Dolar (USD)
28.9375
Euro (EUR)
31.4882
Gram Altın
1942.292
BIST 100
0
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Hafif ticari araç traktörün römorkuna çarptı, 2 kişi yaralandı

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, hafif ticari aracın traktörün römorkuna arkadan çarpması sonucu 1'i ağır 2 kişi yaralandı.
Hafif ticari araç traktörün römorkuna çarptı, 2 kişi yaralandı
13 Kasım 2023 22:20:13
Konya'nın Beyşehir ilçesinde, hafif ticari aracın traktörün römorkuna arkadan çarpması sonucu 1'i ağır 2 kişi yaralandı.

Süleyman E. (76) idaresindeki 42 BKZ 62 plakalı hafif ticari araç, Beyşehir - Isparta kara yolunun 2. kilometresinde, H.K. yönetimindeki 42 H 4383 plakalı traktörün römorkuna arkadan çarptı.

Kazada hafif ticari aracın sürücüsü Süleyman E. ile eşi Türkan E. (75) yaralandı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine kaza yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yaralılar Beyşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Türkan E, ilk müdahalenin ardından hayati tehlikesinin bulunması sebebiyle Konya'ya sevk edildi.

Gündem haberleri, bir ülke, topluluk veya dünya genelinde en fazla ilgiyi ve dikkati çeken olayların, gelişmelerin, politika değişikliklerinin, felaketlerin ve önemli konuların medya ve kamuoyu tarafından takip edilen haberleridir. Bu haberler, genellikle siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel ve bilimsel konuları kapsar ve toplumun günlük yaşamını, kararlarını ve bakış açılarını etkileyebilir. Gündem haberlerinin çeşitliliği oldukça geniştir. Bunlar, siyasi seçimler, hükümet değişiklikleri, ülke içi ve uluslararası ilişkiler, doğal afetler, salgın hastalıklar, ekonomik dalgalanmalar, kültürel etkinlikler, bilimsel keşifler, sanatsal eserler, spor olayları ve daha fazlasını içerebilir. Bu haberler, medyanın yanı sıra internet siteleri, televizyon, radyo ve basılı medya aracılığıyla yayınlanır.

Güncel Gündem Haberleri

Gündem haberleri toplumun bilgilendirilmesi, farkındalığın meydana getirilmesi, kamuoyu oluşturulması ve politika yapıcıların, iş dünyası profesyonellerinin, bilim insanlarının ve diğer ilgililerin stratejik kararlarını etkileyebilir. Medya kuruluşları, bu tür haberleri hızla ve doğru bir şekilde sunmaya çalışırken, kamuoyunun ilgisini çekecek başlıklar ve içerikler oluştururlar. Gündem haberleri, sürekli değişen bir yapıya sahiptir ve medyanın dinamik doğasının bir yansımasıdır. Bu haberler, okuyucuların ve izleyicilerin olayların gelişimine ayak uydurmalarını ve dünya etrafındaki önemli değişiklikleri anlamalarını sağlar. Dolayısı ile gündem haberleri, toplumu güncel olaylar ve önemli gelişmeler hakkında bilgilendirir. İzleyicilere ve okuyuculara olayların, politika değişikliklerinin, doğal afetlerin, salgın hastalıkların, kültürel etkinliklerin ve daha fazlasının ne olduğunu ve nasıl etkilediğini anlama fırsatı sunar.

Sıcak Gündem Haberleri Milat'ta

Toplumun günlük yaşamını etkileyen olayları ele alan gündem haberleri Milatgazetesi.com adresi üzerinden güncel olarak yayımlanır. Ekonomik dalgalanmalar, spor olayları, kültürel etkinlikler ve daha fazlası bu kategoriye dahil edilir ve tüm gelişmeler Milat Gazetesi'nin resmi internet adresinde yer alan gündem haberleri alanı üzerinden takip edilebilir.