İstanbul'da dev operasyon

Güncelleme: 14.02.2020 08:59

İstanbul'da silahlı suç örgütüne yönelik il genelinde yapılan operasyonda çok sayıda adrese eş zamanlı baskın yapıldı. Özel Harekat ekiplerinin de destek verdiği operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uzun süredir takip edilen silahlı suç örgütüne yönelik operasyon yaptı.

Pendik, Gaziosmanpaşa ve Küçükçekmece ilçeleri başta olmak üzere il genelinde daha önceden belirlenen birçok adrese saat 06.00'da eş zamanlı baskın gerçekleştirildi. Ekipler, haklarında yakalama kararı bulunan çok sayıda şüpheliyi gözaltına aldı. Operasyona Özel Harekat Polisleri de destek verdi.

Lüks siteye baskın

Baskın yapılan adreslerden biri de Gaziosmanpaşa, Fevzi Çakmak Mahallesi, 795 sokakta bulunan lüks siteydi. Saat 06.00 sıralarında Özel Harekat Polisleri ile adrese gelen ekipler lüks siteye girdi.

Küçükçekemece'de ise baskın yapılan adreslerden biri Kanarya Mahallesi'nde bulunan Leylek Caddesi oldu. 5 katlı binaya giren ekiplerin, arama ve gözaltı işlemleri devam ediyor.

Bir ilimizde daha koronavirüs alarmı!

İran'dan getirilen uçaktan tahliyeler tamamlandı

HDP kongresine soruşturma! Çok sayıda gözaltı

12 ilde düğmeye basıldı: Onlarca kişi gözaltında
İstanbul'da ormanlık alanda yangın

Trump'tan flaş koronavirüs açıklaması!

Hocalı katliamı bir insanlık suçu, tarihin utancıdır

Koronovirüse karşı sınırlarda sıkı tedbir