BEKA Derneği ve Kubbe Ajans’tan işbirliği protokolü

Güncelleme: 15.10.2018 10:06

Beşeri ve İktisadi Kalkınma (BEKA) Derneği promosyon ve tanıtım sektörünün önemli firmalarından Kubbe Ajans ile işbirliği protokolü imzaladı.

Bünyesinde önemli işadamları, akademisyenler ve bürokratların yer aldığı; milli ve manevi değerlerine bağlı, Türkiye’nin Beşeri ve İktisadi kalkınmasını hızlandıracak kadroların yetişmesi şiarıyla yola çıkıp kısa sürede gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel etkinlikleriyle adını duyuran BEKA Derneği ile Tanıtım ve medya sektörünün öncü kuruluşlarından Kubbe Ajans arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Protokol sonrasında konuşan BEKA Derneği Genel Başkanı  Mustafa Alpay “ Sektörün öncü kuruluşlarından olan Kubbe Ajansa, Ajans Başkanı Nevzat Kılınç’ a ve Genel Müdür Şerif Varol’ a teşekkür ederim. Kurumsal hediyelerimizde bizlere kurulduğumuz günden beri çok destek oldular. Kurumsal olarak Kubbe Ajans ile çalışmaya devam edeceğiz inşaAllah.” dediler.



Kubbe Ajans Başkanı Nevzat Kılınç ise “Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği  çok kısa bir sürede önemli işler yapacağını gösterdi. Ülkemizin kalkınması ve gençliğin ihtiyacı olan yol göstericilik noktasında   yerli ve milli bir STK olan derneğimize ve tüm derneklerimize elimizden gelen destekleri sunmaya devam edeceğimizi belirtir protokolümüzün hayırlı olmasını temenni ederim.” açıklamasında bulundu.

İmzalanan protokol ile dernek üyeleri Kubbe Ajans’ ın ürettiği mal ve hizmetlerden %20 indirimden faydalanabilecekler.

Dolar'da düşüş! İşte günün ilk rakamları

Bakan Selçuk açıkladı: 62 bin 500 kişiye ödeme yapıldı

Salgının ardından Türkiye-ABD ilişkilerinde yeni dönem

Merkez Bankası'ndan kritik hamle!
5 milyondan fazla aileye hükümetten destek

Keban Hidroelektrik Santrali'ne yerli jeneratör

GSM operatörlerinden açıklama geldi

Ekonomide sevindiren gelişme!