Mazbatayı aldı, tatile çıktı!

Güncelleme: 22.07.2019 16:36

İstanbul belediye başkanlığı seçim kampanyasında sık sık "çok çalışacağız" vurgusu yapan Ekrem İmamoğlu'ndan sürpriz bir adım geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, mazbatasını aldıktan sonra henüz 1 ay bile oturmadığı koltuğunu vekiline devrederek 7 günlüğüne Bodrum'a tatile gitti. İmamoğlu, Bodrum'da Zülfü Livaneli konserini izledi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir haftalığına ailesiyle birlikte Bodrum'a tatile çıktı. İmamoğlu İBB Başkanı görevi vekaletini Hüseyin Aksu'ya verdi.

İzine ayrılan İmamoğlu, tatil sürecinde CHP'nin Afyonkarahisar'da düzenleyeceği "Yerel Yönetimler Çalıştayı"na da katılacak. İBB yetkililerinin verdiği bilgiye göre, İmamoğlu'nun izinden dönene kadar vekaleti Hüseyin Aksu'ya bıraktığı öğrenildi.

İmamoğlu, 12 Temmuz'da Ankara'ya düzenlediği ziyarette de Hüseyin Aksu'nun kendisinin yerine İBB Başkanlığına vekalet etmesi için görevlendirmişti.

BELEDİYEYİ DEVREDİP TATİLE GİTTİ!

İmamoğlu, Bodrum tatili çerçevesinde ailesi ile birlite Antik Tiyatro’da Zülfü Livaneli konserini izledi.

Antik Tiyatro’da Ekrem İmamoğlu’nu gören vatandaşlar büyük şaşkınlık yaşadı.

Livaneli tarafından sahneye davet edilen İmamoğlu burada kısa bir konuşma da yaptı. Yaz tatilindeki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, "İstanbul'a hizmet edeceğiz" dedi.

Teröristler yine sivilleri hedef aldı

Türkiye'den tarihi adım! Mutabakat kabul edildi

Paris'te şiddet arttı! Polis sis bombasıyla saldırıyor

Sigara yasağının kapsamı genişliyor: O mekanlar da artık 'kapalı alan' sayılacak
Bakanlık Şule Çet davasına itiraz edecek

Başkan Erdoğan: İslam düşmanlığı adeta zehirli bir sarmaşık gibi yayılıyor

'Termik santral' yasası TBMM'den geçti

Eski HSYK 1. Daire Başkanına FETÖ'den hapis!