YAZARLAR

Tüm Yazıları Ismail Vardı

Sustunuz

09.09.2019 00:01

           Şehit vermekten bıkmayan bir millet hedefini çizmiş demektir. O hedef hiç taviz veremez. Bizden taviz vermemizi isteyen o kadar hain var ki.. Say say bitmez.. Biz millet olarak bu yola baş koyalı düşmanlarımız bir ise on oldu..

          Nelerden taviz isteniyor peki ? Cevabı birden çok. Milletin inandığı değerlerden tut da Coğrafyamıza kadar hatta Allah’ın yaratılış
kanunlarına uzanan tavizler talep ediliyor. Hem içeriden hem dışardan Millete hücuma geçmiş, zamanın küresel silahlarını da yanına alarak ilan edilmemiş bir iç savaş senaryosu sürdürülüyor on yıllardır..

          Bizden görünen ama..
Ama bizden olmayanların sahnede olduğu bir savaş, bunu planlayanlara daha az maliyetli geliyor sanırım. Mamafih, daha yıkıcı da olması cabası. Doğru ve Hakikat..

         İçimizden devşirdikleri her katmandan zevatı üstümüze  üstümüze saldırtıyorlar. Öyle ki, onlar bir talimat vermemiş olsa da, zihnen düşmanlık, toplumun değerlerini bir hakir görüş adamların genlerine işlemiş.

         Milletin ak dediğine bunlar kara derler.
İşte yaşıyoruz, son günlerde yaşanan olaylar tam bir ibret vesikası olarak duracak. Terörü silah olarak Millete çekenler,  zavallı CHP ve destekçileri, güya sanatçı diye geçinenler ne hallere düştüler. 

         Bunların dillerinden düşürmedikleri sevgi, kardeşlik, barış, özgürlük gibi.. Ne varsa içini boşalttılar. Değersizleştirdiler bu kavramları.

— Sevgi ama benim sevdiğime..
— Kardeşlik ama benim dediğime..
— Özgürlük ama benim seçtiğime..

       İslamın ve geleneksel Türk Ailesinin özünde işaret ettiği değerleri masum laflarla
paramparça etme gayesi, Batı tipi toplum oluşturma gizli hedeflerini hep gerçekleştirmek içindi.. Hiç birine itiraz etmedi bu cenah. Yanlış olsa da SUSTULAR.

      Baştan beri karar vermişlerdi zaten ; milli olana karşı çıkmak. Savundukları kesimler bir yanlış mı yaptılar, Sustular.. Hakkı söyleyen biri mi oldu.. Gerici yaftası sağ ceplerinde hazırdı zaten. Durma yapıştır hemen!!

        Ormanları, doğayı ve çevreyi savunmak bize Allah’ın emridir. Küresel güçlerin geri kalmış ülkeleri hizaya getirmek için bu gibi 
“doğa dostu, çevreci” örgütleri kullandıkları bugün ayan beyan ortada iken, ülkeye operasyon çekmeye kalkanları savunacak tarzda bir budalalık bizim entellere mahsus olsa gerek.. 

       Ormanım ortasında kendine villa alıp, sonra da ormancı olmak.. Heralde türünün son örneği bizde kaldı bu sanatçı müsveddesi kesimden. Bir tane şıkıdımcı var siz bilirsiniz onu; en son hükümeti suçluyordu “halkın oyu İle gelenler halka ihanet etmemeli, yeter artık” diyordu. Bre gafil sen kimsin de ihanetten bahsediyorsun?

       Bunun gibi soytarı takılmasa sanatçı olamayacağını sanan bi sürü var.. Evet sürü resmen ki Diyarbakır’da HDP binasının önünde evladı ölmesin diye bekleyen Ana’lara ilişkin çıtları çıkmaz. Niçin peki ?
Çıkarsa sanatçılığı biter de ondan. Onun için bunlar hakikat karşısında dün susmuştu, bugün ve yarın da SUSARLAR..
Allah’a emanet olunuz...

Son Haberler

 • 1

  Başkan Erdoğan Trump ile görüştü

 • 2

  Bakan Kurum'dan iklim değişikliği mesajı

 • 3

  Başkan Erdoğan kritik toplantıya katıldı

 • 4

  Galatasaray ikinci yarıda üstünlüğü koruyamadı

 • 5

  Sosyal medya provokatörlerine operasyon

Günün Manşetleri

PKK'ya Tunceli'de büyük darbe!
ABD'den F-35'lerle ilgili çarpıcı mesaj
Mardin'de hain tuzak!
İran'dan petrol tankeri açıklaması
ABD'de kimyasal tehlike! 3 kişi öldü
TEKNOFEST'te ödüller sahiplerini buldu
Sözde eğitim kampı! İşte zulüm böyle görüntülendi
Cumhurbaşkanlığı'ndan ABD kamuoyuna uyarı
TEKNOFEST'te tanıtıldı! Hayat kurtarıyor
60 bin kişiye gelir kapısı olacak
TYB İstanbul şubesinden İBB'ye tepki!
33 yılda 59 şehit verdiler
Gerginlik tırmanıyor! Ülke bayrağını yaktılar
180 bin kişi başvurdu! Hazine arazileri kiralanacak
Erdoğan New York uçuşu öncesi ABD'yi uyardı! Hazırlıklar tamam