Motosikleti gasp edip polise direndi

Güncelleme: 15.06.2019 09:35

Antalya'da Muratpaşa ilçesi Turgut Reis Caddesi'nden Sabancı Bulvarı'na doğru ilerleyen şüpheli, kullandığı otomobille refüje çarptı. Bu sırada otomobilden inen zanlı, kendisine yardım etmek için duran Soner Doğan'ı da bıçakla tehdit edip motosikletini gasbederek kaçtı.

Antalya'da Muratpaşa ilçesi Turgut Reis Caddesi'nden Sabancı Bulvarı'na doğru ilerleyen şüpheli, kullandığı otomobille refüje çarptı. Bu sırada otomobilden inen zanlı, kendisine yardım etmek için duran Soner Doğan'ı da bıçakla tehdit edip motosikletini gasbederek kaçtı.  Doğan'ın ihbarı üzerine polis ekipleri şüpheliyi yakalamak için harekete geçti.

Polislere zor anlar yaşattı

Şüphelinin Dumlupınar Bulvarı'nda ilerlediğini gören polis ile şüpheli arasında kovalamaca yaşandı. Zanlı, Turgut Reis Caddesi'ne giriş yaparken motosikletin dengesini kaybederek düştü. Yaralanan ve alkollü olduğu gözlenen şüpheli, kendisini gözaltına almaya çalışan polis ekiplerine direndi.

Hastaneye kaldırıldı

Zanlı, ambulans çağıran polislere, zor günler yaşadığını ve çevresindeki insanların hep hırsız ve uğursuz olduğunu söyledi. Güçlükle ambulansa alınan şüpheli, hastaneye kaldırıldı. Alkollü olduğu bahanesine sığınan şüpheli, polisin tüm ısrarına rağmen kimliğini açıklamadı.

 

2020 resmi tatil günleri belli oldu

İstanbul'da deprem

72'lik Mustafa Dede'den Başkan'a mektup

Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı!
İstanbul'da fırtına ve sağanak

İstanbul için hava durumu tahmini

Marmara için hava durumu tahmini

Bir gelecek Çankırı da çocukları sevindirdi