Dolar (USD)
28.9317
Euro (EUR)
31.2237
Gram Altın
1887.082
BIST 100
7913.76
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Ümraniye'deki uyuşturucu operasyonunda 2 kişi gözaltına alındı

Ümraniye'deki uyuşturucu operasyonunda yakalanan 2 kişi hakkında adli kontrol kararı verildi.
Ümraniye'deki uyuşturucu operasyonunda 2 kişi gözaltına alındı
14 Kasım 2023 13:10:08
Ümraniye'deki uyuşturucu operasyonunda yakalanan 2 kişi hakkında adli kontrol kararı verildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, uyuşturucu madde satıcılarına yönelik çalışmalar neticesinde Esenşehir Mahallesi'ndeki bir adreste madde satışının yapıldığı belirlendi.

Adrese yapılan operasyonda, A.Z.N. (22) ile A.Z.N.(24) isimli iki şüpheli yakalandı.

Aramalarda, 3 parça halinde vakumlu poşetler içerisinde toplam ağırlığı 2 kilo 326 gram bonzai, uyuşturucu madde ticaretinde kullanıldığı düşünülen 2 telefon ile 3 bin 300 lira ele geçirildi.

"Uyuşturucu madde ticareti" suçundan işlem yapılan 2 şüpheli hakkında sevk edildikleri adli makamlarca adli kontrol hükümleri uygulandı.

Gündem haberleri, bir ülke, topluluk veya dünya genelinde en fazla ilgiyi ve dikkati çeken olayların, gelişmelerin, politika değişikliklerinin, felaketlerin ve önemli konuların medya ve kamuoyu tarafından takip edilen haberleridir. Bu haberler, genellikle siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel ve bilimsel konuları kapsar ve toplumun günlük yaşamını, kararlarını ve bakış açılarını etkileyebilir. Gündem haberlerinin çeşitliliği oldukça geniştir. Bunlar, siyasi seçimler, hükümet değişiklikleri, ülke içi ve uluslararası ilişkiler, doğal afetler, salgın hastalıklar, ekonomik dalgalanmalar, kültürel etkinlikler, bilimsel keşifler, sanatsal eserler, spor olayları ve daha fazlasını içerebilir. Bu haberler, medyanın yanı sıra internet siteleri, televizyon, radyo ve basılı medya aracılığıyla yayınlanır.

Güncel Gündem Haberleri

Gündem haberleri toplumun bilgilendirilmesi, farkındalığın meydana getirilmesi, kamuoyu oluşturulması ve politika yapıcıların, iş dünyası profesyonellerinin, bilim insanlarının ve diğer ilgililerin stratejik kararlarını etkileyebilir. Medya kuruluşları, bu tür haberleri hızla ve doğru bir şekilde sunmaya çalışırken, kamuoyunun ilgisini çekecek başlıklar ve içerikler oluştururlar. Gündem haberleri, sürekli değişen bir yapıya sahiptir ve medyanın dinamik doğasının bir yansımasıdır. Bu haberler, okuyucuların ve izleyicilerin olayların gelişimine ayak uydurmalarını ve dünya etrafındaki önemli değişiklikleri anlamalarını sağlar. Dolayısı ile gündem haberleri, toplumu güncel olaylar ve önemli gelişmeler hakkında bilgilendirir. İzleyicilere ve okuyuculara olayların, politika değişikliklerinin, doğal afetlerin, salgın hastalıkların, kültürel etkinliklerin ve daha fazlasının ne olduğunu ve nasıl etkilediğini anlama fırsatı sunar.

Sıcak Gündem Haberleri Milat'ta

Toplumun günlük yaşamını etkileyen olayları ele alan gündem haberleri Milatgazetesi.com adresi üzerinden güncel olarak yayımlanır. Ekonomik dalgalanmalar, spor olayları, kültürel etkinlikler ve daha fazlası bu kategoriye dahil edilir ve tüm gelişmeler Milat Gazetesi'nin resmi internet adresinde yer alan gündem haberleri alanı üzerinden takip edilebilir.