Dolar (USD)
33.07
Euro (EUR)
36.14
Gram Altın
2607.39
BIST 100
11139.46
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE
Vakıf katılım web

Yeryüzü Doktorlarından Çad'da yenidoğan muayenesi

Yeryüzü Doktorları Derneği gönüllüsü, Kurban Bayramı için geldiği Çad'da barakada doğan bebeğin ilk muayenesini yaptı.
Yeryüzü Doktorlarından Çad'da yenidoğan muayenesi
17 Haziran 2024 14:15:04
Yeryüzü Doktorları Derneği gönüllüsü, Kurban Bayramı için geldiği Çad'da barakada doğan bebeğin ilk muayenesini yaptı.

Haber: Melike TURANOĞLU ACUN

Sağlık hizmeti vermek üzere Sido bölgesine giden çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Zeynep Abuşoğlu, derneğin sağlık merkezinde çocuk hastaları kontrol etti.

Konakladığı binanın yakınında doğum yapıldığı bilgisi üzerine Abuşoğlu, barakada dünyaya gelen bebeğin ilk muayenesini yaptı.

Uzman Dr. Abuşoğlu, Sido'da kaldığı sürede ilk yenidoğan muayenesini yapmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Sabah saatlerinde doğum yerine gittiğini anlatan Abuşoğlu, "Anne de bebek de iyi görünüyordu. Doğar doğmaz muayenesini gerçekleştirdik, ilk bakımını yaptık. Anneye emzirme eğitimini verdik. Bebek gayet sağlıklıydı, bir sıkıntısı yok." dedi.

Gündem haberleri, bir ülke, topluluk veya dünya genelinde en fazla ilgiyi ve dikkati çeken olayların, gelişmelerin, politika değişikliklerinin, felaketlerin ve önemli konuların medya ve kamuoyu tarafından takip edilen haberleridir. Bu haberler, genellikle siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel ve bilimsel konuları kapsar ve toplumun günlük yaşamını, kararlarını ve bakış açılarını etkileyebilir. Gündem haberlerinin çeşitliliği oldukça geniştir. Bunlar, siyasi seçimler, hükümet değişiklikleri, ülke içi ve uluslararası ilişkiler, doğal afetler, salgın hastalıklar, ekonomik dalgalanmalar, kültürel etkinlikler, bilimsel keşifler, sanatsal eserler, spor olayları ve daha fazlasını içerebilir. Bu haberler, medyanın yanı sıra internet siteleri, televizyon, radyo ve basılı medya aracılığıyla yayınlanır.

Güncel Gündem Haberleri

Gündem haberleri toplumun bilgilendirilmesi, farkındalığın meydana getirilmesi, kamuoyu oluşturulması ve politika yapıcıların, iş dünyası profesyonellerinin, bilim insanlarının ve diğer ilgililerin stratejik kararlarını etkileyebilir. Medya kuruluşları, bu tür haberleri hızla ve doğru bir şekilde sunmaya çalışırken, kamuoyunun ilgisini çekecek başlıklar ve içerikler oluştururlar. Gündem haberleri, sürekli değişen bir yapıya sahiptir ve medyanın dinamik doğasının bir yansımasıdır. Bu haberler, okuyucuların ve izleyicilerin olayların gelişimine ayak uydurmalarını ve dünya etrafındaki önemli değişiklikleri anlamalarını sağlar. Dolayısı ile gündem haberleri, toplumu güncel olaylar ve önemli gelişmeler hakkında bilgilendirir. İzleyicilere ve okuyuculara olayların, politika değişikliklerinin, doğal afetlerin, salgın hastalıkların, kültürel etkinliklerin ve daha fazlasının ne olduğunu ve nasıl etkilediğini anlama fırsatı sunar.

Sıcak Gündem Haberleri Milat'ta

Toplumun günlük yaşamını etkileyen olayları ele alan gündem haberleri Milatgazetesi.com adresi üzerinden güncel olarak yayımlanır. Ekonomik dalgalanmalar, spor olayları, kültürel etkinlikler ve daha fazlası bu kategoriye dahil edilir ve tüm gelişmeler Milat Gazetesi'nin resmi internet adresinde yer alan gündem haberleri alanı üzerinden takip edilebilir.

VF kat sağ