YAZARLAR

Tüm Yazıları Kamil Çakır

Herşey çok güzel oluyor mu?

09.07.2019 00:01

Türkiye, bir tarafta Kuzey Irak ve Suriye’den ülkemizi tehdit eden PKK ve DEAŞ ile uğraşıyor, bir taraftan üzerinde oynanmak istenen oyunları bir bir bozuyor ve son günlerde içinde olduğu S400 lerin alımı ve F35 lerin teslimatı konusunda adımlar atarken, diğer tarafta Doğu Akdenizdeki faaliyetlerimize yönelik tehditleri bertaraf ediyor ve Libya’daki gelişmelerde oyun kuruculuk yapıyor. Cumhurbaşkanımız ekonomik yatırımlar için birçok ülke ile temasa geçerken Amerika Birleşik Devletleri ortadoğudaki sömürüsünü sürdürebilmek için savaş senaryoları üretiyor. İsrail tüm dünyayı İran’a saldırmak için tahrik ediyor. Bütün bu gelişmeler karşısında Türkiye bir politika geliştirip ülkenin çıkarlarını en iyi derecede savunma peşinde koşuyor. Dışarıda bu kadar yoğun bir gündemle uğraşılırken içeride birileri birilerinin maşası olarak ülkenin ve gençliğin temellerine dinamit koyacak faaliyetler peşinde koşuyor.

Seçilmesinin üzerinden daha bir hafta geçmeden kirli ittifaklarla oturduğu koltuğu borçlu olduğu parti ve kişileri tek tek ziyaret edip teşekkür eden İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı, işe erken başladı. Binlerce çocuğumuzun katili bir terör örgütünün siyasi uzantısının hapishanedeki başkanına methiyeler dizerek ve en büyük teşekkürü göndererek herkesi üzen bir icraata imza atan İmamoğlu ve CHP’nin önümüzdeki günlerde daha hangi ihanetlerin planını yaptığını kestirmek zor değil. PKK bölücü terör örgütü, HDP ise bölücü siyasi partidir. Bu ikisiyle yol yürüyen ve onlara methiyeler dizenlerin adını siz koyun.

Daha şimdiden sistem tartışması açan ve halkın tercihini hiçe sayan Kılıçdaroğlu ile Akşener’in eski Türkiye özlemleri nüksetmiş durumda. İşin beka meselesi olduğu şimdi daha net ortaya çıkıyor. Demek ki elleri biraz daha güçlendiğinde Türkiye’yi hangi kaosun içine sürükleyecekleri şimdiden sözleriyle ortaya çıkmış durumda. Geçmişini bildiğimiz ve o dönemlerini değil yaşamak, hatırlamak bile istemediğimiz bu zihniyetin sahte gülücüklerle bu milletin başına nasıl bir çorap örecekleri konusu beni korkutmaktadır.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda İP ile HDP arasında çıkan tartışmada, HDP'li Fatma Kurtulan’ın "Şu an koltuklarınızda HDP'nin oylarıyla oturuyorsunuz. CHP'yle yaptığınız ittifakta HDP'nin oylarının etkisi vardır, haddinizi bilin" diye konuşmasına ve Meclisteki tartışmalara baktığımızda yerel seçimlerde gizli ve aşikâr işbirliği içinde olanların daha koltuğa oturmadan başlayan kavgaları geleceklerinin hiç de güzel olmayacağının habercisidir.

Hiçbir yatırımı olmayan CHP zihniyetinin şimdilerde en büyük faaliyeti gençliğimizi ve geleceğimizi tehdit eden akımların öncülüğünü yapmalarıdır. Bu çalışmalarıyla zihniyetlerinin ne kadar kirli olduğunu gözler önüne sermektedirler. Bazı ülkelerin yasakladığı ve ülkemizde "cinsiyet eşitliği" sloganıyla türeyen sapkınlıkların hedefi ailemiz ve çocuklarımızdır. Fıtrata aykırı olan, anne olmayı devreden çıkaran bir kadın ve baba olmayı devreden çıkaran bir erkek anlayışı dinimizce de lanetlenmiş ve tarihte felaketlerin sebebi olduğu bildirilmiştir. Çocuklarımızı bunlara karşı eğitmek ve korumak bizim asli vazifelerimizdendir. Bir algı operasyonu ve aldatmaca olan ve aileyi tahrip eden, insani ve ahlaki değerleri hiçe sayan, özgürlük ve onur gibi kavramlarla içimize servis edilen bu sapkınlıklara çanak tutan ve destekleyen zihniyet de yine CHP zihniyetidir.

Herşey çok güzel olacak diye meydanlara çıkanların daha bir ay dolmadan imza attığı faaliyetlere baktığımızda bunlarla birlikte geleceğimizin hiç de güzel olmayacağını kestirmek zor değil. Geleceğimizi teröre teslim etmekte, gençliğimizi sapkınlıklara sürüklemekte, ülkemizi dünya üzerinde zor durumda bırakmaktadırlar.

Sapık bir nesil, bozuk bir idare, terörize olmuş bir siyaset ve dünya üzerinde etkisiz bir devlet ile her şey nasıl çok güzel olacak çok merak ediyorum.

 

 

 

Son Haberler

 • 1

  İran Rusya'dan 5 milyar dolar kredi alacak

 • 2

  Saldırı zihniyeti Türkiye için üzüntü verici

 • 3

  AK Partili vekiller, CHP'li Özkoç'u kınadı

 • 4

  Türk şirketi batan İngiliz devini satın aldı

 • 5

  İdlib'e hava saldırısı! Ölü ve yaralılar var

Günün Manşetleri

Fahrettin Altun: Filistin topraklarının işgali asla meşrulaştırılamayacak
'Kızım kalem tutacağına şimdi silah tutuyor'
Bakan Kurum açıkladı: Siyanür satışına yasak getiriyoruz
IKBY Başbakanı Barzani: Türkiye'nin Sincar'daki hedefi PKK
Şehitlerin cenazesini kaçıran PKK'lı terörist yakalandı
Ekran başında çok zaman geçiriyorsanız dikkat!
CHP tiyatrocuları işten attı: SUSUN!
Tel Abyadlılar eve dönüş mutluluğu yaşıyor
Sıcaklıklar azalacak, yağışlı hava geliyor
52 yıldır devam eden işgalin adı: Yahudi yerleşim birimleri
Gezici Barış Atay'dan darbe tehdidi!
Düzensiz göçmenler Yunanistan'da yaşadıkları zorlukları anlattı
Whatsapp'tan Filistinli gazetecilere engel
Fırat'ın doğusunda 9. ortak kara devriyesi tamamlandı
2018 yılının vergi rekortmenleri açıklandı