Mustafa Alpay Medipol kariyer zirvesinde gençlerle buluştu

Güncelleme: 21.03.2019 15:23

Gazetemiz yazarlarından BEKA Genel Başkanı Mustafa Alpay Medipol Üniversitesi İnsan Kaynakları Kulübü tarafından organize edilen kariyer zirvesinde gençlere hitap etti.

Medipol Üniversitesi İnsan Kaynakları Kulübü tarafından organize edilen İnsan Kaynakları Zirvesi bir birinden önemli isimleri öğrencilerle buluşturdu. Türkiye de gençlik ve sivil toplum alanında çok önemli çalışmalara, projelere ve hizmetlere imza atan kamuoyunun yakından tanıdığı gazetemiz yazarlarından  BEKA Genel Başkanı Mustafa Alpay da " Kampüsten Ofise Yolculuk " başlıklı oturumda öğrenciler ile bir araya geldi.

Alpay yaptığı konuşmada sivil toplum kuruluşlarının ve saha tecrübesinin önemini işaret ederek " öğrenim hayatınız boyunca mesleğiniz ile alakalı sivil toplum kuruluşları ve firmalar ile dirsek temasında olun. İletişim ağınızı güçlendirin. Mesleğini saha da tatbik edin. Artık şişkin cvler dönemi geride kaldı. Şimdi işe alımlarda en çok önem verilen husus beşeri ilişkilerde ki kabiliyetiniz, sosyal girişimciliğiniz ve iş bitirme kabiliyetiniz. Sosyal yönünüzü mutlaka geliştirin. Sivil toplum ile irtibatınızı asla koparmayın. Başarılı olmanın yolu çalışmaktan geçer. Çalışmadan başarılı olmanız mümkün değil. Mutlaka mesleğiniz ile alakalı saha tecrübeniz olmalı " dedi.

Alpay konuşmasından sonra davetlerinden ötürü Medipol Üniversitesi İnsan Kaynakları Kulübü öğrencilerine ve İnsan Kaynakları Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Pelin Vardarlıer' e davetlerinden dolayı teşekkür etti.

Akdamar tüm ihtişamıyla ziyaretçilerini ağırlıyor

40 yıllık savaşın acısı müzede sergileniyor

Kolombiya'da göstericiler ve polis arasında arbede

Washington'da yaşayan Türklerden protesto

Ailesiyle tartıştı evini yaktı

Günün diğer manşetleri

Türk vatandaşı kimdir? Gazeteci Uğur Mumcu'dan dinleyin

Teknolojinin geldiği son nokta! 5G üzerinden kazı yaptı

Almanya'nın Münih kentindeki bir kepçe operatörü 5G bağlantısı üzerinden, Güney Kore'deki bir iş sahasında kazı yapıyor.

Marmara Denizi'nin rengi değişti

Marmara Denizi'nin Tekirdağ sahilinde plankton çoğalmasıyla deniz suyu renginde oluşan turunculuk devam ediyor.

Savunma sanayinin yeni yıldızı: SONGAR

Milli savunmada gelişme devam ederken, Türk savunma sanayi şirketi Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. üzerine makineli tüfek monte edilmiş uzaktan kumandalı insansız hava aracı (İHA) geliştirdi

Çirkefliğin böylesi

İstanbul Havalimanı'nda seferini bekleyen bir yolcu, uçağının rötar yapması üzerine özel şirket personeli kadına ağzı alınmayacak sözlerle hakaret etti.

Türkiye, Rusya ve İran'dan ABD'nin Golan kararına sert tepki!
Batı Müslümanlara yönelik nefreti görmezden geliyor!
İlandır
Veliaht Prens'in güç sarhoşluğu ve Suudileri bekleyen tehlike!
Seçimsiz dönemin şifresi: Yatırım
CHP'nin İstanbul algısı YSK kararlarıyla ellerinde patladı!
Üç kat fazla tazminat alabilirsiniz
Bakan Soylu'dan suç duyurusuna ilişkin açıklama
Türkiye'den ABD'nin tehdidine rest!
YSK İstanbul mesaisinde sona yaklaştı
40 yıllık savaşın acısı
Tüm ihtişamıyla ziyaretçilerini ağırlıyor
İskandinav Hava Yolları'nda pilot krizi
Yeni İHA sahalara iniyor
Kuzey Irak'a hava harekatı

Binlerce kişinin beklediği sonuçlar açıklandı

ÖSYM TUS yerleştirme sonuçlarını açıkladı.

ALES giriş belgeleri erişime açıldı

Adaylar, ALES giriş belgelerini ÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr" adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile edinebilecek.

Emniyetin rütbe terfi sınavı sonuçları...

Emniyet teşkilatında amir ve müdürlerin bir üst rütbeye terfi edebilmek için katıldığı sözlü sınav sonuçları duyuruldu.

Binlerce kişinin beklediği sonuçlar açıklandı

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2019-YDS/1) sonuçları ÖSYM'nin "https://sonuc.osym.gov.tr" adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile öğrenilebilecek.

İslam düşmanlığı yapıyorlar

Türkiye İmam Hatipliler Vakfı (TİMAV) Genel Başkanı Abdullah Ecevit Öksüz, Milli Eğitim Bakanlığı ve Edirne İl Müftülüğü arasında imzalanan “Dersimi Camide Yapıyorum” protokolüne ateş püskürenlere tepki gösterdi. Öksüz, “Türkiye'de bu protokole karşı çıkmak İslam düşmanlığının açık göstergesidir. Camilerimiz tarih ve medeniyet köklerimizde eğitimin, kültürün, istişarenin merkezi olan alanlardır. Ayrıca Avrupa'nın birçok ülkesinde kiliseler din eğitiminin en aktif merkezleri durumundadır” dedi.

En Çok Okunan Haberler