BEM-BİR-SEN’den Milat’a ödül

Güncelleme: 12.01.2019 08:37

BEM-BİR-SEN tarafından düzenlenen 9. İbrahim Keresteci Basın Ödüllerini sahiplerini buldu. Son dönemde toplumsal sorunları gündeme taşıyarak ön plana çıkaran gazetemizin Ankara muhabiri Neşat Gündoğdu da yaptığı çıkışla ödül almaya hak kazandı.

MİLAT / ANKARA

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN)’nın göreve giderken trafik kazasında hayatını kaybeden eski genel sekreteri adına düzenlediği “İbrahim Keresteci Basın Ödülleri”nin dokuzuncusu İstanbul’da görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı ve MHP’nin Meclis Başvekili İstanbul Milletvekili Celal Adan’ın ellerinden ödüllerini alan basın mensuplarının düzenlendiği tören sonrasında İBB Mehter Takımı’nın gerçekleştirdiği göz kamaştırıcı gösteri ile salondakiler coştu.

Milat’a özel ödül

Bem-Bir-Sen tarafında oluşturulan özel çalışma grubunun verdiği kararla son dönemde yaptığı toplumsal içerikli haberlerle çıkışa geçen gazeteci olarak Milat Gazetesi Ankara muhabirimiz Neşat Gündoğdu da ödül aldı. Gündoğdu, ödülünü TBMM Başkanvekili Celal Adan’ın ellerinden alırken TBMM Meclis Başkanı Binali Yıldırım, Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın ve Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu ile beraber hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yıldırım’dan İstanbul için ilk adım

TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, yaptığı konuşmada basın emekçilerinin görevlerinin zorluğuna değinerek, “Bazen biz onları anlamayız bazen onlar bizi’ diyerek salondakilerin tebessüm etmesine neden oldu. Yıldırım, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu’nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanları için kreş yardımı ve Sosyal Denge Tazminatı konularında mağduriyetlerinin giderilmesi çağrısına da cevap vererek, “Bunlar insani meselelerdir. Seçim malzemesi yapılamaz. Bu sorunların birkaç gün içinde çözülmesi için çalışacağım. Size söz veriyorum” dedi.

Doğu'da hayat dondu!
Başakşehir'de yangın
Ankara'da trafik kazası
İstanbul'da FETÖ operasyonu
Türk askeri olmasaydı donardık

Günün diğer manşetleri

İran ordusu hünerlerini sergiliyor...

Unutulmaz videolar... İran ordusuna mensup özel tim askerlerinin vazoyu bir türlü kıramadığı anlar kameralara böyle yansımıştı...

Kürek değil bu yürek işi!

Eşek şakası

Atatürk tüccarı Yılmaz Özdil'i yerden yere vurdu

Oyunucu Gürgen Öz'den Atatürk tüccarı Yılmaz Özdil'e sert eleştiri..

CHP'li vekil vatandaşa küfredip aracını üstüne sürdü

CHP'nin skandalları bitmek bilmiyor! Son olarak sosyal medyaya düşen görüntülerde, CHP'li Parti Meclisi Üyesi Erdal Aksünger'in arabasını sokaktaki bir dükkanın park yerine izinsiz koyduğu ve kavga çıkarttığı görüldü.

'Öldürmeden önce kendi mezarını kazdırdılar'
Meteoroloji saat verdi: Kuvvetli geliyor
AB İngiltere'yi bağımsızlık konusunda uyardı!
Sınırlarımız Mehmetçik ile güvende!
FETÖ hakkında kan donduran rapor!
Başkan Erdoğan'dan çok şık hareket!
Zillet ittifakında bir kriz daha!
İnsanoğlunun tabiata verdiği zarar sanıldığından fazla!
Rusya'da uçak çalma girişimi
Merkel'den 'Avrupa Ordusu' açıklaması!
ABD yüzlerce DEAŞ'lıyı kendi üssüne götürdü!
İttifak dediğin böyle olur! Karşılıklı jestler...
Yıldız futbolcuya hapis cezası!
Milyonlarca kiracıyı etkileyen düzenleme!
Genel Başkan Yardımcısı duyurdu
Bakan Soylu'dan Twitter uyarısı!
RTÜK Başkanı görevinden istifa etti!
Kanal D'de üst düzey atama

En Çok Okunan Haberler