Tesettür Giyimde Son Zamanların Yükselen Trendleri

Güncelleme: 12.07.2019 16:46

Şıklığını kıyafetlerine borçlu olan kadınlar için doğru kıyafet kombinasyonu yapmak büyük önem taşır. İşte, tesettür giyimde son zamanların yükselen trendleri karşınızda!

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Elbise Modelleri

Her kadın şık gözükmek ve bulunacağı ortamlarda şıklığıyla büyülemek ister. Kadınlar stillerine en uygun kıyafetleri ve renkleri tercih ederek zarafetlerini zirveye taşıyabilirler. Şıklığıyla göz kamaştıran elbise modelleri, gerek günlük gerekse özel gün ve davetler için olağanüstü tasarımlardan oluşur. Tesettür giyim alanında da sıklıkla tercih edilen uzun elbiseler, kombinlerin en ideal ve şık parçalarından biridir. Günlük hayatta daha özgün ve rahat elbiseleri tercih edenler için envai çeşit tasarım seçeneği mevcuttur. Touché Privé, duruşunu kıyafet kombinlerinden alan kadınlar için birbirinden şık giyim ürünlerini beğeniye sunuyor!

Kadınların kendilerine yakışan kıyafetleri giymeleri, şıklığa atılan ilk adımdır. Sade şıklıktan hoşlanan kadınlar fazla deseni ve aksesuarı bulunmayan elbiseler ile günlük görünümlerine ışıltı kazandırabilirler. Özellikle yaz mevsiminde daha çok ön plana çıkan renkli parçalar, kadınların estetik duruşuyla mükemmel bir uyum yakalar. Günümüzde tesettür giyim modasına dair yapılan yenilikler, kadınların zevkine hitap ederek favori olmayı başarır. Renkli bir kişiliğe sahip olan kadınlar, zıt renklere sahip renkli parçaları kombinleyerek tarzlarını ön plana çıkarabilirler. Elbise kategorisinde en çok tercih edilen modellerden birisi de spor elbiselerdir. En rahat ve pratik elbise seçenekleri arasında yer alan spor modeller, genellikle salaş stilin tamamlayıcısıdır.

En Trend Günlük Elbise ve Şal Kombinleri

Kombin, farklı kıyafetlerin bir araya getirilmesi sonucu oluşturulan ahengi ifade eder. Yapılacak olan kombinin göze hitap etmesi ve herkes tarafından beğenilmesi oldukça önemlidir. Günlük elbise ve şal kombinlerinde rahat hareket edilebilecek kıyafetlere öncelik verilmelidir. Salaş elbiseler, her mevsim tercih edilebilecek şık kesimleriyle kadınların görünümlerine özgünlük katar. Hareket özgürlüğünü kısıtlamaması yönüyle tercih edilen bu rahat elbiseler, yaz ve kış mevsimine uygun farklı kumaş türlerinde üretilmektedir. Puantiyeli, çiçekli, modern desenli ve sade olmak üzere farklı tasarım seçenekleri mevcuttur. Her zevke hitap eden ve zarafeti ön plana çıkaran bir ışıltıya sahiptir.

Tesettür giyim kombininde, kadınların tercih ettikleri kıyafetlere uygun olacak şal modellerini kullanmaları büyük önem taşır. Kullanılacak olan şalın, kişilerin kıyafet ve ten rengine uyum sağlaması önemli bir detaydır. Doğru renkte şal tercih etmek, kıyafetin şıklığını açığa çıkarmak adına oldukça önemlidir. Özellikle iki renkli kıyafetleri tercih edenlerin, şal tercihlerini zıt renklerde yapmaları önerilir. Böylelikle kişiler stillerini daha fazla ön plana çıkarmış ve zevklerini gözler önüne sermiş olurlar. Şifon şallar abiye kıyafetlerle mükemmel bir kombinasyon sağlarken, pamuklu şal modelleri de spor giyim için eşsiz bir seçimdir. Touché Privé, çağın modasına ayak uydurmak isteyen kadınları birbirinden şık kıyafet seçenekleriyle buluşturuyor!

Şehirler Arası Nakliye

Şehir Hatları Vapuru'nda skandal

'Emperyal Akıl'

Şaka değil, gerçek! CHP'li isim PKK/PYD'yi savundu
İmplant Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yusuf İslam'dan Bakan Kasapoğlu'na büyük övgü

Hastalıklı zihniyet!

İSTE'den TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na Fahri Doktora