Dolar (USD)
28.9416
Euro (EUR)
31.4863
Gram Altın
1939.562
BIST 100
0
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Drift yapan sürücüye 20 bin 342 lira para cezası

Ataşehir'de drift yaparak trafiği tehlikeye düşüren sürücüye 20 bin 342 lira para cezası kesildi.
Drift yapan sürücüye 20 bin 342 lira para cezası
25 Ekim 2023 22:40:04
Ataşehir'de drift yaparak trafiği tehlikeye düşüren sürücüye 20 bin 342 lira para cezası kesildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlileri, dün bazı sosyal medya platformlarında paylaşılan görüntü içeriğinde bir aracın İnönü Caddesi'nde drift yaparak trafiği tehlikeye düşürdüğünü belirledi.

Ekipler, araç plakasından kimlik bilgilerine ulaşılan sürücü B.B'yi yakaladı.

Karayolları Trafik Kanunu'nun "drift yapmak" maddesinden 20 bin 342 lira idari para cezası uygulanan B.B'nin sürücü belgesine 60 gün süreyle el konulurken, araç 60 gün trafikten men edildi.

Sürücü hakkında ayrıca ''ulaşım araçlarını kişilerin can ve mal güvenliğini tehlikeye sokacak şekilde kullanmak''tan adli işlem başlatıldı.

Gündem haberleri, bir ülke, topluluk veya dünya genelinde en fazla ilgiyi ve dikkati çeken olayların, gelişmelerin, politika değişikliklerinin, felaketlerin ve önemli konuların medya ve kamuoyu tarafından takip edilen haberleridir. Bu haberler, genellikle siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel ve bilimsel konuları kapsar ve toplumun günlük yaşamını, kararlarını ve bakış açılarını etkileyebilir. Gündem haberlerinin çeşitliliği oldukça geniştir. Bunlar, siyasi seçimler, hükümet değişiklikleri, ülke içi ve uluslararası ilişkiler, doğal afetler, salgın hastalıklar, ekonomik dalgalanmalar, kültürel etkinlikler, bilimsel keşifler, sanatsal eserler, spor olayları ve daha fazlasını içerebilir. Bu haberler, medyanın yanı sıra internet siteleri, televizyon, radyo ve basılı medya aracılığıyla yayınlanır.

Güncel Gündem Haberleri

Gündem haberleri toplumun bilgilendirilmesi, farkındalığın meydana getirilmesi, kamuoyu oluşturulması ve politika yapıcıların, iş dünyası profesyonellerinin, bilim insanlarının ve diğer ilgililerin stratejik kararlarını etkileyebilir. Medya kuruluşları, bu tür haberleri hızla ve doğru bir şekilde sunmaya çalışırken, kamuoyunun ilgisini çekecek başlıklar ve içerikler oluştururlar. Gündem haberleri, sürekli değişen bir yapıya sahiptir ve medyanın dinamik doğasının bir yansımasıdır. Bu haberler, okuyucuların ve izleyicilerin olayların gelişimine ayak uydurmalarını ve dünya etrafındaki önemli değişiklikleri anlamalarını sağlar. Dolayısı ile gündem haberleri, toplumu güncel olaylar ve önemli gelişmeler hakkında bilgilendirir. İzleyicilere ve okuyuculara olayların, politika değişikliklerinin, doğal afetlerin, salgın hastalıkların, kültürel etkinliklerin ve daha fazlasının ne olduğunu ve nasıl etkilediğini anlama fırsatı sunar.

Sıcak Gündem Haberleri Milat'ta

Toplumun günlük yaşamını etkileyen olayları ele alan gündem haberleri Milatgazetesi.com adresi üzerinden güncel olarak yayımlanır. Ekonomik dalgalanmalar, spor olayları, kültürel etkinlikler ve daha fazlası bu kategoriye dahil edilir ve tüm gelişmeler Milat Gazetesi'nin resmi internet adresinde yer alan gündem haberleri alanı üzerinden takip edilebilir.