‘Seçimle gitmezler’ diyenlere karşı asil duruş! DEMOKRASİ DERSİ

Güncelleme: 24.06.2019 00:02

Daha seçim sonuçlarının tamamı açıklanmadan rakibini tebrik eden Binali Yıldırım: Bu seçimler Türkiye'de demokrasinin en iyi şekilde, kusursuz işlediğini bir kez daha ortaya koymuştur

ALGI OPERASYONUNU YIKTI

AK Parti’yi ‘otoriterlikle’, ‘diktatörlükle’, ‘Seçimle gitmezler’ yaygarasıyla, ‘yolsuzluk’ ve ‘israf’ iftiraları ile suçlayan CHP’lilerin algı operasyonlarına karşın AK Parti İBB Başkan adayı Binali Yıldırım, asaletiyle farkını gösterdi. Yıldırım, sonuçlar tam olarak açıklanmadan rakibini tebrik etti.

İŞTE DEMOKRASİ BUDUR

Seçimlerde CHP-İP-HDP adayı olarak giren Ekrem İmamoğlu’nun önde gittiğinin öğrenilmesi üzerine kameralar karşısına geçen Yıldırım, “Seçim demek, demokrasi demektir. Bu seçimler de Türkiye'de demokrasinin en iyi şekilde, kusursuz işlediğini bir kez daha ortaya koymuştur” dedi.

İSTANBUL’A HAYIRLAR GETİRSİN

Sonucun İstanbul’a hayırlar getirmesini dileyen Yıldırım, “Kampanyamda çalışan yakın çalışma arkadaşlarıma, teşkilat mensuplarımıza, projelerimizi anlatma fırsatı veren İstanbulumuzun güzel insanlarına ve büyük fedakarlık gösteren aileme teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Türkiye-ABD anlaşmasının detayları

ABD heyetinden yaptırımlara ilişkin net açıklama!

Bakan Çavuşoğlu: İstediklerimizi aldık!

MSB: Barış Pınarı Harekatı'nda 702 terörist öldürüldü!
Yüksekova Belediye Başkanı tutuklandı

Kritik görüşme sonrası Pence'ten ilk açıklama!

Trump'tan flaş açıklama! 'Teşekkürler Erdoğan'

Beştepe'deki kritik görüşmeler sona erdi!