CHP'li isimden skandal sözler! 'PKK marşı okunması kayyum için yetmez'

Güncelleme: 12.09.2019 11:49

CHP Ankara milletvekili Emir, CNN Türk'te katıldığı programda, "PKK marşının okunup ayağa kalkılması kayyum atanması için yeterli değil." dedi. Emir'in bu sözleri infial oluştururken CHP'li İmamoğlu da Diyarbakır'a giderek görevden alınan eski belediye başkanlarına destek ziyaretinde bulunmuştu.

CHP Ankara milletvekili Murat Emir'in CNN Türk'te söylediği sözler programa damgasını vurdu. Emir'e göre PKK marşını okuyup ayağa kalkmak kayyum gerektirmiyor. 

Sabah Gazetesi yazarı Hasan Basri Yalçın'ın ile CHP milletvekili Murat Emir, ilginç bir diyalog yaşadı. Yalçın, Emir'e, "PKK marşının okunması ve ayağa kalkılması, Kayyum atanması için, sizin için yeterli değil mi?" diye sordu. Emir ise, "Bana göre yeterli değil" cevabını verdi. 

CHP'li İmamoğlu'ndan görevden alınan eski başkanlara destek ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu, terör şüphesi nedeniyle görevden alınan, eski Diyarbakır Belediye Başkanı Selçuk Mızraklı ile eski Mardin Belediye Başkanı Ahmet Türk’e destek için Diyarbakır’a gitmişti. İmamoğlu burada terör şüphelisi başkanlara destek verirken, ortak çalışma yapabileceklerinin sinyalini vermişti.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'da İmamoğlu'nun bu ziyaretine destek vermiş, kendisinin ve partisinin bilgisi dahilinde bu ziyaretin gerçekleştirildiğinin altını çizmişti.

CHP Milletvekili Emir'in bu sözleri, CHP ve HDP yakınlaşmasının ve zihniyetinin ortaklığını bir kez daha ortaya koydu.

PKK'ya Tunceli'de büyük darbe!

Bakan Kurum'dan iklim değişikliği mesajı

Mardin'de hain tuzak!

Sözde eğitim kampı! İşte zulüm böyle görüntülendi
Cumhurbaşkanlığı'ndan ABD kamuoyuna uyarı

Sosyal medya provokatörlerine operasyon

TEKNOFEST'te ödüller sahiplerini buldu

Valilik ve İBB'nin kararıyla seferler durduruldu!