Kızılay Web
Dolar (USD)
16.8197
Euro (EUR)
17.5518
Gram Altın
977.27
BIST 100
2405.98
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Beşiktaş Ronaldinho ile resmen görüşüyor!

Beşiktaş Ronaldinho ile resmen görüşüyor!

Beşiktaş'ta Ronaldinho ile görüşmeler resmiyete döndü. Siyah beyazlılar Ronaldinho için menajer Ayhan Yeşilbaşı görevlendirdi.

22 Kasım 2013 13:50:00

Beşiktaş'ta Ronaldinho ile görüşmeler resmiyete döndü. Siyah beyazlılar Ronaldinho için menajer Ayhan Yeşilbaşı görevlendirdi.

Vatan Gazetesi muhabiri Erdal Cömert'in duyurduğu haberde siyah beyazlılar'ın Ronaldinho'ya yıllık 3 milyon euro garanti ücret artı 25 bin euro da maç başı ücret önerdiği belirtilmişti.

Bu özel haberin ardından Vatan Spor Beşiktaş'ı temsilen Brezilya'ya giden menajer Ayhan Yeşilbaş, Ronaldinho, abisi Assis, eski futbolcu ve şimdilerde menajerlik yapan Miranda'yla Galatasaray'ın eski oyuncusu Jo'nun da katıldığı görüşmenin fotoğraflarına ulaştı.

PEKİ TARİHİ GÖRÜŞMEDE NELER KONUŞULDU?

Ve Beşiktaş, dünyaca ünlü yıldız Ronaldinho'nun transferi için resmen harekete geçti... Siyah-beyazlı kulüp adına iki menajer Ayhan Yeşilbaş ve Furkan Şenol Brezilya'ya çıkarma yaptı, Sambacı'nın 'Kara Kartal' olması için görüşmeleri başlattı... İki menajer sezon sonunda Atletico Mineiro ile sözleşmesi bitecek olan 33 yaşındaki futbolcuya Beşiktaş'ın teklifini götürdü... Buna göre Kartal, tecrübeli yıldıza yıllık 3 milyon Euro garanti ve 25 bin Euro da maç başı ücret önerdi. Bunlara ek olarak futbolcuya eğer Beşiktaş sezon sonunda Şampiyonlar Ligi'ne giderse 1 milyon Euro, Avrupa Ligi vizesi alırsa da 500 bin Euro bonus ödenecek. Öte yandan Ronaldinho odaklı yapılacak olan sponsorluk anlaşmalarından tarafların karşılıklı pay alması da pazarlık konusu...

Kaynak: vatan

TDV sağ
Advertisement Advertisement