Dolar (USD)
28.9208
Euro (EUR)
31.485
Gram Altın
1924.11
BIST 100
8026.27
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Motosiklet çalan zanlı ile kız arkadaşı tutuklandı

Şüphelinin motosikletle kaçmaya çalışırken yakalanması güvenlik kamerasınca kaydedildi
Motosiklet çalan zanlı ile kız arkadaşı tutuklandı
13 Kasım 2023 10:00:06
Şüphelinin motosikletle kaçmaya çalışırken yakalanması güvenlik kamerasınca kaydedildi

Adana'nın merkez Yüreğir ilçesinde park halindeki motosikleti çalarken yakalanan zanlı ile gözcülük yaptığı öne sürülen kız arkadaşı tutuklandı.

Sinanpaşa Mahallesi’ndeki bir alışveriş merkezinin otoparkında park halinde bulunan motosikleti çalıp kaçmaya çalışan Hakan D. (23) özel güvenlik görevlilerince yakalandı.

İhbar üzerine olay yerine yönlendirilen Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Hakan D'yi gözaltına aldı.

Polis ekipleri, çevrede gözcülük yaptığı ileri sürülen şüphelinin kız arkadaşı Asiye O'yu (21) da yaptıkları çalışmayla yakaladı.

Emniyete götürülen zanlıların, 9 Eylül ve 13 Ekim'de Yüreğir Devlet Hastanesi'nin otoparkından da 2 motosikletin çalınması olayına karıştıklarını belirledi.

İşlemlerin ardından adliyeye sevk edilen iki şüpheli, çıkarıldıkları nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

Alışveriş merkezinin güvenlik kamerasınca, Hakan D. ve kız arkadaşının otoparka birlikte gidip keşif yapmaları, bir süre sonra Hakan D'nin motosikleti çalıştırıp otoparktan ayrılırken özel güvenlik görevlilerince yakalanması kaydedildi.

Gündem haberleri, bir ülke, topluluk veya dünya genelinde en fazla ilgiyi ve dikkati çeken olayların, gelişmelerin, politika değişikliklerinin, felaketlerin ve önemli konuların medya ve kamuoyu tarafından takip edilen haberleridir. Bu haberler, genellikle siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel ve bilimsel konuları kapsar ve toplumun günlük yaşamını, kararlarını ve bakış açılarını etkileyebilir. Gündem haberlerinin çeşitliliği oldukça geniştir. Bunlar, siyasi seçimler, hükümet değişiklikleri, ülke içi ve uluslararası ilişkiler, doğal afetler, salgın hastalıklar, ekonomik dalgalanmalar, kültürel etkinlikler, bilimsel keşifler, sanatsal eserler, spor olayları ve daha fazlasını içerebilir. Bu haberler, medyanın yanı sıra internet siteleri, televizyon, radyo ve basılı medya aracılığıyla yayınlanır.

Güncel Gündem Haberleri

Gündem haberleri toplumun bilgilendirilmesi, farkındalığın meydana getirilmesi, kamuoyu oluşturulması ve politika yapıcıların, iş dünyası profesyonellerinin, bilim insanlarının ve diğer ilgililerin stratejik kararlarını etkileyebilir. Medya kuruluşları, bu tür haberleri hızla ve doğru bir şekilde sunmaya çalışırken, kamuoyunun ilgisini çekecek başlıklar ve içerikler oluştururlar. Gündem haberleri, sürekli değişen bir yapıya sahiptir ve medyanın dinamik doğasının bir yansımasıdır. Bu haberler, okuyucuların ve izleyicilerin olayların gelişimine ayak uydurmalarını ve dünya etrafındaki önemli değişiklikleri anlamalarını sağlar. Dolayısı ile gündem haberleri, toplumu güncel olaylar ve önemli gelişmeler hakkında bilgilendirir. İzleyicilere ve okuyuculara olayların, politika değişikliklerinin, doğal afetlerin, salgın hastalıkların, kültürel etkinliklerin ve daha fazlasının ne olduğunu ve nasıl etkilediğini anlama fırsatı sunar.

Sıcak Gündem Haberleri Milat'ta

Toplumun günlük yaşamını etkileyen olayları ele alan gündem haberleri Milatgazetesi.com adresi üzerinden güncel olarak yayımlanır. Ekonomik dalgalanmalar, spor olayları, kültürel etkinlikler ve daha fazlası bu kategoriye dahil edilir ve tüm gelişmeler Milat Gazetesi'nin resmi internet adresinde yer alan gündem haberleri alanı üzerinden takip edilebilir.