Bugün hava nasıl olacak?

Bugün hava nasıl olacak?
29 Temmuz 2020 11:39:00

29 Temmuz Meteoroloji raporu yayınlandı. 29 Temmuz Çarşamba günü hava nasıl olacak? Bugün hava nasıl olacak? Yağış bekleniyor mu? Marmara''da hava nasıl olacak? Ege''da hava nasıl olacak? Karadeniz''de hava nasıl olacak? Akdeniz''de hava nasıl olacak? Doğu bölgelerinde hava nasıl olacak? İşte 29 Temmuz Çarşamba hava tahminleri..

29 Temmuz Meteoroloji raporu yayınlandı. 29 Temmuz Çarşamba günü hava nasıl olacak? Bugün hava nasıl olacak? Yağış bekleniyor mu? Marmara'da hava nasıl olacak? Ege'da hava nasıl olacak? Karadeniz'de hava nasıl olacak? Akdeniz'de hava nasıl olacak? Doğu bölgelerinde hava nasıl olacak? İşte 29 Temmuz Çarşamba hava tahminleri..                    

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Yurdun kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz'in doğusu ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunun yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

FIRTINA UYARISI

Hava sıcaklıklarının ise yağış alan yerlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde 1 ila 3 derece artacağı tahmin ediliyor.  Rüzgarın genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Doğu Anadolu'nun güneydoğu kesimlerinde kuvvetli ve yer yer kısa süreli fırtına şeklinde (40-70 km/sa) esmesi bekleniyor.

İSTANBUL °C, 34°C

Az bulutlu ve açık

İZMİR °C, 38°C

Az bulutlu ve açık

ANKARA °C, 33°C

Az bulutlu ve açık