YAZARLAR

Tüm Yazıları Doç.Dr.Saim Kayadibi

Yeni Zelanda’da Haçlı ruhu!

17.03.2019 00:01

Yeni Zelanda’da Cuma namazına hazırlanan cemaate korkunç bir saldırı düzenlendi. Görünüşte bir terör saldırısı ama hakikatte bir intikam mesajı. O gözü dönmüş katile otomatik kalaşnikof silahlarını veren, üzerine Türk müslüman nefret sözlerini yazdırtanlar kimler?

Basit bir katilin tek başına nefret kusmasından daha çok “tek dişi kalmış canavarların” ortak planlarının görünen yüzü...

Bu saldırı Batı’nın gerçek yüzü olan Haçlı ruhunu bir kez daha ortaya koydu. Onların maskeler altında ne gizli kin ve nefret içerisinde hesaplar kurduklarının bir göstergesi.

Türkiye’nin yeniden kendi ayakları üzerinde durmaya başlaması bu tek dişi kalmış canavarları korkutmaya, karabasanlar gördürmeye başlattı. Bu ne islamofobidir ne de basit bir düşmanlıktır. Bin yıldır bu topraklarda mücadele içinde olduğumuz tekdişli canavarların düpedüz İslam düşmanlığıdır, Türk ve Müslüman nefretidir.

Şimdiden içine düşmüş oldukları ruhsal şizofrenik hallerini özel eğitimli katiller gönderip camilere saldırtarak Müslümanlar üzerinden Türk düşmanlıklarını yeniden hortlatmak istiyorlar...

Son gelişmeler de bunu gösteriyor ki ülkemizde, Ortadoğu’da ve dünyanın en uç köşesi Yeni Zelanda’ya varıncaya kadar insanların huzur içinde, adaletle varlıklarını devam ettirebilmeleri Türkiye’nin güçlü olmasına bağlıdır. Savunma sanayimiz ülkemizin en öncelikli projesi olmalıdır. Güç unsurlarımızın en son teknolojilerle donatıldığı, düşmana korku vermeye başladığı zaman “tekdişi kalmış canavarlar” böylesi katillerini masum insanların üzerine salmaya cüret edemeyeceklerdir.

Yeni Zelanda cami katliamında ölenlerin hepsinin farklı ülkelerden müslümanlar olmaları, içlerinde bir tane bile Türk’ün olmamasına rağmen temel mesajın Türk’lere veriliyor olması oldukça mânidar.

Neymiş Boğazın doğu tarafında olursak barış içerisinde yaşayacak mışız; Neymiş de Konstantinopol’deki bütün camileri ve minareleri yok etmek için geleceklermiş; Neymiş de Ayasofya minarelerden arındırılıp yeniden hristiyanların eline geçecekmiş; Neymiş, eğer Avrupa toprağında yaşamaya çalışırsak bizleri hamam böcekleri gibi öldüreceklermiş...

Bin yıldır aynı hayallerle bilenen bu tekdişi kalmış canavarlar çok yakın zamanda Avrupa’nın da İslamlaşacağını, Roma’nın da Peygamber Efendimizin (sav) müjdesine nail olup müslümanların olacağını bildiklerinden kuduruyorlar...

Allah’ın vaadidir. O din düşmanları bütün güçleri ile İslam’ın nurunu söndürmek isteyecekler ama kâfirler istemeseler de Allah nurunu tamamlayacaktır.

Katilin silah analiz haritası ne tür nefretle bilenmiş olduklarının da apaçık göstergesi. Kalaşnikof silahının üzerinde Kiril alfabesi ile Miloş Obiliç yazıyor. Bu kişi 1389 I. Kosova Savaşı’nda Sultan Murat’ı şehit eden Sırp’tır. 1683 Viyana notlu tarih ise dikkat çekici. Bunun ne anlama geldiğini biz müslümanlar unutmuş olsak da Batılılar hiçbir zaman unutmadılar ve unutmayacaklar da.

Şimdi bu katili eğitip müslümanlar üzerine salan gizli merkezlerin kimler olduğunu düşünmek lâzım. Hiç şüphesiz arkasında haçlı zihniyeti ve siyonist çakallarının olduğu malum...

Biz özümüze dönünceye kadar bu iki yüzlü ırkçı Batı saldırılarını farklı maskeler altında devam ettireceklerdir. İşte yeni bir saldırı daha, Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de bir mescide de saldırı düzenlediler. Biraz önce Londra’dan, camiye giden müslümanlara saldırı, haberi geldi...

Bosna Hersek katliamını, Batı’nın hizmetkarı BM’nin desteği ile yapılan soykırımı hatırlayalım. Aliya İzzetbegoviç batının gerçek yüzünü ne güzel de tarif etmişti: “Bunu hiç unutma evlat! Batı hiçbir zaman uygar olmamıştır ve bugünkü refahı, devam edegelen sömürgeciliği, döktüğü kan, akıttığı gözyaşı ve çektirdiği acılar üzerine kuruludur.”

İşte bu yüzden yeniden hortlayan ve hiçbir zaman varlığını kaybetmemiş haçlı zihniyetine karşı İslam Alemi, farklılıklarını bir kenara bırakıp birlik olmak zorundadır. Bu birliğe de her zaman olduğu gibi Türkiye öncülük yapabilir ancak.

Onlar bir kaç katil sürüsü ile müslümanları korkutacaklarını zannede dursunlar. Bizler bu tür saldırılarla daha da güçlenerek yeniden Viyana’nın Roma’nın anahtarlarını teslim alacağız inşaAllah...

Şehit olan 49 kardeşimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve bütün İslam Alemine başsağlığı dilerim...

Sudan'daki gösteriler

Şüheda toprağına ziyaretçi akını

Mübarek Berat Kandili gecesi ihya edildi

Türk dünyasının yeni 'başkenti'

Akşam saatinde kar sürprizi

Avrupa'nın kalbinde isyan dinmiyor!

Fransa'da Sarı Yelekler protestoları 23. haftasına girdi

Sağlık alanında devrim niteliğinde buluş!

Bu hapı yutunca, midemizde ve bağırsaklarımızda olan rahatsızlıkların kaynakları anlaşılıyor.

Giyilebilir jet takımı! Değeri 440 bin dolar

Gravity Industries tarafından üretilen 1050 beygir gücünde ve 440 bin dolar değerinde olan bu giyilebilir jet takımı özellikle sahil güvenlik alanında faaliyet gösteren kolluk güçlerine destek verecek.

Kılıçdaroğlu'na saldırı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, şehit er Kırıkcı'nın cenaze namazı sonrası bir grup tarafından protesto edilerek saldırıya uğradı. Kılıçdaroğlu güvenlik için götürüldüğü evden zırhlı araçla çıkarıldı.

Sri Lanka'da kilisedeki patlama anı

Sri Lanka'da üç kilise ve üç otelde patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre patlamalarda en az 138 kişi hayatını kaybederken, 400'den fazla kişi ise yaralandı. Ayrıca 7. bir patlamanın daha meydana geldiği bildirildi.