Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Ankaralı sanayicilerle sahurda bir araya geldi: "Sanayicilerimizin faizcilere, dolarcılara, 'tamam'cılara, AB'ye, ABD'ye, BTÖ'ye FETÖ 'ye pabuç bırakmayıp, 24 Haziran'da siyasi istikrarın 'devam'ı kararlılığında olduğunu görmüş olmaktan ülkemiz ve medeniyet coğrafyamız adına ayrıca çok memnun oldum."

Güncelleme: 09.06.2018 12:55

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Ankaralı sanayicilerle sahurda bir araya geldi: "Sanayicilerimizin faizcilere, dolarcılara, 'tamam'cılara, AB'ye, ABD'ye, BTÖ'ye FETÖ 'ye pabuç bırakmayıp, 24 Haziran'da siyasi istikrarın 'devam'ı kararlılığında olduğunu görmüş olmaktan ülkemiz ve medeniyet coğrafyamız adına ayrıca çok memnun oldum."

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu ASİAD'ın düzenlediği sahur programında Ankara'nın öncü sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve siyasileriyle buluştu. Programa ASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Eda Ersoy Tombakoğlu, Ak Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Ak Parti Ankara Milletvekili Adayı Barış Aydın, Kahraman Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, ATO Başkanı Gürsel Baran ve ASİAD yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Sözlerine Akşam saatlerinde Bingöl Kabayel Köyü Jandarma Karakolunda görevli askerlerimize BTÖ mensubu teröristlerce yapılan saldırıyı anarak başlayan Topçu; "bir askerimiz şehit oldu, üç askerimiz yaralı. Şehidimize Cenabı Allah'tan rahmet, gazilerimize şifa, ailelerine, milletimize ve silahlı kuvvetlerimize sabır ve başsağlığı dilerim. Seçim yaklaşırken hortlamaya çalışan bölücü terör örgütünün aslında son nefesini verdiğini görüyoruz, bunu kendi yaptıkları açıklamalardan da anlıyoruz. İnşallah bu maşalar tekne kazınır gibi kazınarak tarihin kara sayfalarına gömülecektir. Bunu yapmakta kararlıyız" ifadelerini kullandı.

"SANAYİCİLER İSTİKRARIN 'DEVAM'I KARARLILIĞINDA "

Sanayicimizin ve üreticimizin ülke meselelerine bakışını, sanayicimizin sorunları yanında ülkemiz için çok önemli olan 24 Haziran seçimleri hakkındaki görüşlerini de dinleme imkanı bulduğunu belirten Topçu sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hamdolsun; ekonominin ve üretimin lokomotifi sanayicilerimizin, ülkemizin geleceği ile pozitif düşünceleri, üretim ve istihdamı artıracak ve markalaşma hususundaki vizyonları ve projeleri bize moral verdi. Bu sahur sofrasında istişare ettiğimiz değerli sanayicilerimizin, faizcilere, dolarcılara, 'tamam'cılara, AB'sine ABD'sine BTÖ'ye FETÖ 'ye pabuç bırakmayıp, 24 Haziran'da siyasi istikrarın 'devam'ı kararlılığında olduğunu görmüş olmaktan ülkemiz ve medeniyet coğrafyamız adına ayrıca çok memnun oldum. Ülkemizin istihdam ve üretim ordusunun sanayicilerimizin her biri tez zamanda dünya markası olsunlar inşallah. Kazançları da helalinden ve bol olsun.

"ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ GERÇEKLEŞTİRMEK ÜZERE 'VARIZ' DİYORUZ"

Başkent Ankara özelinde, başarılı ulusal - uluslararası zirve ve sosyal sorumluluk projelerine imza atan ASİAD Ailesi olarak geleneksel sahur programının bundan sonrada devam etmesini dilediklerini belirten ASİAD Başkanı Tombakoğlu ayrıca konuşmasında sivil toplumculuğun önemini de bu güzel ve kalabalık sahur sofrasında bir kez daha vurgulamak istediğini belirtti. Tombakoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bugün, Türkiye hedefleri olan sanayiden eğitime, sanata, kültüre kadar farklı birçok alanda dünya ülkeleri arasında hızla yerini almış ve dünya çapındaki projeleri ile var olmuş bir ülkedir. İş dünyasının temsilcileri olarak bizler de ekonomiye sunacağımız katma değerler, yeni istihdam olanakları, kazandırmaya devam edeceğimiz dövizlerle birlikte bu hedeflere ulaşmakta üzerimize düşen görevi gerçekleştirmek üzere 'varız' diyoruz. Yerli ve milli üretimlerimizle ülkemiz için varlık göstermeyi sürdüreceğiz.

