Kış Mevsiminin Vazgeçilmezi Tesettür Kabanlar

Güncelleme: 03.12.2018 17:43

 

            Kış mevsiminde tesettür dış giyim sektöründen hem şık görünmek hem de soğuk havalardan hasta olmamak için vücudu sıcak tutacak dış giyim ürünleri beklenmektedir. Tesettürlü kadınların taleplerini karşılamak için mont, kaban ve manto gibi birçok dış giyim ürünü piyasaya sürülmektedir. Kadınlar dış giyim ürünlerini tercih ederken farklı kriterleri göz önünde bulunduruyor. Bazı kadınlar modeline bakarken bazı kadınlar ise kumaş yapısına ve kalınlığına bakmaktadır. Ama konu kış mevsimi olduğu zaman şüphesiz ilk dikkat edilen nokta tesettür kaban modellerinde kalınlık olmaktadır. Kaliteli düzeyde kalın üretilen kaban modelleri vücudu soğuk havadan koruyarak hastalığın önüne geçmektedir. Bunun yanı sıra şık ve zarif bir görüntüde oluşturuyor.

Kudüs'e giriş engeli

BİM 10 Mayıs aktüel ürünler indirim kataloğu!

Türkiye'deki marketler zincirinden biri olan ''BİM'' 10 Mayıs Aktüel İndirim ürünler kataloğu yayınladı. 10 Mayıs 2019 tarihi için indirimde olan ürünleri haberimizde bulabilirsiniz. İndirimli ürünler hangileri? Kampanya ne kadar sürecek? Öğrenmek için haberimizi okuyun.

Anadolu Savunma 'Seyit' ile görücüye çıktı

Assange'a böyle götürüldü

'Altınkale' turizme kazandırılacak

Günün diğer manşetleri

"İkinci Efes"in çarşısı ortaya çıkarılacak

"İkinci Efes" olarak adlandırılan Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesindeki Aizanoi Antik Kenti'nin "agora" olarak adlandırılan çarşısında kamulaştırma sonrası çalışma başlayacak.

Taklit edilemeyen tek şey cesarettir!

İhtiyaç fazlası yiyecekleri bakın nasıl değerlendiriyorlar

Yeni Zelenda'da ihtiyacı olanlar için, ihtiyaç fazlası yiyeceklerin konulduğu sokaklardaki buzdolabları.

Dünyanın en büyük deprem testleri

Sağlam binaların kullanıldığı, dünyanın en büyük deprem testleri. ABD'deki binaların inşaat güvenliğini artırmak için yapılan bu testlerde maket yerine gerçek binalar kullanılıyor. Testi başarılı geçen proje ülke genelinde inşaatlar da bu şekille yapılıyor.

Yüksek sese maruz kaldığında solan bitki!

Mimosa Pudica yani 'küstüm otu'. Yüksek düzeyde sese mâruz kaldığı an, anında soluyor. Ayrıca 1 hafta bakmadığınız ve su vermediğiniz zaman da soluyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kimseye yarar sağlamaz
Şüpheli oy sayısı 300 binden fazla
Seçim tutanağına yazılan geçersiz oylar torbadan çıkmadı
İşte CHP'ye yazılan geçersiz oy sayısı
İyi Parti'de İsyan çıktı! Akşener'in hamlesi partiyi karıştırdı
YSK 31 Mart seçimlerinin kesin sonuçlarını açıkladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: CHP seçimle uğraşmak yerine kavga etmeye devam ediyor
Bir aday daha İstanbul yarışından çekildi
TBMM'ye saldırmaya çalışan teröristler tutuklandı
İlan - Mirasımız Derneği
Başkan Erdoğan: Türkiye'nin bir daha kötü günlere dönmesine izin vermeyeceğiz
İran'dan ABD'ye rest: Taleplerinin sınırı yok, uymayacağız
Meteoroloji'den toz taşınımı uyarısı
İlan İHH
Trabzonspor'a müjde! Başkan Erdoğan devreye girdi

İlan - Mirasımız Derneği

SAÇ EKİMİ

Saç ekimi, son yılların en popüler sağlık hizmetlerinden teki. Çok eski zamanlardan beri yapılan saç ekimi operasyonları, neredeyse hiçbir şekilde tatmin etmiyordu. Kullanılan tüm saç ekimi yöntemlerinde yama modeli yapılıyordu. Bu yama operasyonu, hem doğal bir görünümden uzak hem de dikiş izlerinin belli olmasından dolayı tercih edilmiyordu. Gelişen teknoloji ile beraber bilim dünyası, bütün bu olumsuz durumları göz önünde bulundurarak FUE ve FUT tekniklerini geliştirdi. Bu yöntemlerin ana mantığı şu şekilde; verici diğer adıyla donör olarak belirlenen saçlı bölgeden sağlıklı saç kökleri alınıp saçların döküldüğü bölgeye transfer edilmesidir.

Abdest alırken okunan dua

Abdest alırken dua okumak şart değildir. Peygamber Efendimiz özel olarak dua etmemiştir. Ancak uzvu mesh ederken edilen ayrı dualar vardır. Bu duaların okunması şart değildir ve okunmasında bir sakınca yoktur. Bu yazımızda abdest alırken okunan duaları bulabilirsiniz. İşte abdest alırken okunan dualar...

Abdestsiz sure okunur mu?

Abdestsiz sure okunur mu? Abdestsiz Kuran okunur mu? Kuranı Kerime abdestsiz dokunmanın hükmü nedir? Sizin için araştırdık. İşte detaylar...

Abdest alırken hangi dua okunur?

Abdest bizi manevi kirlerden temizler. Abdest alırken müstehab olan bazı dualar vardır. Bunları öğrenmek için haberimizi okuyun. Abdest alırken hangi dua okunur?  Abdest duaları ve anlamları nelerdir? Detaylar haberimizde.

En Çok Okunan Haberler