Kazanan Yıldırım olacak

Güncelleme: 22.05.2019 00:23

Türkiye üzerinde oynanan oyunları gördüklerini belirten Türkiye Kardeşler Birliği (TÜRKAB), İstanbul seçimlerinde AK Parti’ye destek vereceklerini açıkladı. TÜRKAB Başkanı Sait Ali Arslan, kapı kapı gezerek Binali Yıldırım için oy isteyeceklerini dile getirdi.

Türkiye’nin 7 bölgesinde binlerce genç üyesi olan TÜRKAB, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimlerinde milli iradenin yanında yer alacaklarını duyurdu. Seçmenleri 23 Haziran’da oy kullanmaya davet eden TÜRKAB Başkanı Sait Ali Arslan, “Biz şaibe değil, şeffaflık istiyoruz. Biz hile değil, dürüstlük bekliyoruz. Biz eksik değil, tam demokrasi istiyoruz. Usulsüzlüklerle sandığımıza düşürülen gölgenin kaldırılması için vatandaşlarımızı oy kullanmasını istiyoruz” dedi.

Maskeli balo yapmıyoruz

Şaibenin ortadan kalkmasıyla kazananın İstanbul ve Türkiye olacağını belirten Sait Ali Arslan, “Toplum mühendisleri tarafından üretilen proje isimler değil, kazanan Cumhuriyet tarihinin en önemli projelerini hayata geçiren Binali Yıldırım olacak. Maskeli balo yapmıyoruz. Biz samimiyete ve liyakata bakarız. Samimiyet, liyakat ve vizyon denilince de aklımıza Binali Bey gelir” diye konuştu.

Figüranları tanıyoruz

Türkiye üzerinde oynanan senaryoların, oyunların farkında olduklarını belirten Arslan, “Figüranları da Cumhuriyet mitingleri, e-muhtıra, Gezi olayları, MİT TIR’ları operasyonu, 17-25 Aralık kumpası, 15 Temmuz kanlı işgal girişimi ve ekonomik operasyonlardan tanıyoruz. Bunlar kardeşliğimizi, istikrar, istiklal ve istikbalimizi hedef alanlardır. İrade hırsızlarının kirli emellerine geçit vermeyiz” mesajını verdi.

Kumpasçılar proje adayı destekliyor

Türkiye’nin demokratikleşmesini engellemeye çalışanların 31 Mart’ta sandığa müdahale ettiğini aktaran Arslan, “Bu sadece milletin iradesine operasyon değil, tüm siyasi partilere karşı bir operasyondur. Çünkü bu operasyonun adı kayıt dışı siyasettir. Kaldı ki proje aday İstanbul’dan çok CHP için tehlikedir. Dün Deniz Baykal’a kumpas kuranlar bugün CHP’nin İBB proje adayına omuz verenlerdir. Bize kalırsa öncelikli tedbiri alması gerek CHP yönetimidir”  ifadelerine yer verdi.  

Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin yenilenmesine yönelik kararının ardından CHP’den yapılan eleştirileri de değerlendiren Sait Ali Arslan, “Eleştiri bir haktır. Ancak tehdit ve hakaret suçtur. CHP’nin YSK’ya yönelik söylemleri eleştiri değil açık bir tehdit ve hakarettir. Yargı bağımsızlığına suikast girişimidir” dedi.

2019'da en çok tüketilen ürünler belli oldu

Türk bilim insanlarından dikkat çeken araştırma

Yerli otomobilde yeni gelişme!

Azerbaycan'dan Türkiye'ye kritik ziyaret

Aliyev'in sözleri sonrası Azerbaycan'da sürpriz istifa

3 terörist İHA'dan saklanmak için şemsiye açmış

Ankebut suresi, Ankebut suresinin okunuşu ve anlamı
İslam'da kumar ve şans oyunları neden haram kılınmıştır?
Vesveseye karşı okunacak dua ve sureler...
Nahl suresinin nüzul sebebi...
Nahl suresinin faziletleri ve faydaları
Nahl suresinin okunuşu nasıldır?
Kanser neden olur? İşte kanserin 3 kesin belirtisi
Bisküvili lokumlu kurabiye nasıl yapılır?
Esmaül Hüsna'dan El Basir zikrinin faziletleri
Bugün hava nasıl olacak?
Altın fiyatlarında son durum...(16.07.2020)
Dolar ne kadar? 16.07.2020
Mide üşütmesi nasıl geçer?
Eldeki nasır nasıl geçer?
Şişkinliğe ne iyi gelir?
İslam'da faiz neden haram?