Dolar (USD)
28.9512
Euro (EUR)
31.7847
Gram Altın
1901.288
BIST 100
8009.02
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Yargıtay 11. Ceza Dairesi başkanı belli oldu

Yargıtay 11. Ceza Dairesi Başkanlığına, Daire üyesi Hanefi Keskin seçildi.
Yargıtay 11. Ceza Dairesi başkanı belli oldu
01 Kasım 2023 12:40:26
Yargıtay 11. Ceza Dairesi Başkanlığına, Daire üyesi Hanefi Keskin seçildi.

Yargıtay 11. Ceza Dairesi Başkanı Ali İhsan Öztekin'in 4 yıllık görev süresinin dolması nedeniyle 13 Haziran'da yeni başkanın belirlenmesi için seçim yapıldı.

Başkan seçilebilmek için Yargıtayın mevcut üye sayısı 352'nin yarısından bir fazlasının oyunun alınması gereken seçimlere, salt çoğunluk sağlanana kadar devam edildi.

Bu tarihten sonra süren ve 50'den fazla turu yapılan seçimlerden bugün sonuç alındı.

Yargıtay 11. Ceza Dairesi üyesi Hanefi Keskin, Daire'nin yeni başkanı oldu.

Hatay Dörtyol'da 1967'de doğan Keskin, Dörtyol İmam Hatip Lisesinin ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.

İskenderun hakim adayı olarak mesleğe başlayan Keskin, sırasıyla Ünye, Sason, Türkoğlu ve Denizli Hakimliği görevlerinde bulundu. 19 Ekim 2012'de Yargıtay üyeliğine seçilen Hanefi Keskin, Yargıtay 11. Ceza Dairesi üyesi olarak görevini sürdürüyordu.

Keskin, evli ve dört çocuk babası.

Gündem haberleri, bir ülke, topluluk veya dünya genelinde en fazla ilgiyi ve dikkati çeken olayların, gelişmelerin, politika değişikliklerinin, felaketlerin ve önemli konuların medya ve kamuoyu tarafından takip edilen haberleridir. Bu haberler, genellikle siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel ve bilimsel konuları kapsar ve toplumun günlük yaşamını, kararlarını ve bakış açılarını etkileyebilir. Gündem haberlerinin çeşitliliği oldukça geniştir. Bunlar, siyasi seçimler, hükümet değişiklikleri, ülke içi ve uluslararası ilişkiler, doğal afetler, salgın hastalıklar, ekonomik dalgalanmalar, kültürel etkinlikler, bilimsel keşifler, sanatsal eserler, spor olayları ve daha fazlasını içerebilir. Bu haberler, medyanın yanı sıra internet siteleri, televizyon, radyo ve basılı medya aracılığıyla yayınlanır.

Güncel Gündem Haberleri

Gündem haberleri toplumun bilgilendirilmesi, farkındalığın meydana getirilmesi, kamuoyu oluşturulması ve politika yapıcıların, iş dünyası profesyonellerinin, bilim insanlarının ve diğer ilgililerin stratejik kararlarını etkileyebilir. Medya kuruluşları, bu tür haberleri hızla ve doğru bir şekilde sunmaya çalışırken, kamuoyunun ilgisini çekecek başlıklar ve içerikler oluştururlar. Gündem haberleri, sürekli değişen bir yapıya sahiptir ve medyanın dinamik doğasının bir yansımasıdır. Bu haberler, okuyucuların ve izleyicilerin olayların gelişimine ayak uydurmalarını ve dünya etrafındaki önemli değişiklikleri anlamalarını sağlar. Dolayısı ile gündem haberleri, toplumu güncel olaylar ve önemli gelişmeler hakkında bilgilendirir. İzleyicilere ve okuyuculara olayların, politika değişikliklerinin, doğal afetlerin, salgın hastalıkların, kültürel etkinliklerin ve daha fazlasının ne olduğunu ve nasıl etkilediğini anlama fırsatı sunar.

Sıcak Gündem Haberleri Milat'ta

Toplumun günlük yaşamını etkileyen olayları ele alan gündem haberleri Milatgazetesi.com adresi üzerinden güncel olarak yayımlanır. Ekonomik dalgalanmalar, spor olayları, kültürel etkinlikler ve daha fazlası bu kategoriye dahil edilir ve tüm gelişmeler Milat Gazetesi'nin resmi internet adresinde yer alan gündem haberleri alanı üzerinden takip edilebilir.