65 öğrenciyi ‘burs’ ile sevindirdi

Güncelleme: 19.11.2019 13:52

Hayırsever İş İnsanı Medet Anli, Amasyalı üniversite öğrencilerinin burs talebini geri çevirmedi. Anli, ihtiyaç sahibi 65 öğrenciye burs vererek eğitimlerine katkıda bulundu.

Kendisi Karslı olan Anli, Amasya GÜMYAD (Gümüşhacıköy İlçesi ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) üzerinden Gümüşhacıköy Kaymakamlığı işbirliği ile verilen burs yardımlarına destek oldu.
 

60 öğrenciye burs sağlayan Medet Anli, ilk etapta 5 öğrencinin 1 yıllık burs ihtiyaçlarını daha karşılayarak toplam 65 öğrencinin eğitimine katkı sundu.

MEZUN OLSALAR DA YANLARINDAYIM

Hayırsever işadamı Medet Anli;Öncelikle eğitim her gencimizin hakkı. Doğusu, batısı, kuzeyi ve güneyi bu ülkenin tüm gençlerinin eğitim ve fırsat eşitliği benim en önem verdiğim konuların başında geliyor. Zor şartlar altında eğitim hayatını tamamlamış birisi olarak elimden ne geliyorsa ve hatta fazlasıyla bu yolda öğrencilerimizin yanında olmak isterim. Yeni bir yapılanmaya girerek burslarımızın daha etkili olabileceği ve okumak için can atan ama imkânları elvermeyen gençlerimizi bulmak için bir ekip kurduk. İhtiyaç sahibi öğrencilerimiz burslarımıza, internette “medetanli.com” adresi üzerinden başvurabilir. Hatta nasip olursa mezun olduklarında onların iş hayatlarında da desteğimi devam ettirmek istiyorum. Her zaman söylüyorum benim önemli değerlerim var. Yeşili koruyacağım, gençlerimize destek olacağım ve gençlerimizin gelecekleri için onların ülkemize katacağı değerler için sosyalleşmelerine katkı sağlayacağım” dedi.

 

Binlerce kişinin beklediği sonuçlar açıklandı

7 bölge, 7 okul, 70 çocuk projesi

MEB'den Doğa Koleji açıklaması

Bakan Selçuk'tan atamalarla ilgili açıklama
Hükümet KYK borçları için kolları sıvadı

İskenderun Teknik Üniversitesi'nden örnek davranış

ALES 3 sınav sonuçları açıklandı

PISA 2018 raporu açıklandı!