğumuz bizim medeniyet coğrafyamızdaki bölgede, yerin altındakiler için yerin üstündekileri yok ederek, güya başkentlerinin güvenliğini arayan tek dişi kalmış canavarlar, İslamın son ordusu Mehmetciğin karşısında mankurtlarıyla ve teknolojileriyle birlikte bir kere daha zelil olacaklardır. Rabbimiz şahit, şehitler şahit, gaziler şahit, tarih şahit, insanlık şahit, kainat şahit, zalimlerin bombaları ile lime lime parçalanarak, denizlerde boğularak şehit edilen Kürt'ün, Türkmen'in, Arap'ın mavi emzikli şehitleri şahit. 'Vefalı Türkler birgün gelecek' diye bekleyen mazlumların duaları kabul oldu" dedi.

"ABD KORE'DE DEDELERİNİ ÖLÜMDEN KURTARDIĞIMIZI GEÇ DE OLSA HATIRLASINLAR"

Bugün terör örgütleri ile partnerliği tercih edenler, NATO müttefikimiz ve aynı zamanda stratejik ortağımız, daha ötesinde daha dün Kore'de asker arkadaşı olduğumuz ABD yönetiminin; dedelerimizin canları pahasına Kunu-ri Muharebesi'nde dedelerini ölümden kurtarmış olduğu hakikatini geç de olsa hatırlamalarını dilediklerini belirten Topçu, "ABD halkının çıkarlarını korumayan fiillerden vazgeçmelerini tavsiye ediyorum. Artık küresel münafıkların ikiyüzlü politikaları anlaşılmıştır. Müttefik ve stratejik ortak olmanın gereğini yapmalarını bekliyoruz. ABD halkının, insanlığın ve dünya barışının sağlanması terör örgütleri ile değil, Ay-yıldızla birlikte olmakla mümkündür" diye konuştu.

"MUHALİF SİYASET ETİKETİ İLE DÜŞMANIN EKMEĞİNE YAĞ ÇALAN İÇİMİZDEKİ DÜŞMANLAR\u2026"

Yalçın Topçu şöyle devam etti: "Bizi korkularımızla içimize düren iktidarlar devri geride kaldı. Milletin iradesi % 52 ile iktidardadır. Yerli ve milli kuvvetler yeniden bir ve beraberdir. Zulmün kaleleri bir bir yıkılacaktır. Zeytin Dalı Harekatı ile birlikte kuklacılar ve kuklaları panik halinde her türlü alçak fiili işliyorlar; yetmiyor, içimizdeki düşmanlar güya muhalif siyaset etiketi ile düşmanın ekmeğine yağ çalacak sözleri de söylüyorlar. Hükümetimizin Türkiye Cumhuriyeti'ne ve Türk milletine düşmanlıkları saymakla bitmeyen bazı sivil toplum kuruluşları ile ilgili aldığı tedbirler, milletimizin kahir ekseriyetini memnun etmiştir. Milletimiz şerefli adını taşıyan ve belirli ideolojik körlük içindeki azınlık gurupların geçim kapısı haline gelen bu yerlerin, ülkemizin milli meselelerinde bile elin adamının değirmenine su taşıma gayretlerinin hesabının sorulmasını istiyor. Hükümetimizin görevi, milletinin isteklerine ve emirlerine uygun davranmaktır."

Geçtiğimiz hafta Zeytin Dalı Operasyonu'nda görevli askerlerimize destek için Suriye sınırımızdaki Kilis'e giden ve Afrin üzerine yürümeye hazır olduklarını bir kez daha yineleyen kahraman gazilerimiz adına konuşan Muhammet Çelik ise, Güneydoğu gazisi olduğunu ifade ederek, "2011 yılında Bingöl'de operasyon sırasında mayına basarak iki bacağımı bir gözümü kaybettim. Biz bedel ödedik fakat burada bitmez. Son nefesimi ülkem için vermeye hazırım. Şehit yakını ve gazi arkadaşlarımızla buradayız. Bir kere de buradan belirtelim, bir ölürüz, bin diriliriz. Ülkemiz için canımızı vermeye hazırız" dedi.

Diriliş Ertuğrul 5. sezonda flaş gelişme!
İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
Yerli üretime talep yağıyor!
Kaşıkçı soruşturmasında flaş gelişme!
Suudi yetkiliden kan donduran itiraf!
Komşuda 114 bin kişi pis sudan öldü!
'Yeni bir dönemin arefesindeyiz'
Yakınındakileri bir bir görevden alıyor!
İşte CHP belediyeciliği!
Son vasiyeti yerine getirilecek mi ?
Darbeye yönelik 209 dava tamamlandı!
Meclis'te bütçe maratonu başlıyor!
Kaşıkçı hakkında yeni gelişme!
Köstebeğe teröristbaşından 'ödül' gömlek!
Trump'ın 'nükleer' şantajına Rusya'dan cevap!
5 bin 500 başpolise terfi imkanı!
Türkiye'yi yine Batı'ya şikayet etti!

Balıkların kum kavgası!

İzlenme rekorları kıran sevimli balıkların kum kavgası.

Ekmek nimettir, yeri çöp değildir!

Ülkemizde bir yılda çöpe atılan 2,1 milyar adet ekmeğin parasal değeri 1.5 milyar TL'dir.

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz!

Para yetmemesi- sosyal deney

Kayalığa inşa ettiği evde doğayla iç içe yaşıyor

Sırbistan'ın güneydoğusundaki Bela Palanka şehri yakınlarında, 12 metre yüksekliğindeki bir kayalığa inşa ettiği evde yaşayan Miroslav Pavlovic, 40 yıldır doğayla iç içe yaşamanın keyfini çıkarıyor.

Büyük ustayı bu sözlerle anacağız...

'Biz devletiz be. Osmanlı'dan geliyoruz. Onların nesi var? Zavallı Amerika'nın nesi var?'

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Suud duyurdu: Kaşıkçı böyle öldürüldü

Suudi Arabistan'dan gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin açıklama geldi.

Türkiye Katar'ı koruyacak!

HAVELSAN, Katar'ın önde gelen kurumlarından Al Mesned Holding ile siber güvenlik alanında iş birliği anlaşması imzaladı. Anlaşma doğrultusunda Katar'ın siber güvenlik alanındaki ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bir şirket kurulacak.

Ve Suudi Arabistan cinayeti kabul etti!

Suudi Arabistan, gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluk içinde yaşanan arbede neticesinde öldüğünü duyurdu. Suudi Arabistan, olaya ilişkili 18 Suudi vatandaşının gözaltına alındığını açıkladı.

S.Arabistan'dan yeni 'Kaşıkçı' açıklaması

Suudi Arabistan Adalet Bakanı: Kaşıkçı olayı bizim egemenliğimiz altında olan bir bölgede gerçekleşti. Mahkeme için tüm belgeler tamamlanınca olay mahkemeye sevk edilecek.

Bu kategorideki diğer haberler