Diriliş Ertuğrul 5. sezonda flaş gelişme!
İşte Orta Doğu'nun en güçlü ordusu
Bu işte bir terslik var diyeceğiniz kareler
ŞOK 10 EKİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu
WhatsApp bugün değişti! Kimse fark etmedi bile
İstanbul'da dev operasyon!
'Sırada Şişe Cam var'
Almanya'da Suud'a rekor silah satışı
Kaşıkçı'ya ait ilk delil ortaya çıktı!
Trump zevkten dört köşe!
'Dünyadaki en alçak, en gaddar eylem'
ABD Meclisi'nin hedefinde Prens Selman var
Kral Selman ile Sisi görüştü
Prens Selman'a yeni görev!
'Suikast hazırlıkları' görüntüleri ortaya çıktı!
Gazeteci Kaşıkçı'nın cesedi nerede?
Ve Suudi Arabistan cinayeti kabul etti!
20 Türk personel ifadeye çağrıldı
Kral Selman o iki ismi görevden aldı!
Günün Ayeti, Hadisi, Duası

Doğa düşmanı korkaklar!

Zavallı fili zevk uğruna öldüren avcılar fil sürüsünün üstüne geldiğini görünce çareyi kaçmakta buldu.

Star Rafinerisi açılışı gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile İzmir'in Aliağa ilçesinde yapımı tamamlanan SOCAR Star Rafinerisi açılış törenine katıldı.

Nasıl bir fareyse kedi korkudan...

Tuvalete giren fareyi çıkarmak istediler ama hiç umdukları gibi olmadı.

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek

İntihar etmeyi düşünen kadına tavsiye vermek -Arabam var orada şu taraftan atla

Büyük cesaret!

Eğer uçağı kaçırırsanız, yapmanız gereken yüksek bir yere çıkıp uçağın kapısını hedeflemek...

Çok Okunanlar

Fetih Suresi anlamı, Arapça ve Türkçe okunuşu ile tefsiri

Fetih Suresi Müslümanlara çok büyük müjdelerle dolu olan surelerden biridir. Hz. Muhammed (sav) ve ashabına ve biz Müslümanlara zaferler müjdelemektedir. Cihada çıkan Müslümanlara da Fetih Suresi'nde uyarılar ve kolaylıklar yer alır. Özürlünün, hastanın ve âmâ için Fetih Suresinde kolaylıklar zikredilirken, özürsüz olarak cihaddan geri duranlara da azab müjdelenmektedir. Fetih Suresi gerçek iman sahipler için müjde, inanmış gibi yapanlar için korku vesilesidir.

Cemal Kaşıkçı'yı işte bu yüzden katlettiler!

Suudi gazeteci Kaşıkçı'nın Twitter geçmişi, hiçbir delile gerek kalmadan Suudi Arabistan tarafından neden ortadan kaldırıldığını gösterir nitelikte. Adeta 'sürgün hayatı' yaşayan Kaşıkçı ile ilgili İngiliz gazeteci David Hirst de "Twitter yorumlarına bakan herkes (Kaşıkçı'nın) neden susturulmak istendiğini açıkça görür" ifadelerini kullanmıştı.

MEB'den 'andımız' açıklaması!

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Danıştay'ın öğrenci andıyla ilgili yapılan açıklamada "Karar kesinleşmedi, hukuki süreç devam ediyor" ifadeleri kullanıldı.

'Dilimizi kesmişlerdi, tedavi olduk, tarihi silmişlerdi, yazdık'

Yazar Cem Sancar: “Bu topraklarda kimseyi ötekileştirmeden tüm mirası, hepsini kucaklamalıyız. Dilimizi kesmişlerdi, tedavi olduk. Tarihi silmişlerdi, yazdık. İnşallah bundan sonra güzel şeyler olacak.” dedi.

Kaşıkçı üzerinden kirli plan! Hedef: Türkiye

Kayıp Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı olayına ilişkin S.Arabistan yönetiminin yanında yer alan İngiliz basını algı operasyonlarına başladı. İngiltere'de yayın yapan The Times Gazetesi'nin Orta Doğu uzmanı gazeteci Richard Spencer, Türkiye'yi suçlayan bazı yazılar kaleme aldı.

Bu kategorideki diğer haberler