Barselona’dan Edirne’ye uzanan kahkaha tufanı!

Güncelleme: 21.11.2019 15:15

Başlarına türlü işler açan bir arkadaş grubunun hikayesini konu eden ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken komedi filmlerinden ‘Hemen Döneriz’ seyircisi ile buluşmak için gün sayıyor.


29 Kasım’da vizyona girecek olan filmin yapımcılığını ünlü oyuncu Gökhan Mumcu, yönetmenliğini ise Haydar Işık yapıyor. Oyuncu kadrosunda ise  Burak Satıbol, Murat Genç,  Gökhan Mumcu,  Buse İskenderoğlu, Kadir Polatcı, Amir Zakaria, Ayhan Taş, Esin Civangil, Ahmet Dursun ve Kıvanç Baran Aslan gibi başarılı isimler yer alıyor.

Senaryosu ve etkileyici sahneleriyle İstanbul, Edirne ve İspanya’da geçen film, sinema severlere keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Oyuncu Gökhan Mumcu’nun ilk yapımcılık deneyimi olan ve Türkiye genelinde 100’den fazla noktada vizyona girecek olan komedi filmi ‘Hemen Döneriz’in  fragmanı ise sosyal medyada büyük beğeni topluyor.

Filmin konusu;

Mafya lideri Reco uluslararası bir ticaret yapmak üzere Barcelona'ya gider. Gizli bir ürünü teslim alarak Türkiye’ye getirir. Bu sırada arkadaşlarıyla parti yapmayı hedefleyen Özkan'ın tüm planlarını, başının belası bir karga bozar. Bunun üzerine Özkan ve arkadaşları Edirne'ye doğru yola koyulurlar. Köy yolu üzerinde Mümin adında genç bir imama arabayla çarparak yanlarına alırlar. Yol boyunca başlarından geçen ilginç olaylar zincirinde Mafya babası Reco’ya büyük zarar verirler ve Reco gençleri rehin alır. Gençlere doğru yolu göstermek isteyen Mümin'in pantolonundan çıkan loto biletine büyük ikramiye çıktığı anlaşılınca Reco bilete el koyar. Hemen döneriz umuduyla yola çıkan gençlerin kaderi, Barcelona'daki dostlarına mahçup olmak istemeyen Reco'nun elindedir. Fakat biletin asıl sahibi Yaşar Dayı’nın mekana gelişiyle işler iyice karışır.

Hayaletin Garip Huyları

Sudanlı Zenci Musa

Sık Dişini Helası Cinayeti

İstanbullular bu hafta kültür ve sanata doyacak
Filmi çekerken öyle üşüdük ki; 105 yıl önce ecdadımızın yaşadıklarını anladık

Azerbaycan'da Kanuni dönemine ait belge bulundu

Tarık Tolunay'dan Fractal İstanbul

Cellat Taşı'nın romanı